nasiona marihuany

Hasz z All Mesh Bubble Bags

Wyszukiwarka Forumowa:

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,105
Buchów
9,717
Odznaki
10
Nie widziałem, żeby ktoś tu pisał o torbach całych z siatki, więc zamiast tylko pochwalić się wynikiem zrobię wątek :D

Jako materiał posłużyło 220 gram trymu, który z dwa, trzy dni siedział w zamrażarce. Wcześniej go rozdrobniłem, mieszając susz w słoiku nożem do smarowania. Lód 3 kilogramy w dużych kostkach. Torby 20 l są z Aliexpress, kosztowały 140 zł. Do tego wiadro 20 litrów (trafiło mi się w idealnym rozmiarze xD).







Początek standardowy zgodnie z opisem z innych wątków, czyli warstwa lodu, warstwa suszu i tak na przemian z lodem na górze. Jakoś 1/3 wysokości wiadra wyszła. Zalane zimną wodą zostawiłem na 30 minut. Potem przez 30 minut mieszałem ręcznie drewnianą łychą (włączenie sobie epka serialu pomaga xD), szło łatwo, dużo siły włożyć w to nie trzeba.




Dla testu wykorzystałem wszystkie torby (220, 160, 120, 73 i 25). Po kolei je wyciągałem i rozwiesiłem na suszarce, żeby się jeszcze odsączały (szczególnie 25). Po kolei brałem i ściągałem z nich materiał, to co już się nie zbierało spłukiwałem na środek zimną wodą i zbierałem na nowo. (Następnym razem przepłuczę bardziej całość z torby).
Torby całe z siatki są bardzo lekkie i miękkie, a dzięki przeźroczystości łatwo spłukać jakieś resztki i następnie przeprać ręcznie. Użyłem płynu do prania, ale torba 160 i tak jeszcze miała zapaszek, reszta była ok.


Zebrany mokry hasz na dodanym do toreb ekranie do suszenia. Dużo było większych trichomów, co cieszy :D Lewy górny róg - 120, obok 160; dolny lewy 73 i obok 25.


Po suszeniu trzy dni w boksie z plantami na flo pod przykryciem z doniczki 3 litrowej i mieszaniu raz dziennie wyglądał tak:



Wyszło tego 13,71 g :D


Wkrótce zabiorę się za kule świątynne, które zrobię w różnych wielkościach (5, 2 i 1 g). Za następny hasz wezmę się dopiero, jak będę miał minimum 200 g trymu, z mniej nie będzie mi się chciało bawić. I na pewno użyję przynajmniej dwóch toreb, same 25 to będzie za mało na tę potencjalną ilość trichomów do odsączenia.

PS. Kurde, miałem fotkę z prezentacją rozwieszonych toreb, ale się gdzieś straciło xD
PS2. Dodałem jakieś inne, żeby było jakiekolwiek foto toreb :D
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół