nasiona marihuany

Help Znalazłem pole zioła ??!!

Wyszukiwarka Forumowa:
T

termit

Guest
Witam

Mam takie pytanko w okolicy znalazłem pole gdzie rośnie maryśka . Myślicie ze to warto zerwać i suszyć zeby zjarać czy to tylko jakaś "przemysłowa" ? Wie ktoś cos na taki temat ?

Pozdrawiam
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Przemysłówka. Zetnij ze 3 i zrób makumbę.
 

C4

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
591
Buchów
0
termit napisał:
Witam

Mam takie pytanko w okolicy znalazłem pole gdzie rośnie maryśka . Myślicie ze to warto zerwać i suszyć zeby zjarać czy to tylko jakaś "przemysłowa" ? Wie ktoś cos na taki temat ?

Pozdrawiam
ale tak dziko rosnaca czy moze wydajaca sie, ze dziko rosnie? czy zwykle pole takie grządek w grządek jak w pierszy przypadek to ku**a czekaj do wrzesnia i pilnuj tego az zakwitnie :D
 

XXXXXXXX

Well-known member
Rejestracja
Maj 24, 2006
Postów
458
Buchów
1
a ja to myśle żebyś to zostawił bo jeżeli to przemysłówka to niema sensu się męczyć a jeżeli to niejest przemysł to pewnie ktoś sobie posadził jak ty byś się czuł jakby ci ktoś wy***ał twoje rośliny chyba niezaprzyjemnie ale jeżeli to faktycznie jest pole i jest tego wch.ój to za pare drzewek ci chyba nikt nic nie zrobi jak rozplanujesz to mądrze ale różnie człowiek myśli jak widzi coś takiego przed sobą ,powiem ci tak zrobisz co będziesz chciał miej na uwadze to że za swoje czyny ty jestes odpowiedzialny.pzdrale się rozpisałem :jocolor:
 

Dzasta

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2006
Postów
186
Buchów
1
Hehe przypomniało mi się coś. Kilka lat temu, pewien 70-letni dziadek dbający bardzo o swoje krówki poszedł na jakis targ z zamiarem kupienia jakis nasionek by móc zasadzić. jakaś babka wcisnęła mu nasiona konopii oczywiście przemysłówka. No to kolo zasiał, kosił, traktorem woził do swoich krówek. Ktoś w końcu zauważył ze na tym polu rosnął roślinki. Ludzie zaczeli chodzic grupami i zrywac po kilka krzaków. W końcu ktos podkablował ze ze wiele osób tam chodzi i zapieprzają to. Przyjechała policja, ,,plantacje'' wycenili na 6 tysięcy :cat: , dziadkowi nic nie zrobili bo nie był świadom co mu rośnie w polu.
 
T

termit

Guest
To są dwa pola wielkości boiska piłkarskiego :] i jest w grządkach równiusieńko .



Co to jest ta przemysłowka :) kopie ? :silent:
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
termit napisał:
Co to jest ta przemysłowka

konopia przemysłowa, robi się z niej karmę dla papug i sznurki

termit napisał:

ja zrobisz malumbę z 3-4 to może sklepie.
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
daj fotki tego pola...!!jak tak duze to malo prawdopodobne zeby ktos az taka plantacje robil w takim miejscu!!zaduzy przypal i taka ilosc...!!zbyt piekne zeby bylo mozliwe zeby znalesc tyle ziola!! :santa:
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
gdyby to nie była przemysłówka to ktoś umieściłby to tak aby nikt nie znalazł wiec nie licz na to :). Przemysłówa na sznurki i ziarno dla papug - tutaj chyba nawet makumba nie podziała :scratch:
 
R

Raz

Guest
ja pie***le, znalazłeś pole i nie wiesz co zrobić bierz ziomków, plecaki, nożyce ścinaj szczyty i lotka Pozdro
 
G

ggg

Guest
Raz napisał:
ja pier********, znalazłeś pole i nie wiesz co zrobić bierz ziomków, plecaki, nożyce ścinaj szczyty i lotka Pozdro


TAAAAAK?.....A zastanawiałeś się "jakich" to może być ludzi?. Normalny człowiek z podwórka nie sadziłby takiej ilości.

Zrobisz co uważasz ale ja bym nie przesadzał.
 

borsuk2216

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2005
Postów
156
Buchów
0
heh dziwna sprawa z tym polem , mysle ze to jakas przemyslowka ale kto wie, pod latarnia zawsze najciemniej ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół