nasiona marihuany

Grzybki halucynki by LukexOG

Wyszukiwarka Forumowa:

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
1,946
Buchów
5,207
Odznaki
9
I wrzucasz do tego grzyby dajesz im poleżeć 2 h i wypijasz ? To wszystko ? Będę musiał spróbować :) swoją drogą polecam sok z czarnej porzeczki jest inhibitorem i wzmacnia działanie, na kalkulatorze jak wklepiesz że masz inhibitor to żeby osiągnąć ten sam poziom co bez to potrzebujesz prawie połowy tej ilości :) u mnie każdy trip z sokiem obowiązkowo :)

Pierwszy raz moczyłem je tak długo (2h) i było to BOOM.Po prostu sproszkowane wrzucam i niech leży. Wczoraj jak tylko te rozpuściłem i od razu wypiłem nie było tego BOOM. Sok porzeczkowy w moim przypadku niestety nie zdał egzaminu (tak samo jak grejpfrutowy i pomarańczowy). Za jakieś 2-3 tygodnie znowu je namoczę minimum 2h i zaaplikuje.

Znalazłem artykuł :
"Lemon TEK to super prosty przepis, który pozwala maksymalnie wykorzystać Twój potencjał świeże magiczne trufle/grzyby. Co najważniejsze, kryje ziemisty, gorzki smak, który nabrał. W porównaniu do żucia grzybów Lemon TEK jest mocniejszy, ale krótszy.

Jeśli szukasz mocniejszej podróży, a może nie chcesz podróżować przez wiele godzin, przydatny jest przepis na Lemon TEK. Tak czy inaczej, nasz przepis jest koniecznością.

Jak działa Lemon TEK?
Fizjologicznie, magiczne trufle magiczne grzyby zawierają związek psychoaktywny, psylocybina. Psilocybina technicznie nie powoduje, że się potykamy. Kiedy spożywamy trufle lub grzyby, psilocybina jest przekształcana w psylocynę, która is związek, który sprawia, że się potykamy.

Dzięki Lemon Tekking zanurzamy naszych małych magicznych przyjaciół w soku z cytrusów. Powszechnie spekuluje się, że kwas cytrynowy z owoców przekształca psilocybinę z trufli lub grzybów bezpośrednio w psylocynę. Zasadniczo uważa się, że pijesz psylocynę, co powoduje intensywniejszą podróż. Jest to jednak nadal teoretyczne i nie zostało jeszcze udowodnione.

Pozostaje prawdą, że kiedy Lemon TEK, trawimy nasze magiczne trufle / grzyby znacznie szybciej. Według Setha Warnera, założyciela MycoRising, większość ludzi nie ma enzymów do rozkładania surowych grzybów. Sok z cytryny rozkłada ściany komórkowe magicznych trufli / magicznych grzybów. Ściany komórek grzybiczych są wykonane z chityny (która, nawiasem mówiąc, jest przyczyną nudności), więc uwalnia ciężar od grzybów do żucia.

Czy mogę użyć innych owoców cytrusowych zamiast cytryny do Lemon TEK?
Używanie innych świeżych soków cytrusowych do "tekkingu" zależy od poziomu pH owoców. Tym, co sprawia, że Lemon Tek jest tak skuteczny, jest to, że cytryny odtwarzają ten sam poziom pH co nasz żołądek. Nasz żołądek ma poziom kwasu 1.5-3.5, a cytryny mają około 2-2.6 w skali pH. Uważa się więc, że cytryny naśladują kwas w naszym żołądku. Na przykład wapna są doskonałym substytutem, ponieważ mają podobny poziom pH jak cytryny. Inne cytrusy, takie jak pomarańcze, mają pH 3.2-4.5, przekraczając poziom kwasu w naszym żołądku. Dopóki poziom pH jest poniżej 3.5, możesz eksperymentować z innymi sokami cytrusowymi. Jak: granat, tanie czerwone wina, koncentrat lemoniady. "

https://pl.wholecelium.com/articles/howtos/��-lemon-tek-��/
 

morphik92

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2020
Postów
109
Buchów
0
Ok dzięki za te info :) ja niestety na cytrusy jestem uczulony wiec musiałbym poszukać czegoś o podobnym ph ale nie bedące cytrusem :)
 

Acelos

Jedność
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
402
Buchów
504
Odznaki
4
Sok Żurawinowy ok. 2.5 PH
Sok Jabłkowy ok. 3.25 PH
Herbaty "Ice" ok 3.5 PH
Izotoniki ok. 2.5-3 PH

Tylko nie mam pojęcia czy miałyby podobne właściwości do cytrusów :)
 

morphik92

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2020
Postów
109
Buchów
0
Dziękować :) trzeba będzie sprawdzić najwyżej szybciej nie siądzie xd
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
Można przenieść do zakończonych.

Kuźwa jakbyś pierwszy dzień na forum był. Masz przecież na dole przycisk "raportuj", wciskasz i piszesz o co chodzi.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół