nasiona marihuany

HELP:d

Wyszukiwarka Forumowa:

biohack

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2006
Postów
279
Buchów
1
znowu problem na około 10 lisciach pojawiły sie takie ciemno białe plamy w srodku takie czarne kropki co to jest?? a czy moge wpuscić glizdy do doniczki i czy one nic złego niezrobią? :puker: :pale: :pl: :scratch:
 
B

blancik

Guest
Jeżeli to wygląda tak

clear.gif


To masz zawysokie lub zaniskie PH ziemi, lub też jezeli stosujesz nawozy to może być przenawożenie.
 

biohack

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2006
Postów
279
Buchów
1
hmm moze niewiem ale to ma małe czarne kropki w srodku :cat:
 

biohack

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2006
Postów
279
Buchów
1
biohumus + jakis nawóz do juki :thumleft: myslałem ze cos to da:D teraz sie boje bo mysle ze to są jakies robaki a własnie zauwarzyłem jakies muszki które latają i siadają na ziemi czy to są jakies szkodniki?
 
B

blancik

Guest
Muszki to raczej nie, ten nawóz sprawdz dokladnie-jaki sklad i napisz bo pewnie to wina wlaśnie tego nawozu, podlewając nim roślinę mogleś diametralnie zmienic PH ziemi i dlatego się tak dzieje jak opisaleś.
 

biohack

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2006
Postów
279
Buchów
1
hmm nawóz niema tu nic do rozmowy przed chwilą patrzyłem sobie na liscie to pod spodem był taki zółty mały robacz i takich znalazłem 3 wszystko ładnie pryskałem wodą ze spirytusem zeby pozabijać inne:D
 
B

blancik

Guest
-=*BerniO*=-, Nie muszki tylko robaczki, to owszem-o to mi chodzilo, ale szczerze to nieliczylem na te robaczki nawet.
Elooo
 

biohack

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2006
Postów
279
Buchów
1
hmm w najgorszym wypadku zrobie klony i wywale tą ziemie i liscie z tymi walniętymi robakami: :farao: :farao: tylko jak sie robi klony:D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół