nasiona marihuany

gruba łodyga,wysokosc do 30cm

Wyszukiwarka Forumowa:

arch

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2006
Postów
442
Buchów
0
miełem jedna rosnike rosla na balkonie w dosyc duzej doniczce od malego ;)
rosla dosyc szybko (po 2 tygodniach mial juz 7 listkowe... liscie:D)
noi miala gruba lodyge
mielm tez jeszcze jedna ona rosla w puszcze po coca coli ona byla dluga z cinka lodyga i mocno zacofana w prownaniiu do pierwszej :D

teraz musze sie przenisc do mini grow boxa (obudowa AT od starego kompa)
juz jest elgancko w srodku sciany z foli aluminiowej 2 wiatraki oswietlenie z 100diod :)])
i chodiz mi o to szeby roslinka mila gruba lodyge i nie piela sie mocno w gore

moze mi ktos pomoc jak tego dokonac ;-)?

(a i zdjae sobie sparawe ze to mzoe byc malo ale nie mam gdzie poswiecic wiecej miejsa ;-/ )

:bball: :bball:
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
ja ci pomoge
postaw rosline na dworze tak aby wiatr mocno napierał nania i niebyło zadnych obiektów przesłaniających swiatło doble miejsce to scieta korona wysokiego drzewa do teg musisz miec dobrą glebe i nawozc roslin pielegnowac bedzie taka jak chcesz


arch napisał:
juz jest elgancko w srodku sciany z foli aluminiowej 2 wiatraki oswietlenie z 100diod :)])
wy*** to
dwa wiatraki do czego dioy sie nie grzeją . Diody są do dupy

arch napisał:
rosla w puszcze po coca coli ona byla dluga z cinka lodyga i mocno zacofana
ta miała zamało swiatła i sie wyciągneła

pozdro
 

arch

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2006
Postów
442
Buchów
0
-=*BerniO*=- napisał:
arch napisał/a:
juz jest elgancko w srodku sciany z foli aluminiowej 2 wiatraki oswietlenie z 100diod :)])
wy*** to
dwa wiatraki do czego dioy sie nie grzeją . Diody są do dupy

no czytalem ze roslinki potrebuja tlenu i co2 wiec dlatego te wiatraki

ew. polecasz jakis wydajne oswitlenie (obudowa ma 35cm wyskosci i 40 dlugosci)
 
S

sdfsdf

Guest
-=*BerniO*=- napisał:
Diody są do dupy
nie zgodze sie z tym!
gdybys mial takie oswietlenie w swoim boxie wcale bys tak nie twierdzil ;)
na hyperrealu bbyl bardzo obszerny topic ale nie moge go znalesc :/ zapewne zostal przeniesiony gdzies :/ ale udowodnione bylo ze diodowe oswietlenie z udzialem niebieskich i czerwonych sprawdza sie rewelacyjnie na uprawie ;)
fajne fotky byly takich zestawow :) przyznam interesujace :p a Ty arch, jakie masz te diody?
100diod to troche malo... na boxa o powierzchni 30cm na 30cm trzeba by bylo 900diod.. malo oplacalne ale dobre!! dodaj ze 2 kompakty to bedzie lepiej,
ladnie sie rozwijala ta balkonowa roslina bo miala dobre warunki w naslonecznionym miejscu wiec nie ma cosie dziwic.
pzdr!

[ Dodano: 2006-08-08, 00:10 ]
arch napisał:
roslinki potrebuja tlenu i co2
tak tlen w nocy a CO2 w dzoien do fotosyntezy ;)
 

arch

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2006
Postów
442
Buchów
0
Bielak, no ja mam rasta noralnie bo mam w h*j zielonych czerwonych i zoltych :D (kupilme baardzo tanio bo za 800dałem 10zł)

jeszcze jakos to zorbie elgancko (plytka uniwersjlna powtykam diody polacze napicie z jakis 15v i jedziem :D) :queen:

jakby co ta balkonowa jest w avarcie noi niesty skonczyla w smieciach ;-/ :farao: :farao: :farao: :farao:

a walsnie jak ktos chce tak diody to informowac bo mam zajbiste zrodelko :]

http://allegro.pl/item117474151_super_neony_30cm_kabel_tuning_powerrr_5_kolorow.html
a to sie nada?
 
S

sdfsdf

Guest
nom dosyc tanio zakupiles te diody, to zrob to jak najszybciej bo plant Ci sie wyciagnal dosyc sporo :p fajnie gdybys jeszcze zrobil fotorelacje z oswietleniem diodowym :p
neony na uprawe? raczej nieezabardzo.. oswietlenie do uprawy jest juz "wynalezione" wiec nie zjadziesz nic nowego :p inna barwa swiatla i
 
L

Lift

Guest
gdzies tu na forum pisalo ze rozne kolory diud roznie wplywaja na rosniecie...(czerwony na wzrost do gory a niebiestki na rozgalezianie) czy jakos tam tak
 

arch

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2006
Postów
442
Buchów
0
dobra chlopaki dzieki daje pomogi :D
 
S

sdfsdf

Guest
Lift napisał:
czerwony na wzrost do gory a niebiestki na rozgalezianie
nie doczytales...
niebieskie widmo swiatla jest przydatne roslinie na wegu bo pobudza do rosniecia a czerwone na flow bo pobudza do kwitniecia
 

arch

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2006
Postów
442
Buchów
0
no panowie moj grow box juz dziala

roslinka jest caly czas telepana przez wiatraczek
a na nia poszlo 48diody czerwono zielonych (wiem ze malo ale one maja tylko oswitlac kubeczek jednorazowy wiec bo co narazie wiecej ;))
narazie ma gora 3 cm :queen:
 
L

Lift

Guest
wstaw fotki box'a i roslinek!! a jak nie masz czym zrobi narysuj z wymiarami jak to mniej wiecej zbudowales (ciekawosc) :p
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
Bielak napisał:
-=*BerniO*=- napisał/a:
Diody są do dupy

nie zgodze sie z tym!
gdybys mial takie oswietlenie w swoim boxie wcale bys tak nie twierdzil
na hyperrealu bbyl bardzo obszerny topic ale nie moge go znalesc :/ zapewne zostal przeniesiony gdzies :/ ale udowodnione bylo ze diodowe oswietlenie z udzialem niebieskich i czerwonych sprawdza sie rewelacyjnie na uprawie
fajne fotky byly takich zestawow przyznam interesujace a Ty arch, jakie masz te diody?
100diod to troche malo... na boxa o powierzchni 30cm na 30cm trzeba by bylo 900diod.. malo oplacalne ale dobre!! dodaj ze 2 kompakty to bedzie lepiej,
ladnie sie rozwijala ta balkonowa roslina bo miala dobre warunki w naslonecznionym miejscu wiec nie ma cosie dziwic.
pzdr!
wiem otym ale sądze ze zamiast je**c sie z diodami mozna by było stwozyc ładną szafe z hps albo ewentualnie kompakty wszystko o diodach jest ok ale swieca one około 2 lata chyba ze led te swiecą dłuzej
 
S

sdfsdf

Guest
-=*BerniO*=- napisał:
wiem otym ale sądze ze zamiast je**** sie z diodami mozna by było stwozyc ładną szafe z hps
no wlasnie tak by bylo najlepiej :)
nie ma co je**c sie z diodami ale ciekawy pomysl to chyba ale osobiscie zamiast diod wole hps :)
:thumright:
 

arch

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2006
Postów
442
Buchów
0
gdybym mial tyle miejsca albo moglbym hodowac na balkonie to bym sie nie bawil z diodami
(juz jedna stracilem ;-/)

clear.gif


a i roslinka po pierwszej nocy rozwija sie bardzo szybko :D(o 50% zwikszyly jej sie nowe listki )
aktualnie diody sa jakis 4 cm nad roslina

dodadje polnoc: roslinka rozwija sie bardzo szubko urosly jej liscie wyrstja wciaz nowe chyba z tymi diodami nie bedzie tak zle :cheers:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół