nasiona marihuany

hehe siema

Wyszukiwarka Forumowa:

thcwemnie

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2006
Postów
116
Buchów
0
Witam mam tu konto od dzis ale podziele sie swoimi przezyciami z dzisiejeszgo dnia hehe:p wiecie jak to polska to bieda lajtowa i z kolesiem zrobili my 12 zl poczym na calym południ jary niebyło (takie czasy bo pozamykali :bball: ) spotkalismy nastepnego koleszke i doszlismy do wniosku ze idziemy do tesko po % no i... baa !! zakupili my 9 hamerow 7% no i lajt .. podchodze pod kase i płace
- ile piw?
-9
na co od zesiwiałej pani słysze 5,64 .... Hahaha
Z powaga odeszłem od pani i wypilismy te 9 piw po 60 gr z hakiem co lepsze jak wrucilismy na osiedle to jeszcze za reszte (bylo jej okolo 10 zł ) ubakalismy pyszczki :cheers:
hehe dobre mi sie to podobało pozdro
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Pomyliła się baba w kasie?
 
S

sdfsdf

Guest
no to mieliscie fuksa :p mi sie takie cos nie zdazylo nigdy :p ja juz nie bakam 2 dzien :/ ale jutro nadrobie :)
:pr:
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
chyba ze te hamery sa po 60gr :smurf: polska jak to polska faktycznie :thumleft: ale w polsce idziesz i wydupcasz tel i jest flota :bball: :thumright: oczywiscie zartowalem :sunny: :pukel:
 
R

Rider

Guest
Hamery sa strasznie hujowe , i napewno niekosztuja 60gr ,niepamietam ile odkładnie ale napewno wiecej niz 1,5zł .Kręcisz...

P.S-Hamer jedno z najgorszych piw jakie w zyciu byłem.

P.S 2-OStatnio kupiłem sobie Wojaki super mocne tez 9% nawet da sie wypic , w porównaniu do hamerów 100 razy lepsze , w tesco cos kolo 2,60zł
 

thcwemnie

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2006
Postów
116
Buchów
0
looz ale ja nie mowie ze kupilem je po 60 gr tylko ze staruszka sie pogubila i policzyla 9 jak za 3 piwa normalnie u mnie jest 1,8 a wojak po 3 pzdr... :farao:
 
S

sdfsdf

Guest
co do piwa to dobre jest barrys 9% za 2zl z kauflanda :) te mozne jest dobre to te slabsze to niewypal straszny :p sory za offtpa :p wiem ze jest juz temat na temat browarka :p
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
co wy gadacie u mnie w sklepie wojak kosztuje 2.30 a w tesco 2.29!! drogo cos tam macie!!
 
R

Rider

Guest
durielek napisał:
co wy gadacie u mnie w sklepie wojak kosztuje 2.30 a w tesco 2.29
Tylko sprawdz jaki bo sa wojaki zwykłe , wojaki mocne i wojaki super mocne.
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
heh w małym sklepiku ,przy działkach 50 km od wawy, wojaki normalnie po 2zł są.

[ Komentarz dodany przez: urban: 2006-05-19, 12:56 ]
j.w
 

Dzasta

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2006
Postów
186
Buchów
1
thcwemnie napisał:
Z powaga odeszłem od pani i wypilismy te 9 piw po 60 gr
Ja tez miałam podobną akcję tylko więcej zarobiłam, kupiłam 5 piwek dałam 5 dych a koleś wydał mi 48 zł. Za 5 leszków zapłaciłam 2 zety interes bardzo dobre hue hue.
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
mowa o wojaku 9% oczywiscie!!to chyba super mocny co??raz tylko kupowalem!!patrze 9% za 2.30 to sprubuje!!ale wole faxe 10% za 3.2 u mnie tam w sklepie!!bardzo dobre i pozadnie klepie!!sory za offtopa!!juz koniec o browarkach :smurf:
 

thcwemnie

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2006
Postów
116
Buchów
0
sleja ... a co to twoim zdaniem bylo ? daj spokuj nie pisz juz w tym teamcie .. pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół