nasiona marihuany

Haj z nikąd

Wyszukiwarka Forumowa:

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,182
Buchów
5,074
u mnie była to marihuana medyczna, więc na 100% czysta - uczucie "lekkiego haju" dnia następnego zdarzyło mi się dwukrotnie na samym początku palenia; uczucie lekkości, może lekkie zawroty głowy, nic szczególnie nieprzyjemnego (ale za kółko bym tak nie wsiadł)​
Zapewne indywidualne. Ja tego nie znam tak jak wspominałem.
Jedni to pala workami i im nic nie jest inni nie pala bo im nie pasuje.. a jeszcze innym szkodzi jak diabli bo tracą kontakt z rzeczywistością. Odmienny człowiek odmienny metabolizm _ odmienna tolerancja na.

Ale i tak szukałbym w tym o czym mowa na wstępie po prostu dodatku RC. Z opisu brzmi to raczej "groźnie". Jeśli miałbym brać na poważnie objawy braku pamięci u kogoś kto palił kilka razy ledwie.. to nie po THC niektóre z syntetyków miały być jeśli chodzi o potencjalne efekty uboczne i neurotyczność nie obliczalne. Miały nie miały _ nie ma za bardzo nawet żadnych danych. W wypadku konopi się w zasadzie nie stwierdza statystycznie istotnych różnic między grupą palącą a nie palącą. Może w wypadkach skrajnych gdy ktoś jara non stop.​
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Ja pale duzo na codzień zwłaszcza ostatnio bo cos tam mnie boli, nie miałem przerwy od lat ale jedyny efekt dzień po jaki odczuwałem po trawie to jak kiedyś wypiłem na raz potrójną porcję Green Dragona. Obudziłem się na jeszcze całkiem niezłej bani i nie klepało mnie palone zioło ze 2 dni. Fakt ze moja tolerancja po tych wszystkich latach musi być naprawde spora ale sam nie słyszałem zeby ktoś miał flashbacki po jaraniu.
 

bingobum

Well-known member
Rejestracja
Wrz 3, 2021
Postów
415
Buchów
379
Odznaki
2
Prawdopodobieństwo wystąpienia wzrasta z mniejszą tolerancją i z większą masą tłuszczu w ciele; nie jest niczym niezwykłym fakt, że THC rozpuszcza się w tłuszczach i dlatego może być też wykryte w krwi na wiele dni po spożyciu.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół