nasiona marihuany

HEMY pomocy

Wyszukiwarka Forumowa:

ostryCIENmgly

Member
Rejestracja
Maj 24, 2020
Postów
6
Buchów
0
WITAM mam pytanie dzis mija 47 dzien na flo i zauwazylem ze zrobily sie pestki :< co byscie zrobili w takiej sytuacji?? dzieki za odp
normal_3~0.jpg
normal_6.jpg
normal_5.jpg
normal_2~0.jpg
normal_4.jpg
normal_DSC03562.JPG
 

ostryCIENmgly

Member
Rejestracja
Maj 24, 2020
Postów
6
Buchów
0
ktos ogarniety pomoze mam kilka pytan najlepiej na pw, odwdziecze sie! nie wiem co zrobic czy scinac czy segregowac, na pw opisze co i jak, z gory dzieki buuuuuuch
 

ZenZone

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2020
Postów
71
Buchów
1
Jak pestki sie zrobily to juz trudno, zajmij sie jajami, zlokalizuj czym predzej i pourywaj, w zaleznosci od ich ilosci albo pojedynczo, albo pozbadz sie rosliny
Bo jezeli chodzi o zdj to ja tu specjalnie nic nie widze..
 

ostryCIENmgly

Member
Rejestracja
Maj 24, 2020
Postów
6
Buchów
0
Jak pestki sie zrobily to juz trudno, zajmij sie jajami, zlokalizuj czym predzej i pourywaj, w zaleznosci od ich ilosci albo pojedynczo, albo pozbadz sie rosliny
Bo jezeli chodzi o zdj to ja tu specjalnie nic nie widze..

napisalem pw sprawdz jak mozesz dzieki!

---------- Post Zaktualizowany 14:34 ---------- Data pierwszego postu 14:30 ----------

Jak pestki sie zrobily to juz trudno, zajmij sie jajami, zlokalizuj czym predzej i pourywaj, w zaleznosci od ich ilosci albo pojedynczo, albo pozbadz sie rosliny
Bo jezeli chodzi o zdj to ja tu specjalnie nic nie widze..
ok nie poszlo pw, problem jest taki ze w jednym pokoju mam 3x i na dwoch znalazlem od spodu pestki a z gory normalne, mam drugi wiekszy z 7mioma donicami i w tamtym na 90% jest na jednej, i teraz pytanie co zrobic czy ciac to wszystko zeby nie zapylilo czy szukac pedalow i wyrywac??? 47 dzien na flo dzis mija, dzieki z gory! buuuuuch
 

duchu

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2016
Postów
224
Buchów
0
Szukaj bananow i wyrywaj, bedziesz mial troche pestek i palenia, zostal Ci tam jakis miesiac moze troche dluzej, wycinac raczej nie ma sensu, ale zrob jak uwazasz
 

ostryCIENmgly

Member
Rejestracja
Maj 24, 2020
Postów
6
Buchów
0
Szukaj bananow i wyrywaj, bedziesz mial troche pestek i palenia, zostal Ci tam jakis miesiac moze troche dluzej, wycinac raczej nie ma sensu, ale zrob jak uwazasz

ok dzieki, troszke tego jest jak skoncze to postaram sie wrzucic jakies fotki dzieki morda i powiedz mi jak sie daje buchy???? pozdro
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Za mały masz staż i ilość postów również przy mała na buchy. :p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół