nasiona marihuany

Growlogowy Open Seed z Gnomem!

Wyszukiwarka Forumowa:

Acelos

Jedność
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
402
Buchów
504
Odznaki
4
@Gnomesgarden.ie
Mega potężny open seed ! macie rozmach !
Dziękówa za wyróżnienie :tiphat:

Muszę się przyznać do jednego błędu... w ubiegłym roku z lekkim opóźnieniem montowaliście 5 pestek dla chętnych, a że przyszły jakoś początek lipca to nie chciałem marnować ich potencjału i postanowiłem, że dam je na ten rok, natomiast w tym roku w fotorelacji przypisałem sobie te pestki do własnej kolekcji, taka mała gafa :jprd:

Przy następnym UP-ie poprawię się, możecie wierzyć na słowo :salut:
A tymi bohaterkami z ubiegłorocznego OS-a będą AF-y:
-2x Zkittelz
-1x Bruce banner
-1x G13
-1x Gorilla Glue
Gnomosławie liczę na przebaczenie :suicide:
 

Tribulus

Well-known member
Rejestracja
Maj 15, 2014
Postów
350
Buchów
675
Siemka
Zamówienie złożone .
Ciekawie się zapowiada :)

Opera-Zrzut-ekranu_2021-06-07_084535_gnomesgarden.pl.png


Mi się nie śpieszy , fotorelacja start 1 wrzesień możecie wysłać nawet w lipcu .
Pozdrawiam .
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Serwus!

Melduję, że dostałem info odnośnie gnom-paczki umieszczonej w narkomacie, wieczorkiem wyśle tam przyjaznego półgłówka w celu odbioru, wyedytuje ten wpis jak się będzie dało - jak nie to przyspamuje tu ponownie i dodam foty. Ciekaw jestem czy ktoś wybrał te strainy co ja.


Pozdro Gnomki i do później!
??
 

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,522
Buchów
3,693
Odznaki
10
Witam?

Paka dotarła do celu, pestki już w wodzie. Po wykiełkowaniu planty dołączą do fotorelacji. Do si dos dla mnie, harlequin dla mojej drugiej połówki bo ostatnio ma bardzo bolesne miesiączki. Mam nadzieję że wszyscy będą zadowoleni. Dzięki jeszcze raz panie Gnomie.
IMG_20210608_171353_0.jpg
 
Ostatnia edycja:

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,106
Buchów
9,729
Odznaki
10
Bucha pod postem przyjąłem za potwierdzenie planu, więc złożyłem zamówienie na 10 Bannerów :) Dziękuję za wybór do gnomowej akcji!
 

Smakosz85

Sigma
Rejestracja
Sty 13, 2014
Postów
432
Buchów
1,629
Odznaki
5
Siemano,
Zamówienie złożyłem, a nie zauważyłem że tylko oznaczeni są nominowani do udziału w OS z zakończona fotorelacja.
Chętnie wypróbowałbym wasze AF(grow log posiadam).
Pozdro dla farmerów i smakoszy!
 

GnomesGarden.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Kwi 23, 2018
Postów
699
Buchów
1,657
Siemano,
Zamówienie złożyłem, a nie zauważyłem że tylko oznaczeni są nominowani do udziału w OS z zakończona fotorelacja.
Chętnie wypróbowałbym wasze AF(grow log posiadam).
Pozdro dla farmerów i smakoszy!
Witam ,super że się przypomniałeś ! Wyraźnie napisałem żę jak ktoś został pominięty to proszę się nie obrażać tylko przypomnieć lol serio nie łatwo szukać nicków po forum . Pozdro
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Melduję, że skrzacie ziarna zostały odebrane od słupa. U mnie zaś zostały ugoszczone w ich naturalnym środowisku! ✌️ Dziękuję raz jeszcze i do zobaczenia niebawem w fotorelacji, Yo Gnomki!
IMG_20210610_082219.jpg
 

Smakosz85

Sigma
Rejestracja
Sty 13, 2014
Postów
432
Buchów
1,629
Odznaki
5
Witam ,super że się przypomniałeś ! Wyraźnie napisałem żę jak ktoś został pominięty to proszę się nie obrażać tylko przypomnieć lol serio nie łatwo szukać nicków po forum . Pozdro
Składać na nowo zamówienie czy tam te aktualne jest?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół