nasiona marihuany

Growbox.pl - Największy growshop w Polsce

Wyszukiwarka Forumowa:

zjarany emeryt

Emeryt
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2010
Postów
2,787
Buchów
10,100
Odznaki
9
DSC_0302.jpg

@growbox.pl #growdutch
Pozdro
 

byle z fartem

Na pewno nie Pazdan
Weteran
Rejestracja
Cze 5, 2016
Postów
520
Buchów
52
Wiadomo już kiedy będą dostępne autopoty z nowej dostawy?
 

Charlito

Zdrowy pacjent
Rejestracja
Gru 10, 2016
Postów
283
Buchów
841
Odznaki
5
Szczerze polecam ten w pełni profesjonalny sklep, ogromny wybór asortymentu i niesamowicie szybki czas realizacji zamówienia. Owe zamówienie złożone w czwartek jest gotowe do odbioru już następnego dnia. Do tego mega rabat 20% dla użytkowników forum haszysz.com. Growbox.pl zostawił konkurencję daleko z tyłu. Pozdrawiam. Piona
 

WeedBaron

Emeryt
Rejestracja
Lut 13, 2020
Postów
515
Buchów
515
Witam, apeluje o zbadanie produktów firmy Gren Fox - chodzi o filtry.
Producent daje informacje, że ich filtry wytrzymują 12-18 miesięcy, ja miałem 2 sztuki i obie wytrzymały około 4.5 miesiąca.
Finał tego jest taki, że zaczęły przepuszczać zapachy i blokować przepływ powietrza w obu wypadkach, bo w środku jest śmieciowej jakości węgiel aktywny który chłonie wilgoć i normalnie pęcznieje (nigdy czegoś takiego nie widziałem). Strasznie się naciąłem, temu zwracam waszą uwagę na ten temat i produkt. Są osoby na forum u których skończyło się to podobnie, powstał nawet temat w tej sprawie.

Ogólnie jednemu zrobiłem sekcje stąd wiem co się tam podziało, drugą sztukę mam nie ruszoną - wczoraj zdemontowana po czasie który wyżej podałem, dziurki są nie przejrzyste, węgiel jest mokry i chce nimi wyjść. Wilgotność w jakiej pracował sięgała góra 65%
 

growbox.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2008
Postów
288
Buchów
262
Witam, apeluje o zbadanie produktów firmy Gren Fox - chodzi o filtry.
Producent daje informacje, że ich filtry wytrzymują 12-18 miesięcy, ja miałem 2 sztuki i obie wytrzymały około 4.5 miesiąca.
Finał tego jest taki, że zaczęły przepuszczać zapachy i blokować przepływ powietrza w obu wypadkach, bo w środku jest śmieciowej jakości węgiel aktywny który chłonie wilgoć i normalnie pęcznieje (nigdy czegoś takiego nie widziałem). Strasznie się naciąłem, temu zwracam waszą uwagę na ten temat i produkt. Są osoby na forum u których skończyło się to podobnie, powstał nawet temat w tej sprawie.

Ogólnie jednemu zrobiłem sekcje stąd wiem co się tam podziało, drugą sztukę mam nie ruszoną - wczoraj zdemontowana po czasie który wyżej podałem, dziurki są nie przejrzyste, węgiel jest mokry i chce nimi wyjść. Wilgotność w jakiej pracował sięgała góra 65%
Najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację i dziękujemy za zwrócenie uwagi na problem. Filtry można nam zwrócić (używane również) na miejscu bądź przesłać, a my zwrócimy pieniądze.

Pozdrawiamy,
Ekipa GrowBox.pl
 

Janek10

Well-known member
Rejestracja
Lut 9, 2022
Postów
1,029
Buchów
1,377
Odznaki
4
Najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację i dziękujemy za zwrócenie uwagi na problem. Filtry można nam zwrócić (używane również) na miejscu bądź przesłać, a my zwrócimy pieniądze.

Pozdrawiamy,
Ekipa GrowBox.pl
To mi się podoba. Osobiście pisałem ostatnio do pewnego sklepu th-th.comm. . Moim zamiarem było tylko i wyłącznie zwrócenie uwagi, że na 20 pestek wyszło raptem kilka i to słabych. Ewidentnie były źle przechowywane, czy stare, ale tego już nie chciałem im wyrzucać . NIC od nich nie chciałem. A odpisali mi że w Polsce uprawa jest zakazana i karana i ch*j. Takie k***y bezczelne. Jakbym co najmniej próbował coś wyłudzić, albo na coś ich naciągnąć hahahaha. Stracili tylko klienta, zapewne nie pierwszego, a wystarczyłoby napisać "przepraszamy".
 

WeedBaron

Emeryt
Rejestracja
Lut 13, 2020
Postów
515
Buchów
515
Najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację i dziękujemy za zwrócenie uwagi na problem. Filtry można nam zwrócić (używane również) na miejscu bądź przesłać, a my zwrócimy pieniądze.

Pozdrawiamy,
Ekipa GrowBox.pl
Spoko, nie zależy mi na zwrocie, bo jakbym nie chciał przyoszczędzić to bym się nie nadział.
Nie ma co ukrywać, ceny ich produktów szczególnie tych z serii magnum były bardzo kuszące względem innym firm (nawet 450 zł różnicy) i ich gwarancja dłuższej żywotności niż powiedzmy te markowe typu Prima Clima, Can Filters, Pro Eco itd.

Gren fox to nie cudowny środek i rewolucja w dziedzinie filtrów, gdzie taniej się zgarnia wydajniejszy filtr niż u wieloletniej na rynku konkurencji.
Zwykła ściema moim zdaniem i tylko na tym mi zależało, żebyście rzucili okiem na ten towar i szemranego producenta.
 

growbox.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2008
Postów
288
Buchów
262

:weed-2: :weed-2: :weed-2:

Odezwij się do nas w wiadomości prywatnej! Otrzymasz całkowicie bezpłatnie nawóz DutchPro Take Root. W zamian za to, chcielibyśmy abyś na forum udostępnił zdjęcie otrzymanego produktu wraz z jedną ze swoich roślin i oznaczeniem @growbox.pl i #growdutch. Dla każdego kto wykona powyższe zadanie kolejny produkt w gratisie - DutchPro Amino Strength! Wtedy poprosimy Cię o kolejną fotkę z Twoim krzakiem, otrzymanym produktem i powyższymi oznaczeniami. Z pośród zdjęć wybierzemy najlepszego growera, który otrzyma od nas gruby Starter Kit Autoflowering Soil. Ilość uczestników ograniczona, mamy dla was 12 zestawów do rozdania - co oznacza że szansa na główną nagrodę to 1:12 !!!

https://youtu.be/saqqkWv7DhQ
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół