nasiona marihuany

HELP needed

Wyszukiwarka Forumowa:

zembfy

Well-known member
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
201
Buchów
1
1. Rodzaj oświetlenia (hps, świetlówki, nateżenia światla)
2. Klon czy Nasiona
3. Rodzaj podłoża, jaki soil mix, ph gleby
4. Czestotliwość podlewania
5. Wentylacja
6. Rodzaj użytego nawozu (chemiczny czu organiczny), dawki nawozów
7. Długość życia rosliny
8. Temperatura (w fazie ciemnej i jasnej)


:arrow: 1. odpowiedz switlowki dobre swiatlo
:arrow: 2. odpowiedz nasiona
:arrow: 3. odpowiedz ziemia ze sklepu ;]
:arrow: 4. odpowiedz co 2 dni
:arrow: 5. odpowiedz brak narazie
:arrow: 6. odpowiedz brak narazie
:arrow: 7. odpowiedz 6 dni
:arrow: 8. odpowiedz ok 30 stopni bo ma narazie 24/0

Dodatkowe info: wiec mam taki maly problem ze dzisiaj przesadzilem roslinke i zaczela mi usychac;] tzn zaczela zwijac listki z poiierwszego pięterka;] a przed pszesadzeniem bylo ok co jej jest i czy przezyje ??
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
przy przesadzaniu nie uszkodziłeś czasem korzeni? bo na odpadanie dolnej pari liści to jezcze za wcześnie. Rozumiem, że ziemia ma odpowiednie pH ? najlepiej żebyś zapodał jakieś zdjęcia wtedy będzie można lepiej ocenić co jej jest.

przy zbyt niskim natężeniu światła listki również mogą się zwijać ale zazwyczaj pierwsze zwijają się te ze szczytów. Zapodaj siakieś foto.
 

zembfy

Well-known member
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
201
Buchów
1
fot nie mam niestety czym zrobic;] ale teraz juz widze ze rosnie dobrze;] i usychanie nie poostępuje naewt male listki sobie urosly w te 3 h :D ma nadziej ze bedzie dobze:d
heheheh dostalem dzisiaj 5 Lowryderow i 1 purple stara :D bede sadzil hje niedlygo :D
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
to pewnie tak jak z niektórymi roślinkami doniczkowymi jak przesadzasz to przez tydzień są niemrawe dopiero po zaaklimatyzowaniu się w nowej doniczce odżywają.
 

zembfy

Well-known member
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
201
Buchów
1
AtomBoy napisał:
to pewnie tak jak z niektórymi roślinkami doniczkowymi jak przesadzasz to przez tydzień są niemrawe dopiero po zaaklimatyzowaniu się w nowej doniczce odżywają.
no ale u mnie to trwalo ok pol godziny jakl usychala;]
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
MJ reagują bardzo szybko zrób sobie test i przenieś oświetlenie np w bok i zobaczysz że w ciągu max kilka godzin wszystkie szczyty będą szły w tym kierunku. To że tak szybko reagują ma swoje plusy i minusy.. nie raz słyszałem jak roślinka im zdychała dosłownie w oczach.
 

quakemind

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2006
Postów
1,067
Buchów
425
ja zauwazylem ze liscie lekko zawijaja sie ku gorze zaraz po przesadzeniu z doniczki na out. Gdzies na stronie anglojezycznej wyczytalem ze przy 30 stopniach tez sie tak moze dziac. Growerzy femaleseeds.nl polecaja temperature ok. 22 stopnie. wiec to mozliwe ze tez nie tylko od szoku, moze temp albo za duza odleglosc od lamp
 

zembfy

Well-known member
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
201
Buchów
1
Delikatnie obcielem te uschnete koncowki i rosnie dalej :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół