nasiona marihuany

Haszysz Cena !!!

Wyszukiwarka Forumowa:

Oko

Member
Rejestracja
Wrz 22, 2008
Postów
11
Buchów
7
Jaka jest u was aktualnie cena haszyszu ? no i jak jest z jakością? oczywiscie pytam o hasz od dila.
U mnie chyba oszaleli za 2 lufy haszu chcą 50zł
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
2 lufki haszu to pewnie mniej więcej ważą 1g. W czym widzisz problem?
 

Danczan69

Respekt czuje przed naturą
Rejestracja
Wrz 14, 2021
Postów
532
Buchów
1,726
Jaka jest u was aktualnie cena haszyszu ? no i jak jest z jakością? oczywiscie pytam o hasz od dila.
U mnie chyba oszaleli za 2 lufy haszu chcą 50zł
Po***ana cena
 

Danczan69

Respekt czuje przed naturą
Rejestracja
Wrz 14, 2021
Postów
532
Buchów
1,726
A ile w kofie za gram haszu dajesz? 8euro?-13euro? w stosunku do jakości haszyszu?
W moich okolicach cena to 30 zl a przeważnie jest to import a w Holandi tak jak piszesz
 

stepson12

Well-known member
Rejestracja
Lis 11, 2021
Postów
239
Buchów
133
Odznaki
1
Dlaczego haszysz jest tak tani? To najstarsza wersja koncentracji thc.
 

stepson12

Well-known member
Rejestracja
Lis 11, 2021
Postów
239
Buchów
133
Odznaki
1
W kofie za gram haszu płacisz 8euro - 13euro w zależności od jakości haszyszu
Byłem z 4 lata temu w amterdamie to wtedy płaciłem za haszysz po 8 - 10 euro za gram w pitbullu (sieciówka) i mniejszych lokalach
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Normalna cena jak na te czasy.
 

wd40

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2011
Postów
378
Buchów
624
W moich rejonach zioło za uncje(28g) od £150 do £200 za normalny krzak z pod lampy, za ciorta(zasypiam z dzojem w reku)trzeba dać ze £220-230, outa nie ma. Ta cena nie zmieniła się od wielu lat.

Za haszyk w detalu ok £50-60 za 7g(pare lat temu jeszcze bylo po £35-45), za cegiełkę czyli ok 100g trzeba dać ok £400-500(pare lat temu po 250-300).

Dodam tylko ze mieszkam w rejonach gdzie jest dosyć drogo ze względu na lokalizacje, wiem ze w innych rejonach te ceny są różne, tzn jesli chodzi o zioło, cena za uncje ok £110-150. Haszu cen nie znam.

Z tego co zauważyłem to kiedyś były pieczątki wybijane na kostkach, ak-47, ketama, ptak, 365, mercedes, rozne widziałem, teraz są drukowane naklejki i przyklejane na kość: portret escobara, owoce, warzywa, nazwy państw. Rozne kostki przewijały mi się przez rece, ciemne, jasne, miekkie, twarde, niby miękkie-lepkie ale ladnie rozpada się w palcach. Płaskie jak smartfon, grube jak kostka masla, ale i te normalne, jeśli ktoś kiedyś taka cegiełkę widział.

Osobiście wolę palić hasz bo jak to znajomy z roboty powiedział: "weed give me high, hash make me stoned"-popieram te slowa, no i nie daje takiego zapachu przy paleniu jak ziolo, a dla mnie to ważne. W transporcie tez łatwiejszy.

Poniżej cegiełki, ta z nazwa miasta przywieziona przez znajomego pare dni temu(miękka, nawet w chłodnym miejscu, be, problemu do krojenia, lepka ale sypka, jak się dłużej ja w palcach pomiętoli to robi się zlepi i zrobi plastelina i zmienia kolor na znacznie ciemniejszy) , cena £400, z salata miejscowa(niby twarda, ale jak chwile w kieszeni potrzymam to robi się miękka i elegancko nożem się kroi), rowniez za 400, grubość jednej mocno się rozni od drugiej, zwłaszcza jak sie trzyma w reku, waga 98 i 100. Tej końcówki nie liczę

Aby dac Wam mniej więcej, jakies określenie mocy,to z 5g robie 20 ciastek i kazde naprawde dobrze zamiata, Ci co mniej pałą to jedza pol. Cale naprawde kładzie do łóżka po 2,5-3,5h.

20230124_221528.jpg


20230124_221326.jpg


20230124_221451.jpg



No i najgorszy pomysl jaki moze byc to wsadzic hasz do mikrofali zeby się zrobil miekki zeby uciąć kawalek, strasznie przez cos takiego traci na mocy. Takie moje spostrzeżenia

Pozdro
 

bingobum

Well-known member
Rejestracja
Wrz 3, 2021
Postów
415
Buchów
379
Odznaki
2
coś mi się tu nie zgadza... 28g zioła jak piszesz kosztuje średnio 175 funtów, a więc 6,25 za gram
1 gram haszyszu w zależności od ilości 4-8 funtów, więc zasadniczo tyle samo??

to ja mam pytanie: z czego oni ten haszysz robią, że to się opłaca?

PS. skoro piszesz, że używasz 5g haszyszu na 20 ciastek, to faktycznie szału nie ma z ilością THC i jest chyba porównywalna do tego co w suszu...
 
Ostatnia edycja:

wd40

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2011
Postów
378
Buchów
624
Tez to liczyłem wielokrotnie i rowniez mnie to dziwi, ale doszedłem do wniosku że zioło jest drogie bo jest paru farmerów dookoła i każdy ma swoje ceny, dlatego drogo, wspomnialem rowniez o lokalizacji, nikt tu po zioło nie jezdzi, hasz sprowadzany jest najprawdopodobniej, łatwo spakować, malo zapachu i miejsca zajmuje. nie wiem czy import z innego kontynentu gdzie cena jest napewno duzo nizsza czy z Europy. Ale takie są ceny.
Aha... były hasze i po £800 za 100g, plastelina, wyborna. Z tego co mi wiadomo robiona na miejscu. No i musze przyznać że to bilo na głowę wszystko, wyborna. Ale dawno już o tym nie słyszałem.

No dla mnie spalić dwa giety tej kostki to masakra, zioło mnie tak nie miażdży. Moze inaczej, jak mam 1.5g zioła to raczej w 3/4 dnia juz mi się kończy, jak biore hasz, ta sama ilość to spokojnie mi zostaje na zakończenie dnia. Poza tym jak pale zioło to tolerke mam po tygodniu taka ze dwa razu więcej pale(jak ten sam strain), kostkę moge palić i palić i tolerka az tak nie spada, nie wiem czemu...
Do ciastek tez dorzucam duzo więcej zioła zeby działały podobnie.

Przypomnialo mi się jeszcze. Pare lat temu jak ceny kostki byly po ok £40 za 7g, to byl rowniez hasz za chyba 20 albo 25, wygladal ladnie, pachniał tez, ale nie dalo rady przekroczyć pewnej bariery spizgania się, po 3-4 dniach w sumie działa na pol godziny... twardy, jak się podgrzało kruszył się, taka piaskowa konsystencja.

Pozdro
 

BmwM3

Well-known member
Rejestracja
Lip 28, 2011
Postów
148
Buchów
17
Te darknetowe hasze co wrzucił ziomeczek z UK to w pl szału nie robią, zazwyczaj kelpią trochę lepiej jak byle jaki indoor. No ale cena też jest porównywalna bo powiedzmy palonko po 28 a Hasz po 30
 

Moncler

Active member
Rejestracja
Maj 5, 2021
Postów
36
Buchów
9
Aktualnie hasze z topowych farm potrafią kosztować po 50k za 1kg
Ale takie najtańsze które latają po ulicach to za 8k juz cos mozna znaleźć

Skad takie ceny? Pewnie dlatego ze ma ktoś monopol
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół