nasiona marihuany

Herma... i co dalej?

Wyszukiwarka Forumowa:

FlowerInFlower

Active member
Rejestracja
Lip 2, 2021
Postów
27
Buchów
64
Witam

To mój pierwszy post na forum więc witam wszystkich.

Miałem założyć fotorelację z mojego pierwszego grow ale do dziś jakoś zabrakło czasu (może to niebawem nadrobię). Niestety dziś okazało się, że jeden z automatów się pohermił...a przynajmniej takie wnioski wyciągnąłem patrząc na roślinę. Te banany mam w zasadzie tylko na jednym topie i w jednym miejscu (sam czubek), ale domyślam się, że z biegiem czasu szlag może trafić całego planta i pozapylać mi wszystko co mam w boxie. Nie bardzo wiem co mogę teraz zrobić na tym etapie kwitnienia rośliny (Royal Dwarf od RQS), to jakiś 2 tydzień flo i jakiś 46 dzień życia od wysadzenia. Czy mam wyrywać banany i obserwować rozwój sytuacji czy od razu wywalać planta?

Z góry dziękuję za pomoc.



 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
banany są w czuprynie, a co dalej? Wyrywij jak nie jest ich duzo i obserwuj. Jak nie bedzie nowych to wiadomo a jak bedzie ich wiecej to tez wiadomo-kompost
 

FlowerInFlower

Active member
Rejestracja
Lip 2, 2021
Postów
27
Buchów
64
Dzięki, banany usunąłem. Zobaczymy co będzie dalej.
Założyłem ten temat bo ciekawy jestem czy ktoś wyrywając te banany (zakładając, że nie było ich zbyt wiele) zdołał opanować sytuację bez konieczności wywalenia planta czy pozbawienia się plonów. Niestety na anglojęzycznych forach czytam właśnie, że te tzw. nanners mają zdolność zapylania od chwili pojawienia się więc może być lipa tak czy inaczej.
 

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,521
Buchów
3,692
Odznaki
10
Gdzie ty masz te banany??? Ja nic nie widzę, albo ślepy jestem. Aż ciekawy jestem co ty tam odwaliłeś??? Co poobrywałeś? Jpdl, nie słuchaj się jednego typa,poczekałbyś na kilka odpowiedzi...
@smoksalot ty tam widzisz oznaki hermienia??? Czy zwyczajnie w chu*a poleciałeś??? Bo jak się nie znasz to nie wprowadzaj w błąd.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
@Szevo Flower mówi że mu roślina hermi i na 2 zdjęciu na samym czubku lekko po lewej jest coś co może wygladać jak 2 banany. Napisałem mu co może z tym zrobić. Tyle w temacie.
 

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,521
Buchów
3,692
Odznaki
10
Hermy na oczy nie widziałeś. Pierw by jajca wyrosły,potem się otworzyły i dopiero masz te banany... Weteran za***isty... Mam nadzieję że ktoś mi strzałkę narysuje do tych bananów bo patrzę w te foty już kilka minut i nadaj nic nie widzę. Po grzybach czy kwasie nie udzielaj rad, bo przypał. Któryś z nas musi do okulisty się udać. No i to nie jestem ja...
 

FlowerInFlower

Active member
Rejestracja
Lip 2, 2021
Postów
27
Buchów
64
Spokojnie Panowie :). Niemniej faktycznie jestem moze trochę przewrażliwiony bo to mój pierwszy grow. Wziąłem wodę spryskałem topka i pęsetą usunąłem te dwa zielone podejrzane "banany". Nawet gdyby nie były to banany to taki zabieg nie powinien mieć wpływu na roślinę (mam nadzieję). Będę monitorował sytuację i w razie czego odpowiednio reagował.

Dzięki Wam za pomoc!
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Również zauważyłem 2 jajca.

Edit.
1625281428813.png
 
Ostatnia edycja:

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
Oj szevo szevo jakie jajca... Banan to banan a nie męski osobnik chyba sam nie wiesz co piszesz i jeszcze obrażasz starego growera
 

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,521
Buchów
3,692
Odznaki
10
Parę lat wstecz miałem jednego obojniaka to były kwiaty i jajca. Nie taki psikus że same ? wyrosły w czuprynie. @smoksalot przepraszam, zachowałem się jak buc.
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
W zasadzie banan to nic innego jak jajco... Tylko, że raczej skromniejszej i bardziej smukłej budowy... Na wzór banana. Plus jak się nie raz ukryją w czuprynie właśnie takie 2 bananki i przeoczymy te pyrtki to mamy pozamiatane, a raczej popylone wszystko w boxie...
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
@Szevo jesteśmy ludźmi i możemy sie mylić. Nie ma co sie tylko spinać od razu. Najepiej wie ten co widzi na żywo bo na zdjęciu to nie zawsze dobrze wygląda. Pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół