nasiona marihuany

halo halu #3 - mazatapec monotub

Wyszukiwarka Forumowa:

wild pig

zielony w temacie
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2012
Postów
650
Buchów
2,484
Odznaki
14
Siema,

Witam szanowne grono grzybiarzy :)

Projekt na materiale genetycznym pobranym z growkita z pierwszego podejścia grzybowego, z którego została zrobiona kultura na miodzie, a następnie zaszczepione sorgo, po kolonizacji ziarno wymieszane z kokosem i kokosem okryte

kultura na miodze z zarodników pobranych z drugiego rzutu z growkita





pełna kolonizacja po około 1msc po zaszczepieniu



ten słoik stał około dwa miesiące po sterylizacji nie zaszczepiony







okrywa



finał


Nie wiem jak te mleczne pojemniki się sprawdzą ale nie miałem innych wolnych
 

Waran z Komody

:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:
Weteran
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
1,126
Buchów
3,606
Odznaki
3
Siemasz
Mleczne też się sprawdzą… odnoszę wrażenie po zdjęciach, że nie ubijasz substratów… następnym razem (bo czuję, że będzie) ubij porządnie najpierw mieszankę a później też okrywę dążąc do płaskiej powierzchni
Owocnych :tiphat:
 

wild pig

zielony w temacie
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2012
Postów
650
Buchów
2,484
Odznaki
14
Siemasz
Mleczne też się sprawdzą… odnoszę wrażenie po zdjęciach, że nie ubijasz substratów… następnym razem (bo czuję, że będzie) ubij porządnie najpierw mieszankę a później też okrywę dążąc do płaskiej powierzchni
Owocnych :tiphat:

Siemasz

Ubijam jedno i drugie zewnętrzną stroną dłoni (palcami), tym sposobem ciężko uzyskać płaską powierzchnię dlatego może wydawać się że materiał jest luźny, mam z tyłu głowy zaopatrzenie się w podobny stempelek jakiego używasz ;)
 

Wiewiorka

Well-known member
Rejestracja
Mar 27, 2023
Postów
198
Buchów
90
Siemasz
Mleczne też się sprawdzą… odnoszę wrażenie po zdjęciach, że nie ubijasz substratów… następnym razem (bo czuję, że będzie) ubij porządnie najpierw mieszankę a później też okrywę dążąc do płaskiej powierzchni
Owocnych :tiphat:
To jak w temacie, to zapytam. To się naprawdę mocno ubija? Tak żeby tam już przysłowiowej szpilki nie wcisnąć?
 

wild pig

zielony w temacie
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2012
Postów
650
Buchów
2,484
Odznaki
14
Siema :)

Zajrzałem dzisiaj do hodowli, wszystko idzie w dobrym kierunku, okrywę zaczęło przerastać :)


 

wild pig

zielony w temacie
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2012
Postów
650
Buchów
2,484
Odznaki
14
Siema

Trochę zapomiałem o hodowli i przetrzymałem zamknięte , ale tuby wyglądają ok i zaczeło ładnie pinować, szczególnie w jednym zapowiadają się ładne okazy przypominające podgrzybki :D

W worku narazie susza, w weekend chyba namocze to może ruszy, jak nie to kompost

31.05




 

Waran z Komody

:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:
Weteran
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
1,126
Buchów
3,606
Odznaki
3
To drugie jak sernik z polewą czekoladową wyglada :oczy:
 

wild pig

zielony w temacie
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2012
Postów
650
Buchów
2,484
Odznaki
14
Siema :)

Czas zakończyć projekt, co prawda dzisiaj jeszcze namoczyłem ciastka ale nie liczę na zbiór ;)

Finalnie wyszło całkiem spoko ;)

Czekam na jesień i ruszę z kolejnym projektem, bo teraz za wysokie temperatury no i sporo konsumpcji tego czego się wyhodowało :dealw:

pozdro i z fartem! do następnego
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół