nasiona marihuany

Half Baked

Wyszukiwarka Forumowa:

battleangel

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2005
Postów
151
Buchów
2
Half Baked (żółtodzioby) zaaaaaaaaaa***isty film. Cały czas jest cos o jaraniu:p fabuła kręci się wokół zioła:D Jedna babka ma na imie Mary Jane ;p :D Polecam ten film;) Ściągnijcie go i ogladnijcie na fazie.

P.S.Mam nadzieje że na forum nie było juz o tym filmie:p
 

SMIESZNY1

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 19, 2006
Postów
519
Buchów
0
No Żółtodzioby mnie rozwalały. Ta historia tego ich psa mnie urzekła :D ...Był synem suki o trech łapach...., musiał walczyć z bratem na śmierć i życie... :p qrwa no niewyróba z typów!
Ten co w przedszkolu pracował to największy po***! Jak tego onia co na cukrzycę byłchory napasł cukierkami, chrupkami i pizza!
 
P

Patryk88

Guest
Podobno Dobry Film Nie Ogladałem Go Bo Nie Lubie czytac wie Ktos CZy jest Wersja z Lektorem i Skad ja moge scignac ?
 
G

Green

Guest
Podobno Dobry Film Nie Ogladałem Go Bo Nie Lubie czytac wie Ktos CZy jest Wersja z Lektorem i Skad ja moge scignac ?
pewnie dobrze nie umiesz ale nie martw sie nie jestes sam dzisiejsza mlodziez coraz czesciej ma problemy z czytaniem nie wspominajac juz o czytaniu ze zrozumieniem
ehh i co ziolo robi z ludzmi
 
P

Patryk88

Guest
Ty mi Tu nie wypadaj z Takim Tekstem Ze Nie Umiem czytac ku**a Poprostu wole Ogladac Film Niz Czyta ku**a Co PO POLSKU to lepsze Chyba Normalne :D Chyba ze Ktos Lubi czytac to polecam Bardziej Jakas Lekture Niz Filmy z Napisami ;]
 
A

abc

Guest
Patryk88 Ja np nie nawidze ogladac filmu w ktorym 1 wersja jest po ang. a 2 glos to lektor ktory mowi za wszystkich :geek:
 
S

StONeR

Guest
godny film hehe jak ten kolo szedł do tego magazynu czy gdzie tam po to zioło i jak je dostał do ręki jak sie zaczoł trzepać hahahazjabeistyfilm :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół