nasiona marihuany

Growlogowy Open Seed z Gnomem!

Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 81741

Guest
Brak wyróżnienia, ale fajna inicjatywa, Chociaż Buszek za to poleciał.
Pozdro
 

GnomesGarden.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Kwi 23, 2018
Postów
699
Buchów
1,657
Brak wyróżnienia, ale fajna inicjatywa, Chociaż Buszek za to poleciał.
Pozdro
Siemka , może zdarzyć się że ktoś kto prowadził fotorelacje nie został , zatagowany ,ale jak spełniasz Panie wymogi to smiało lecimy dalej zapraszam do zabawy !
 

wild pig

zielony w temacie
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2012
Postów
650
Buchów
2,488
Odznaki
14
Siemanko Gnomy, dopiero co wykiełkowałem wasze regularne gratisy z zeszłego roku i oczywiście będzie relka z poczynań, aczkolwiek uprawa potrwa ponad 3 miesiące także jak nie będzie problemu z tak dużym poślizgiem czasowym to chętnie się przyłącze do zabawy.
 

H1330WD

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2021
Postów
92
Buchów
30
Szkoda, że nie dostałem nominacji, ale życzę dobrych plonów:)
 

Mr.Wąs

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2021
Postów
123
Buchów
166
Odznaki
1
Jak zostały jakieś pestki to z chęcią przygarnę, relke już prowadzę także te pestki będą w mojej aktualnej relce, jak coś ro szybkie automaty bym poprosił
pozdro429! :)
 

GnomesGarden.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Kwi 23, 2018
Postów
699
Buchów
1,657
Jak zostały jakieś pestki to z chęcią przygarnę, relke już prowadzę także te pestki będą w mojej aktualnej relce, jak coś ro szybkie automaty bym poprosił
pozdro429! :)
Zapraszamy na zakupy ,ale wcześniej proszę zapoznać się z regulaminem konkurs, żeby poszło wszystko pięknie i bez problemów pozdrawiam Gnomosław
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,103
Buchów
9,705
Odznaki
10
Hej @Gnomesgarden.ie, a muszą być to dwie różne odmiany? Pytam, bo dopiero co zaplanowałem test tej samej odmiany w 9l i 12l doniczkach. Dwunastki będę kupował dopiero na drugie grow w powstającej szafie, więc najpierw poszłyby cztery w 9l (start za ok dwa tygodnie), a w kolejnej uprawie następne 4 w 12l. Bruce Banner mnie zainteresował :)

EDIT: o, to mój post numer 1000 na forum xD
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół