nasiona marihuany

Growkit mexican - pytanie

Wyszukiwarka Forumowa:

koz3k

Active member
Rejestracja
Wrz 2, 2019
Postów
25
Buchów
114
Siemanko.
Zakupiłem growkit mexican i zgodnie z instrukcjami, które znalazłem na forum zalałem kita wodą, zamknąłem i odstawiłem do lodówki na 12h.
Dolałem trochę wody na dno baga, a następnie odlałem ją po 4 dniach, do tego czasu nie był otwierany.
Wylądował w miejscu, w którym nie padają na niego bezpośrednio promienie słoneczne, ale jest dostęp do światła. Od momentu wylania wody wachlowany po 30 sekund co 2 dni. Temperatura stała 23 stopnie. Od czasu wyciągnięcia baga z lodówki minęło 9 dni, a pinów dalej nie widać. To moja pierwsza przygoda z kosmitami, poniżej wstawiam foty i zwracam się do Was z pytaniem czy po 9 dniach kit powinien tak wyglądać? W międzyczasie dowiedziałem się, że powinno się oklejać boki kita, aby piny nie wychodziły bokiem, zrobić to teraz, czy już za późno i lepiej odpuścić? Na koniec dodam, że wszystkie czynności związane z kitem były wykonywane sterylnie.
Pozdrawiam serdecznie całą ekipę. :thumbs-up-smiley-em






 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,136
Buchów
9,856
Odznaki
10
2 tygodnie do nawet miesiąca się czeka. Na początku się nie wachluje, bo co2 jest potrzebne. Akurat sam mam kita wstawionego do worka tydzień temu i tak sobie stoi w nim zamknięty na półce.
 

koz3k

Active member
Rejestracja
Wrz 2, 2019
Postów
25
Buchów
114
2 tygodnie do nawet miesiąca się czeka. Na początku się nie wachluje, bo co2 jest potrzebne. Akurat sam mam kita wstawionego do worka tydzień temu i tak sobie stoi w nim zamknięty na półce.
Dzięki, od 2 dni go nie otwieram. W takim razie zacznę wachlować i zraszać dopiero jak pojawią się piny?
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,136
Buchów
9,856
Odznaki
10
Tak, wtedy jakoś 2-3 razy dziennie się wachluje.
 

koz3k

Active member
Rejestracja
Wrz 2, 2019
Postów
25
Buchów
114
12 dzień. Dzisiaj pojawiły się pierwsze piny, dla wszystkich mających podobne wątpliwości - cierpliwości.
Od dziś zaczynam 2 razy dziennie wachlować i raz zraszać. Jeszcze raz thx za pomoc @Beasto . ??

 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,136
Buchów
9,856
Odznaki
10
Proszę :)
Jakie jaja, spojrzałem na Twój post, a potem na swojego grow kita i też są już pierwsze piny :D
 

koz3k

Active member
Rejestracja
Wrz 2, 2019
Postów
25
Buchów
114
16 dzień, coraz bliżej :dela:
Proszę o przeniesienie do aktualnych fotorelacji. ? :oczy:


 
Ostatnia edycja:

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,136
Buchów
9,856
Odznaki
10
Ale wiesz, że możesz zalać ponownie i czekać na kolejny rzut?
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,136
Buchów
9,856
Odznaki
10
OK, bo brzmiało, jakbyś po ścince tego rzutu miał się zawijać xD
 

koz3k

Active member
Rejestracja
Wrz 2, 2019
Postów
25
Buchów
114
Wiem, wiem - już edytowałem post xD wczoraj nieźle porobiło mnie
nowe jarando i stąd owa pomyłka ? :p

Tymczasem inna perspektywa, mniej wyraźna, ale to tylko jednorazowo. :alien:
Kiedy one będą gotowe? Czytałem, że w momencie gdy kapelusze będą prawie proste, zgadza się?

17 dzień:


 

koz3k

Active member
Rejestracja
Wrz 2, 2019
Postów
25
Buchów
114
18 dzień, jak narazie ostatnie foto - kolejne ukażą się przed harvestem i po wysuszeniu ?

Te mini, czarne grzybki to aborty? Jak to w końcu z nimi jest, jadalne, niejadalne? Przed następnym zalaniem na pewno się ich pozbędę. Pozdrawiam


 
Ostatnia edycja:

koz3k

Active member
Rejestracja
Wrz 2, 2019
Postów
25
Buchów
114
Siema, pierwszy rzut dobiegł końca i został zebrany. Oczyściłem kita z abortów i zalałem zimną wodą, następnie wylądował w lodówce. Tym razem obklejam growkit taśmą, nie chcę kosmitów po bokach i na dole boxa. W podsumowaniu trochę bardziej się rozpiszę, wstawię foty i podam wynik. Pozdro i do usłyszenia wkrótce :dela::) ?





 

koz3k

Active member
Rejestracja
Wrz 2, 2019
Postów
25
Buchów
114
Witajcie po krótkiej przerwie. :tiphat: Z pierwszego rzutu zebrałem 15 gram, mowa oczywiście o suchych grzybach. Drugi rzut się dosusza, pewnie będzie coś w granicach 13-14 gram. Jak na pierwszy raz jestem naprawdę zadowolony, zamówiłem następnego growkita, z którego będę zbierał odciski i kontynuował swoją przygodę z tymi magicznymi darami natury.
3majcie się, zostawiam też parę fot, więcej ich będzie przy następnej aktualizacji, pozdrawiam. ? :odlot:




 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół