nasiona marihuany

halo halu #1 - mazatapec growkit

Wyszukiwarka Forumowa:

Kage

Well-known member
Rejestracja
Cze 30, 2011
Postów
212
Buchów
13
Odznaki
1
Worek trzeba pryskać od środka mgiełką, a przed zalaniem wodą podziabać dobrze, odkażonym (najlepiej ogniem) ostudzonym widelcem.
A co do spożycia to polecam nie ma lepszego przepisu niż ten :)

Do kubka dajemy łyżkę stołową drobno siekanego imbiru i zasypujemy 6g grzybów zmielonych na proszek w młynku do kawy.
Zalewamy wodą ~90C i wkładamy woreczek z herbatą, po ~10 minutach calość przecedzamy przez drobne sito do drugiego kubka i dodajemy miodu. Wypijamy całość na raz i startujemy :gand:
 
Ostatnia edycja:

wild pig

zielony w temacie
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2012
Postów
650
Buchów
2,488
Odznaki
14
Siema,

@Kage dzięki za przepis i umieszczenie go w wątku ;) wykorzystałem go do przetestowania mazatapeców z tym że zamiast 6g zrobiłem z 3g suszu , reszta jak w przepisie i wsumie wyszedł elegancki wywar :) co do mocy to zdecydowanie jest na odpowiednim poziomie, myślałem że ilość zostawi lekki niedosyt w doznaniach, no ale tak się nie stało i trip był dość intensywny :) było wszystko i też zostało do przemyśleń, za jakiś czas powtórka ale z 1g, chyba że okoliczności będą bez ludzkich twarzy, bo na niektóre ciężko patrzeć niewiem czy to kwestia mimiki czy grzybki uwidaczniają paskudną naturę tych ludzi :unsure:

dzień 58 (06.11)



trzeci rzut

 

Śmigacz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 8, 2015
Postów
668
Buchów
759
Grzybki najlepiej jeść przy ludziach, przy których czujesz się bezpiecznie. Musicie nadawać na tych samych falach. Moim zadaniem to istotny element.
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Tego pierwszego rzutu bym nie jadł h*j wie co to za mutanty
 

wild pig

zielony w temacie
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2012
Postów
650
Buchów
2,488
Odznaki
14
Tego pierwszego rzutu bym nie jadł h*j wie co to za mutanty
mutanty w pierwszej kolejności przetestowane, uj wie czego tak porosły ale działają odpowiednio wydaję mi się że głównym czynnikiem była mała wilgotność bo nie zraszałem torby a była cały czas otwarta

wsumie zrobiłem odcisk mutanta, niebawem wrzucę na testy i zobaczę czy to samo wyrośnie
 
Ostatnia edycja:

WeedBaron

Emeryt
Rejestracja
Lut 13, 2020
Postów
515
Buchów
515
mutanty w pierwszej kolejności przetestowane, uj wie czego tak porosły ale działają odpowiednio wydaję mi się że głównym czynnikiem była mała wilgotność bo nie zraszałem torby a była cały czas otwarta

wsumie zrobiłem odcisk mutanta, niebawem wrzucę na testy i zobaczę czy to samo wyrośnie
Jeśli to faktycznie z suchoty to normalnie wyrosną, tak jak kolejne rzuty z tego kita.
 

wild pig

zielony w temacie
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2012
Postów
650
Buchów
2,488
Odznaki
14
Siema :)

Po dwóch miesiącach nastał koniec przygody z growkitem :) ale napewno nie koniec z uprawą kosmitów, materiał genetyczny został pobrany i będzie służył do kolejnych przygód z własnym setupem ;)

Generalnie jestem zadowolony z mocy (test z 3g) i ilości bo wyszło wszystkiego około 60g suchego materiału :)


IV rzut



rzut I-III razem



zalążki meduz z printów mutantów z I rzutu



pozdro i do zobaczenia w kolejnych projektach ;)
 

Danger131

Well-known member
Rejestracja
Kwi 4, 2020
Postów
276
Buchów
225
Ciekawe wyszły :)
Gdybyś miał ochotę wymienić printy na B+ to jestem chętny.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół