nasiona marihuany

[Growkit] 2x Mexican - w drodze po ducha gór

Wyszukiwarka Forumowa:

WeedBaron

Emeryt
Rejestracja
Lut 13, 2020
Postów
515
Buchów
515
@Waran z Komody
No tam wyżej poskrobałem, ale końcówki i tak obciąłem jakieś ~0.5 cm z lenistwa.
Też kwestia tego, że ja już nie będę miał z tym czego zrobić, znaczy wiadomo zje się, ale kupowałem kity z zamiarem, żeby był pewniak zebranie zbioru na ten wyjazd.
Jak to przechowywać? Mam możliwość zapakować próżniowo i do zamrażarki, jest to dobra metoda?

Dzień 20

Oba kity są zebrane i nastawione od zera po namoczeniu, z kita 1 wydobywa się trochę dziwny zapach na tle pieczarkowego, z 2 czuć tylko samą pieczarkę, zobaczy się co z tego będzie.
Ostatecznie to opóźniony kit 2, który myślałem, że jest lipny obrodził po pierwsze ciekawiej, po drugie czyściej bez zarodników i po trzecie obficiej.
Tutaj pojawia się moje pytanie, dlaczego tamte z kit 1 miały zarodniki i są czarne na blaszkach, a te z kit 2 bialutkie i bez nich?
Jak pozbyć się tych zarodników z tego pierwszego rzutu?

A tak wygląda kit 2 i jego pierwszy rzut:

foto_no_exif.jpg

foto_no_exif-1.jpg

foto_no_exif-2.jpg

foto_no_exif-3.jpg
 

Waran z Komody

:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:
Weteran
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
1,137
Buchów
3,657
Odznaki
3
Siemasz... przechowywać możesz świeże-zamrożone lub po ususzeniu w szkle (ususzone czyli pękają w palcach jak paluszki)

Ciekawa sprawa z brakiem zarodników w 2 zestawie...
Jak powiększy się 2 zdjęcie to widać dokładnie, że mają czyste blaszki... wychodzi na to, że trafiłeś sterylnego mutanta
Zarodniki zostaw jak są nic nie szkodzą ani nic nie dają (konsumentowi)
 

WeedBaron

Emeryt
Rejestracja
Lut 13, 2020
Postów
515
Buchów
515
Siemasz... przechowywać możesz świeże-zamrożone lub po ususzeniu w szkle (ususzone czyli pękają w palcach jak paluszki)

Ciekawa sprawa z brakiem zarodników w 2 zestawie...
Jak powiększy się 2 zdjęcie to widać dokładnie, że mają czyste blaszki... wychodzi na to, że trafiłeś sterylnego mutanta
Zarodniki zostaw jak są nic nie szkodzą ani nic nie dają (konsumentowi)
Mutanta? To ten rzut z 2 kita jest zjadliwy czy nie?
 

WeedBaron

Emeryt
Rejestracja
Lut 13, 2020
Postów
515
Buchów
515
Dzień 29 - Ostatni

Ogólnie to życie lubi zaskakiwać, to chciałbym napisać na wstępie.
Kit 1 ten faworyt zepsuł się przy drugim rzucie, zarósł taką dziwną pleśnią i nie dotrwał, także z kita 1 jest tylko jeden rzut, ten zapylony.
Natomiast kit 2 zmutowany obrodził obficie w pierwszym rzucie, drugi wypadł wcale nie gorzej, ogólnie to co miało okazać się lipą, okazało się kozaczkiem - nie nastawiałem go na trzeci rzut, bo już się tego nazbierało tyle, że nie wiem co z tym zrobić, a jeszcze pewnie rzut słabszy by z niego jeden wyszedł. Grzybnie zutylizowane, drugi rzut z 2 kita się suszy, za 2-3 dni wrzucę podsumowanie.

A tymczasem fotki kit 2, drugi rzut (tym razem grzybnia wyglądała jak na ulotce):
foto_no_exif.jpg

foto_no_exif-1.jpg

foto_no_exif-2.jpg
 

WeedBaron

Emeryt
Rejestracja
Lut 13, 2020
Postów
515
Buchów
515
@Waran z Komody
Na wstępie chciałbym Ci podziękować za wszystkie rady, grzybory trafiły już do zamrażarki w słoikach.
Bez Twoich rad nie było by tak dobrego rezultatu.

Pora na podsumowanie

Kit 1 dał jeden rzut i się zepsuł (źle wybrałem aborty i coś ich tam musiało zostać, bo zalazł pleśnią).
Wynik tego rzutu to 26G zapylonego, a był to faworyt :/

foto_no_exif-2.jpg


Kit 2 dał dwa rzuty i nie kontynuowałem (stwierdziłem, że mam już tego wystarczająco dużo).
Wynik pierwszego rzutu to 25G, natomiast drugiego 15G, co daje 40G ładnych grzybków, a to był ten "lipny" kit.
Myślę, że spokojnie dałoby rade z niego wycisnąć +50G, ale temat poddany.

foto_no_exif-1.jpg

foto_no_exif.jpg


:skul: Wynik = 66G :skul:
 

Waran z Komody

:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:
Weteran
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
1,137
Buchów
3,657
Odznaki
3
No i cieszę się, że mogłem pomóc...
Kombinuj dalej to ja dalej będę zaglądał
:tiphat:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół