nasiona marihuany

Grza艂ka indukcyjna do DynaVap 馃獎

Wyszukiwarka Forumowa:

zoe

Ch*jowa kobieta grower
Rejestracja
Maj 6, 2020
Post贸w
1,151
Buch贸w
4,059
Odznaki
5
Szkoda, 偶e kupi艂e艣 przycisk bistabilny. Monostabilny do grza艂ki nadaje si臋 bardziej, co zaznaczy艂am w opisie. Je艣li chodzi o pod艣wietlenie przycisku to mi te偶 wys艂ali jeden co si臋 nie 艣wieci. 馃檮
U mnie z magnesem jest tak, 偶e jak go ustawie na 艣rodku to jest na 艣rodku, a jak lekko z boku to 艣ci膮ga go wtedy ca艂kiem na bok. Mo偶na te偶 trzyma膰 2 vapki na jednym magnesie bez problemu.
 

tombassa

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2022
Post贸w
653
Buch贸w
1,289
Odznaki
5
Szkoda, 偶e kupi艂e艣 przycisk bistabilny. Monostabilny do grza艂ki nadaje si臋 bardziej, co zaznaczy艂am w opisie. Je艣li chodzi o pod艣wietlenie przycisku to mi te偶 wys艂ali jeden co si臋 nie 艣wieci. 馃檮
U mnie z magnesem jest tak, 偶e jak go ustawie na 艣rodku to jest na 艣rodku, a jak lekko z boku to 艣ci膮ga go wtedy ca艂kiem na bok. Mo偶na te偶 trzyma膰 2 vapki na jednym magnesie bez problemu.
Nie, kupi艂em tak jak w poradniku monostabilny, a na przycisku nie mam tej nakr臋tki co jest u ciebie, bede musia艂 jako艣 inaczej przymocowa膰 do skrzyneczki.
 

zoe

Ch*jowa kobieta grower
Rejestracja
Maj 6, 2020
Post贸w
1,151
Buch贸w
4,059
Odznaki
5
Nakr臋tka by艂a w tym woreczku co przycisk, ale luzem. Sprawd藕, mo偶e nie zauwa偶y艂e艣.
 

tombassa

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2022
Post贸w
653
Buch贸w
1,289
Odznaki
5
Zadanie domowe sko艅czone, jeszcze tylko mi zosta艂 do zamontowania magnes, ale nie mam na stanie wiert艂a 15mm, test dzia艂ania przeszedl bez problemu, szybko grzeje vapka, du偶o lepiej ni偶 palnikiem czy zapalniczk膮, jedyne co to trzeba po pierwszym kliku wyci膮ga膰, bo po drugim troch臋 pali mi zio艂o. Szkoda 偶e wy艂膮cznik nie pod艣wietla si臋 po naci艣ni臋ciu ale trudno, zakupy online tez maja swoje wady.
Jeszcze raz dzi臋ki za pomysl i poradnik @zoe.
06502369-CDF9-4AA6-8818-72EFC9F28509.jpg
 

zoe

Ch*jowa kobieta grower
Rejestracja
Maj 6, 2020
Post贸w
1,151
Buch贸w
4,059
Odznaki
5
Dziwne 偶e pali zio艂o, ja trzymam 2 sekundy po drugim kliku nawet i jest git. Mo偶e spr贸buj rozci膮gn膮膰 spirale troszk臋.

Edit: ewentualnie Tw贸j cap jest rozregulowany.

Na g贸rze oryginalnie zwini臋ta, druga zamontowana i rozci膮gni臋ta.

IMG_20221209_211112.jpg
 
Ostatnia edycja:

delavega

Administrator
Obs艂uga forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Post贸w
7,230
Rozwi膮za艅
1
Buch贸w
15,894
Odznaki
4
@tombassa cap jest ok? Jak Zoe zasugerowa艂a - te偶 szuka艂bym przyczyny najpierw tutaj.

Edit: gdyby to byle lite drewno to inna sprawa ale 偶e materia艂 jest jaki jest to a偶 si臋 prosi o personalizacj臋 hehe
 
Ostatnia edycja:

tombassa

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2022
Post贸w
653
Buch贸w
1,289
Odznaki
5
@tombassa cap jest ok? Jak Zoe zasugerowa艂a - te偶 szuka艂bym przyczyny najpierw tutaj.

Edit: gdyby to byle lite drewno to inna sprawa ale 偶e materia艂 jest jaki jest to a偶 si臋 prosi o personalizacj臋 hehe
Dziwne 偶e pali zio艂o, ja trzymam 2 sekundy po drugim kliku nawet i jest git. Mo偶e spr贸buj rozci膮gn膮膰 spirale troszk臋.

Edit: ewentualnie Tw贸j cap jest rozregulowany.

Na g贸rze oryginalnie zwini臋ta, druga zamontowana i rozci膮gni臋ta.

IMG_20221209_211112.jpg
A jak mog臋 sprawdzi膰 czy m贸j vapek jest ok. Przy podgrzewaniu zapaliniczk膮 jest wszystko ok.
 

zoe

Ch*jowa kobieta grower
Rejestracja
Maj 6, 2020
Post贸w
1,151
Buch贸w
4,059
Odznaki
5
Rozszerz pier艣cienie spirali. Wg mnie za szybko grzeje.
 

tombassa

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2022
Post贸w
653
Buch贸w
1,289
Odznaki
5
Rozszerz pier艣cienie spirali. Wg mnie za szybko grzeje.
A mo偶na by by艂o pod艂膮czy膰 t膮 grza艂k臋 bez tego wy艂膮cznika, wydaje mi si臋 偶e jest zepsuty albo wy艂膮cznik albo grza艂ka, ta niebieska dioda na grza艂ce nie 艣wieci na niebiesko tylko miga po naci艣ni臋ciu przycisku.
 

zoe

Ch*jowa kobieta grower
Rejestracja
Maj 6, 2020
Post贸w
1,151
Buch贸w
4,059
Odznaki
5
Prawdopodobnie pu艣ci艂 lut.
 

tombassa

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2022
Post贸w
653
Buch贸w
1,289
Odznaki
5
Prawdopodobnie pu艣ci艂 lut.
A wiec kontrola wykonanej grza艂eczki i nie wiem jak stwierdzi膰 gdzie jest problem.
Jedyne co widz臋 to ze ta ma艂a niebieska dioda zamiast 艣wieci膰 na niebiesko to miga po naci艣ni臋ciu wy艂膮cznika i zielona dioda na zasilaczu te偶 zamiast 艣wieci膰 to mruga tak samo jak ta niebieska.
Pomocy bo nie chce ju偶 wraca膰 do zapalniczki, ta grza艂ka robi robot臋.
1C09F608-7247-4AD0-BDDB-F0A47C46AE02.jpg

5E186524-66AF-42BA-BF1D-B0DF54451926.jpg

1CFA8F5D-2FD8-4F62-8AD2-C7CA4ACFCFDF.jpg
 

Misionek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 25, 2010
Post贸w
63
Buch贸w
54
@zoe planujesz zrobi膰 kilka sztuk wi臋cej np. 偶eby si臋 podzieli膰 gotowym wyrobem ?
Np. w ramach konkursu ?
 
Ostatnia edycja:

zoe

Ch*jowa kobieta grower
Rejestracja
Maj 6, 2020
Post贸w
1,151
Buch贸w
4,059
Odznaki
5
No ja nie wiem, zrobi艂am dwie grza艂ki i obie dzia艂aj膮 bez zarzut贸w. Pierwsza mia艂a podobne objawy do Twojej okaza艂o si臋, 偶e lut pu艣ci艂 i nie styka艂o, po poprawkach dzia艂a normalnie. Podociskaj kable zasilacza mo偶e si臋 roz艂膮czy艂. Ci臋偶ko poradzi膰 przez neta. Poza tym nie mam poj臋cia o elektronice, wiec sory. xD
Natomiast, bardzo mi艂o czyta膰, 偶e po u偶yciu grza艂ki nie chce si臋 wraca膰 do palnika.
Pyk..... klik... KLIK... Pyk.... Wdech. Wydech. :)
Wygoda to wa偶ny aspekt, ale wydobycie pary te偶 jest na innym poziomie.


@Misionek je艣li uzbieram odpowiedni膮 ilo艣膰 os贸b to tak, 偶eby nie p艂aci膰 za wysy艂ki.
 

Janek10

Well-known member
Rejestracja
Lut 9, 2022
Post贸w
1,029
Buch贸w
1,377
Odznaki
4
Wysy艂k膮 powinien martwi膰 si臋 kupuj膮cy, 偶eby zap艂aci膰 za produkt i ewentualne koszty wysylki馃槄 paczkomaty niech wykupuj膮 i ch*j
 

Misionek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 25, 2010
Post贸w
63
Buch贸w
54
My艣l臋 偶e bardziej chodzi艂o o wysy艂k臋 podzespo艂贸w do produkcji, 偶eby nie zamawia膰 co chwil臋 tego samego
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zni偶ki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
G贸ra D贸艂