nasiona marihuany

Herijuana od WARR’a - pytanie o pochodzenie

Wyszukiwarka Forumowa:

Switch

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2022
Postów
132
Buchów
570
Odznaki
1
Przegrzebuje forum i nie mogę nic znaleźć na ten temat- mianowicie mam pestki Herijuana od Warra zakupione kiedyś tam na Satindi (zwykłe i lemon pheno) i może ktoś jakimś cudem sięga pamięcią z której stajni posiadał oryginalne geny? Czy to był Sannies, Motarebel czy też Woodhorse? Wiem, najlepiej samego twórcę spytać, ale jak słyszałem - wypadł z obiegu on i klops. Z góry dzięki za wyjaśnienie.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
oryginalny brweder to mota,reszta to reprodukcja
 

Switch

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2022
Postów
132
Buchów
570
Odznaki
1
Z tego co czytałem gdzieś na IC to Motarebel z Woodhorsem kooperowali - nawiasem mówiąc to właśnie od niedawna można kupić restock Herijuana IBL od tego drugiego, a na jego stronie są tez geny Motarebel. Link do IC
From Motarebel:

Steve Tuck from HillBillyDreams made the herijuana,it's killer new haven x petrolia headstash. The F1's were quite variable so you had a range of sativa to indica and everything in between. Woodhorse Seeds obtained F1's from Tuck and proceeded to inbreed while selecting for the indica traits. I then obtained seeds from Woodhorse,after selecting and inbreeding 3 more generations i released my first batch of Motarebel Herijuana. While i was have legal troubles i sent some stock to ****** and he started his own line.

*****= Rhymes on Hannie's Seeds
 

Ayahuaska

Well-known member
Rejestracja
Lis 19, 2020
Postów
1,274
Buchów
3,979
Sannies znów sprzedaje te kulki :) Dawno nie było słychać o tym szczepie...także sadz i rozmnażaj :)
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Warr kupował od Sanniesów
 

Switch

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2022
Postów
132
Buchów
570
Odznaki
1
Dzięki wielkie za pomoc w rozkmince. Chodzą słuchy, że od Sannies te pestki mało przypominały oryginał - nie wątpię, ze Warr wycisnął z tego co tylko mógł.., ale po poczytaniu dłużej o odmianie i paru wymienionych mailach z Woodhorse postanowiłem zakupić sobie restock od niego. A czy będę to rozmnażał to zobaczymy - może tylko wybiorę coś na klony.., na ta chwile chętnie przypomnę sobie te małe zbite kwiatki ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół