nasiona marihuany

HELP!!

Wyszukiwarka Forumowa:
H

hemp_kowal

Guest
Witam mam pytanie... Niedawno dostałem Nasionka Blue Berry trzy zapodałem do kiełkowania. Jedno z nich wykiełkowało mi szybciutko i zaaplikowałem je do ziemi (ma narazie 3 cm). Dwa pozostałe zdjąłem z gazy i zaprzestałem aplikacji wody i wilgoci. Nasionka są cały czas napęczniałe, chociaż suche. Czy bęzie szansa że wykiełkują jeśli np. zapodam je znowu na gaze po tygodniu.

Prosze o szybką odpowiedź.
 
S

sdfsdf

Guest
nie potzrebnie sciagales je z gazy :/ ale zawsze sa jakies szanse! kielkowanie moze trwac nawet do 2 tygodni wiec trzeba bylo uzbroic sie w cierliwosc. nawet jak cos wyrosnie to niewiem czy bedziesz mial dobre palenie z tego bo jsli robisz podstawowe bledy to niewiem jak to wyjdzie :/ nie podwarzam Twooich umiejetnosci tylko ostrzegam Cie przed bledami tego typu!
poczytaj troche jeszcze o tym
pozdro!
 
H

hemp_kowal

Guest
ale te nasionka jeszcze nie wykiełkowały tylko napęczniały. A niestety musiałem je zdjąc z GAzy. CO sądzicie?
 
S

sdfsdf

Guest
no a jak je sciagneles z gazy to one wyschly? bo niepotrzenbie sciagales :/ ale jak musiales to ok!
bo jak nie wyschly to moze cos z nich jeszcze byc :) zreszta czas pokaze!
 
H

hemp_kowal

Guest
Nasionka reaktywowane znów sie moczą i zaczynają pękać :tongue: Ale mam jeszcze jedno pytanko. Moja Blue Berry przez dwa dni urosła do 5 cm ma długą łodyge i tylko 4 malutkie listki czy wszystko jest z nią OK?
 

swirek

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
107
Buchów
0
hemp_kowal napisał:
Nasionka reaktywowane znów sie moczą i zaczynają pękać :tongue: Ale mam jeszcze jedno pytanko. Moja Blue Berry przez dwa dni urosła do 5 cm ma długą łodyge i tylko 4 malutkie listki czy wszystko jest z nią OK?

Bedzie OK! Napisz jakie masz oswietlenie :tongue:
 
H

hemp_kowal

Guest
chilowo jest pod promieniami słoneczka ale już dzisiaj ładuje do Boxa
 

Lewi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2006
Postów
1,311
Buchów
3
Nom to troche ją pewnie wyciągnęło, no ale jak dajesz do boxa to wszystko będzie dobrze :thumright:
 
D

Defee

Guest
Moja Blue Berry przez dwa dni urosła do 5 cm ma długą łodyge i tylko 4 malutkie listki czy wszystko jest z nią OK?
Ja mam tak samo, tylko ze moja WW ma 8cm~ pod energooszczędną 16/8 (po 3-4 dniach od pokazania sie na powierzchni)
Listki podlozne zaczynaja sie rozrastac...
Wiec jest super lajcik i Ciesz sie, Ciesz! :D Bedzie dobrze w grow boxie i nie przesadzaj z Wodą
 

VipGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
629
Buchów
1
Defee napisał:
Ja mam tak samo, tylko ze moja WW ma 8cm~ pod energooszczędną 16/8 (po 3-4 dniach od pokazania sie na powierzchni)
Listki podlozne zaczynaja sie rozrastac...
Wiec jest super lajcik i Ciesz sie, Ciesz

Niema sie z czego za bardzo cieszyc :tongue: oboje macie za malo swiatla i chcecie czy nie beda wam sie wyciagac :tongue:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół