nasiona marihuany

HEMP.PL - Pełny profesjonalizm od 1999r. (Kraków, Radom)

Wyszukiwarka Forumowa:

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Dzięki za realizację zamówienia. Paczka cała dotarła na miejsce. Dziękuję również za sporą ilość gadżetów :)

hemppl.jpg
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,326
Buchów
4,334
Odznaki
13
Dobra a jak to jest z paleta ziemi, 1 paleta to minus 15 procent stardowow czy w tym przypadku łącząc się te rabaty? Czy poprostu 20 procent taniej?
 

hemp.pl

Partner forum.haszysz.com
Rejestracja
Lip 31, 2013
Postów
216
Buchów
20
Dobra a jak to jest z paleta ziemi, 1 paleta to minus 15 procent stardowow czy w tym przypadku łącząc się te rabaty? Czy poprostu 20 procent taniej?
Hej,
wygrywa większy rabat. W tym przypadku -20%
 

hemp.pl

Partner forum.haszysz.com
Rejestracja
Lip 31, 2013
Postów
216
Buchów
20
forum.jpg

Technologia impulsowego strumienia światła.
Zapewnia okresowe zmniejszenie natężenia światła, co pozwala na regenerację aparatu fotosyntetycznego sprawiając, że jest on lepiej przygotowany na przyjęcie i efektywne wykorzystanie światła o wyższym natężeniu.
W ten sposób 'gospodarka energią' rośliny staje się bardziej wydajna, bliższa naturalnym zjawiskom w przyrodzie, a koszt eksploatacji jest znacząco niższy w porównaniu do opraw LED innych producentów i tradycyjnych źródeł światła (HPS).



Zalety zastosowania opraw Horti 2 CB
Horti 2 CB w testach porównawczych “side by side” z systemami HPS (dual), CFL oraz opraw LED innych producentów wykazało:
  • Większą gęstość i objętość kwiatów, wysoki poziom zbiorów sięgający 1,8-2,3g/W
  • Przyspieszenie wzrostu.
  • Brak niedoborów u rośliny (w całej fazie wzrostu).
  • Zmniejszenie odległości międzywęźli.
  • Zwiększoną produkcję terpenów i trichomów.
  • Większą zawartość kannabinoidów potwierdzoną chromatograficznie.
  • Wyeliminowanie zagrożenia przegrzania powierzchni liści oraz kwiatów, będącego częstą przyczyną zahamowania/nieprawidłowego rozwoju w fazie wzrostu i kwitnienia.
  • Znaczne ograniczenie kosztów produkcji oraz mniejsze opłaty za energię elektryczną.


    Link do oferty: HORTI 2 CB
 

blueberry25

New member
Rejestracja
Wrz 3, 2022
Postów
3
Buchów
3
Panowie bardzo dziękuje wszystko dotarło tak jak mówiliście na następny dzień mimo ze ja 400 km od was ale nie potrzebnie panikowałem ( ten co do was dzwonił czy na pewno dojdzie. Ten środek co macie jest niesamowity . Mój kolega ze stanów mówił mi że tam wszyscy na tym robią . I to prawda nie są drogie bo 1ml na 5l . I masz na lata . Ja wole koncentraty . King Crab działa niesamowicie podlałem i zaczęły cały czas wychodzić nowe białe niteczki . myślę ze zwiększyły się kwiaty o jedna trzecią . Czy są jakieś linki do fotorelacji na # robionych na plant succes . na rolitup.sa ale fainie by bylo poczytac po polsku opinie .






 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Rośliny piękne ale ta plątanina na górze powoduje, że kręci mi się w głowie :)
Tego craba nie używałem ale chyba spróbuję! Plant success faktycznie ma bardzo dobre produkty. Najwięcej miałem do czynienia z miko great white. Stosunkowo drogie ale wydajne i warto dorzucić grosza żeby chociaż sprawdzić :)
 

blueberry25

New member
Rejestracja
Wrz 3, 2022
Postów
3
Buchów
3
Rośliny piękne ale ta plątanina na górze powoduje, że kręci mi się w głowie :)
Tego craba nie używałem ale chyba spróbuję! Plant success faktycznie ma bardzo dobre produkty. Najwięcej miałem do czynienia z miko great white. Stosunkowo drogie ale wydajne i warto dorzucić grosza żeby chociaż sprawdzić :)
Mikoryza prawda . O tym tez się nasłuchem . wiele razy lepsze przyswajanie i wiele razy większa bryła korzeniowa . Przy crabie wybiło je bardzo jak by chciały od nowa kwitnąć one maja 6 i pół tygodnia a wciąż są bialutkie .
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół