nasiona marihuany

Help!!!

Wyszukiwarka Forumowa:

Calak

Well-known member
Rejestracja
Wrz 30, 2016
Postów
55
Buchów
0
Moim zdaniem za dużo azofoski jeżeli to od górnych pięter się zaczęło.
 

askat

Active member
Rejestracja
Kwi 5, 2017
Postów
39
Buchów
0
To możliwe jeśli pomidora wsadziłem w dołek 50l i zasypałem go ziemią uniwersalną, że coś z Ph jest niejasnego? No dokładnie ujmując to 90% jest ziemi uniwersalnej a 10% spotowej (brazowawy piasek, troche zolty) na samej górze, niestety ziemi uniwersalnej braklo i byłem zmuszony tak zrobić by w dolku sie woda nie zbierała i splywala.
Azofoski dalem tylko raz rozsypalem ciupke pod krzaka.

---------- Post Zaktualizowany 18:52 ---------- Data pierwszego postu 18:50 ----------

Dolomitem podsypac czy jakims florovitem czy może biohomusem? Byleby jak najwięcej skladnikow odzywczych dostarczyc i to ph ustabilizowac.
 

gość147

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2010
Postów
303
Buchów
1
Odznaki
1
]Dolomitem podsypac czy jakims florovitem czy może biohomusem? Byleby jak najwięcej skladnikow odzywczych dostarczyc i to ph ustabilizowac.

Florovit czy biohumus to już sam musisz zdecydować czy idziesz w kierunku organicznej uprawy, czy chemicznej.

Dolomitu sypnąc nie zaszkodzi.
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Jak dałeś 50 L ziemi to składników odżywczych pewno ma pod dostatkiem, puki co nie kombinuj nawozami, dolomitem. Zapodaj następne 2-3 podlania tylko wody, jak będzie git to możesz wdrażać nawozy :thumright:
 

askat

Active member
Rejestracja
Kwi 5, 2017
Postów
39
Buchów
0
Może to być spowodowane podlewaniem opryskiem na przedziorki czy mszyce ? W sumie na te robactwo wy***ałem przepotężniejsze stężenie niż ulotka zaleca. To może być przyczyną? Niezbyt mi to wygląda na skutek oprysku.

---------- Post Zaktualizowany 23:07 ---------- Data pierwszego postu 23:04 ----------

Florovit czy biohumus to już sam musisz zdecydować czy idziesz w kierunku organicznej uprawy, czy chemicznej.

Dolomitu sypnąc nie zaszkodzi.

Czyli mam rozumieć że to dwa takie same produkty z tym że druga to mocniejsza chemia?
 

DcichygrowJ

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2016
Postów
527
Buchów
2
Zależy jaki masz genotyp.. z reguły na outa daje się wytrzymałe rośliny, bo te mniej wytrzymałe nie radzą sobie z warunkami.. jak Twojej roślince przeszkadza ph, to z reguły na oucie będzie Ci cieżko je ciągle ogarniać, na moje to jakieś lekkie przenaworzenie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół