nasiona marihuany

hehe mam proźbe:)

Wyszukiwarka Forumowa:

kater

Well-known member
Rejestracja
Mar 2, 2006
Postów
68
Buchów
0
Jakieś 2 lata temu zacząłem zabawe z hodowlą, tylko wtedy hodowałem w domu, nie czytałem żadnych poradników a przedewszystkim hodowałem siejke tzn z karmy dla kanarków i nawet ładny 1,5m mężczyzna mi wyrósł :) i żadnego palenia jak każdy wie z tego nie było, rok temu powtórzyłem ale mama po manipulacji koleżanki psychiatrki która często u mnie bywała przekabaciła mame mą że to jest nielegalne (konopia siewna nielegalna? pierwsze słysze, chyba w extremalnej sytuacji można grzywne dostać, no ale nie ważne) i kazała mi wyrwać a przynajmniej z 5 zapowiadało się kobiet - kurcze.
po małym wstępie jak na pierwszy post przejde do żeczy. W tym roku pisze mature i nie ustukam 80 zł na przesyłke(nasionka) i jeszcze nie mam pewności czy dojdą do mnie calutkie i wogule czy dojdą. A teraz proźba do was:))) Napewno komuś się zdażyło zapylić roślinke specjalnie bądz przez przypadek i ma w h** nasion :)) czy któryś z was mógłby za free albo za jakąś niezawygórowaną cene przesłać mi tak po 10 nasionek Erly Misty i Holand's Hope? Fajnie by było bo Jesienią znalazłem wprost cudowną miejscówke na outdor: tory kolejowe ciut za miastem, las, pełny kamóflaż, NIKT< ALE TO ABSOLUTNIE NIKT tam nie chodzi, mała żeczka, i miejscówka idealnie ustawiona na południe z przewagą (lecz nieznaczną) wschodu. z domu mam tam 30 min spacerkiem. Więc jak? Będzcie mili i zróbcie dobry uczynek komuś kto ślęczy ciągle nad książkami i jedyną atrakcją którą ma to codzienne nocne palonko:)
Prosze wspaniałomyślnego człeka o pozytywną odpowiedz:) dzięki:))
Może wreszcie uda mi się wychodować coś fajnego, ale jak to ktoś na forum powiedział: "nie liczą się zbiory lecz frajda z hodowli" Zróbcie mi frajde:) a obiecuje że będziemy mieć słonko przez całe wakacje!!
 

sd

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
3,038
Buchów
20
niewiem czy ktos ma ale na czacie czasami bywa koles co rozdaje nasiona jego nick to Klient bywaj czesciej na czacie a go spotkasz temat do kosza ;]
 Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół