nasiona marihuany

herma?

Wyszukiwarka Forumowa:

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,322
Odznaki
1
jak w temacie herma?!
P1010031.jpg






P1010032.jpg

P1010033.jpg
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
trzeci tydzien flo. smietnik czy robic z tego hasz?warto?
szukaj pyłku co ci go zapyliło ,nie wiem co masz ile masz ale zawsze z tego można jakąś nalewke machnąć czy masło
 

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,322
Odznaki
1
szukaj pyłku co ci go zapyliło ,nie wiem co masz ile masz ale zawsze z tego można jakąś nalewke machnąć czy masło
wlasnie je przejrzalem i z 4 roslin trzy mialo juz jajca. Dwie scialem. Nad jedna sie jeszcze zastanawiam czy obrywac czy tez wyj***c. Jedna wyglada na normalna ale tez pewnosci nie mam i tym sposobem 6 tygodni w plecy. Nie mam nic palenia i wypadalo by ta jedna dociagnac do konca ale tez sie zastanawiam czy sie oplaca i czy nie lepiej zaczac od poczatku. Zapylil Nepal x Hindu Kush x Hindu Kush GGS bo widzialem dwa banany i je wyrwalem ale moze za pozno a moze niedokladnie a moze bylo wiecej ktorych nie zobaczylem. Lipa w ch*j.
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
To jedna gałązka.zapylona czy cale krzaki.majster ?
 

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,322
Odznaki
1
To jedna gałązka.zapylona czy cale krzaki.majster ?
dwa cale krzaki. Tak jak wial mieszajacy. Akurat byl od strony zapylajacego i sie roznioslo. Na trzecim moze uratuje dwa szczyty z czterech ale nie wiem czy mi sie chce wygrzebywac te jajca i czy to nie bedzie walka z wiatrakami. A czwarta wyglada na ok.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół