nasiona marihuany

Growbox pod ledami w zimę

Wyszukiwarka Forumowa:

Nastoprocent

Member
Rejestracja
Sie 23, 2021
Postów
13
Buchów
0
Cześć wszystkim

Mam taki problem bo jest aktualnie zima i w piwnicy mam taki problem ze piwnica ma wentylacje i sa dwa otwory które wpada chłód!!!

1. Co zrobić może na zimę zatkać te otwory by zimne powietrze nie wchodzilo do piwnicy?
2. Na okres letni dobrze by bylo miec wentylacje co pobiera swierze powietrze i wypuszcza na zewnatrz?
3. W zimę chce robic pod ledami x2 lumatek 300w PRO czy to zda egzamin?
4. mam możliwość całego boxa na około obić styropianem lub wełną szklaną do izolacji i czy to pomoże dobrze zaizolować z zimne dni?
5. Czy po prostu jedna uprawe zrobić na HPS i jak bedzie 12/12 przelaczenie na flo to hps zalaczyć wieczorem by roslinki nie zmarzly?>


Bo nie wiem czy w ogole startować teraz czy poczekać az zrobi sie cieplej i wtedy na spokojnie to zrobic?
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,418
Buchów
4,548
Odznaki
13
Mam taki problem bo jest aktualnie zima
Prawie wszyscy mamy taki problem , tylko że to h*j nie zima jest :)

1. Co zrobić może na zimę zatkać te otwory by zimne powietrze nie wchodzilo do piwnicy?
Piewnica to = sie przeważnie duża wilgotnośc więć jak zatkasz to może być większa? , ale ja bym zatkał

3. W zimę chce robic pod ledami x2 lumatek 300w PRO czy to zda egzamin?
a kto to wie , nikt nie siedzi w twojej piewnicy i nie mierzy ci temperatury , np u mnie w piewnicy jest 23 stopnie teraz

4. mam możliwość całego boxa na około obić styropianem lub wełną szklaną do izolacji i czy to pomoże dobrze zaizolować z zimne dni?
A jak jest zimnio i chodziś w dresach to torba ci marznie ? A jak założysz kalesonki co ci mama na targu kupiła albo rajtuzy co babcia na mikołaja dała to juz chyba cieplej się w torbę robi?

5. Czy po prostu jedna uprawe zrobić na HPS i jak bedzie 12/12 przelaczenie na flo to hps zalaczyć wieczorem by roslinki nie zmarzly?>
Ja uprawiam hps i problem temperatury mam rozwiązany bo i tak musze dogrzewać pomieszczenia :) nawet przy hps

Dopóki nie zrobisz prób , to sie nie dowiesz albo nie dokonasz odpowiednich pomiarów

Bo nie wiem czy w ogole startować teraz czy poczekać az zrobi sie cieplej i wtedy na spokojnie to zrobic?
A na co tu czekać , juz chyba wiesz co robić , szykować piwnice , zmierzyć temperature , zaktac otworu , patrzeć co sie dzieje , może bedzie trzeba wyrzucać jednym otworem powietrze na zewnatrz z wzgledu na wilgoć :) , bierz sie do roboty!!
 

Akulumbustan

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2021
Postów
158
Buchów
153
Odznaki
1
Najszybciej:
1. Tak
2. Tak
3. Tak
4. Tak
5. Chyba Tak
? Pozdro.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół