nasiona marihuany

Halloweed 2021 - konopno-upiorny konkurs ;)

Wyszukiwarka Forumowa:

SleepyGnom

Well-known member
Rejestracja
Wrz 21, 2021
Postów
101
Buchów
276
Paczucha wylądowała, dopłaciłem parę groszy, żeby mieć komplet na następne grow. Nie planowałem drugiej fotorelki bo jestem leniwym, śpiącym chu*em ale jednak będzie relka z poniższych odmian.
Miał ktoś to w ogrodzie ? Dobre będzie ?

IMG_20211116_230630.jpg
 

Johny_z_Arizony

Well-known member
Rejestracja
Gru 17, 2017
Postów
112
Buchów
746
Odznaki
1
Wielkie dzięki dla wszystkich którzy oddali na mnie głos oraz dla @ŚwiatKonopi.pl . Kupon zrealizowany, paczka odebrana. Tak napchanej paczki jeszcze nie dostałem. Czapka, smycz 2x grinder, 6 paczek bletek, katalogi i pestki o wartości 255 bez dopłaty a kupon miałem na 200zl. Jeszcze raz dzięki. Pozdro #
IMG_20211118_123700550.jpg
 

zjarany emeryt

Emeryt
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2010
Postów
2,787
Buchów
10,100
Odznaki
9
Dziękuję wszystkim głosującym za głosy, a organizatorom za konkurs.

Oto moja nagroda ze sklepu nasionamarihuany pl.
Coś sprawdzonego Tropicanna Poison F1 Fast Version od Sweet Seeds i coś nowego OMG i Acid Dough od Ripper Seeds.

DSC_0648.jpg
 
U

Usunięty 79633

Guest
Odebrałem w końcu paczuszkę, trafiłem akurat na promocję Sweet Seeds. Musiałem chwilę zaczekać na wysyłkę, ale za zwłokę @Pechy.pl wrzuciły masę gratisów. Oczywiście przekroczyłem budżet mimo promocji, trzeba było dopłacić parę złotych, ale warto!
Masa fastów na outa i kilka automatów na pestki. Obserwujcie moje fotorelację, będę robić pestki i rozdawać w OS przed sezonem outdoorowym.



Dziękuję wszystkim za oddane głosy, będziemy z Panią Mleko dalej próbować sił w kolejnych konkursach!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół