nasiona marihuany

Heroina

Wyszukiwarka Forumowa:

vokus

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2005
Postów
218
Buchów
0
nie ma co szukać przecierz to jest na pierwszej stronie....konkretnie heroina mnie interesowała a tam o ile pamiętam nie było jej efektów??zresztą ten wątek stowrzyłem po to żeby możan było się podzielić na temat swojej ewentualnej przygody z heleną
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
No to przepraszam, ale po chÓj 2 wątki o heroinie ? Nie mogłeś zadać tego pytania TAM ? Czy to juz byłoby wbrew twojemu pomysłowi ? Stwarzało by to jakiś problem ? ku**a.
 

vokus

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2005
Postów
218
Buchów
0
kanały to zbyt ogulna nazwa i w tym wątku nie chodzi o to jakie są efekty tylko co się wali po kanałach...załozyłem nowy wątek bo chce żeby na tym forum był jakiś porządek....ktoś sobie szuka heroina i już ma cały wątek a nie jakieś kanały i musi przeglądać 40 wypowiedzi....
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Kanały są tylko o herze, tzn. o herze była rozmowa, ale potem pie****cy zaczeli sie klocic i robic offtopic. Mod powinien wyj***ć tamten off i przenies ten temat w tamten.
 
R

Rider

Guest
niech pozostanie jest tak jak jest, czyli tematy o herze i kanalach -> moze sie cos jeszcze znajdzie, mozna wiele zeczy po kablach dawac.

[ Dodano: 2006-02-20, 15:26 ]
zrobie tez maly edycik nazwy tematu "kanały..."

[ Dodano: 2006-02-20, 15:29 ]
sleja przeczytaj jeszcze raz temat "kanały..." a zobaczysz ze bylo pare poruszonych tam watkow zwazanych z kanalami...
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
THC przypadkiem i heroina, generalnie.

Predazzo: je**ć to, wracamy do tematu.
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
Nasz mózg wytwarza taką jakby naturalną heroine (Endorfiny). Dzięki endorfinom możliwe jest odczuwanie zadowolenia, szczęścia. Przyjmowanie heroiny powoduje wstrzymanie wydzielania endorfin, dlatego uzależnia ona (heroina) od pierwszego użycia. Endorfiny ponowinie wydzielane zostają dopiero po długotrwałym odstawieniu hery, przez co bardzo trudno jest wyjść z nałogu.
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
czy heroine stwarza sie tak samo jak kokaine ??
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
Nie. Kokaine otrzymuje się z rosliny o nazwie koka (coca). Heroinę natomiast z maku i opium, lub poprzez acetylację morfiny.
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
wlasnei wiedizalem ze koka jest z rosliny ale zastaniawialem sei czy heroina tez
 

bobinoon

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2007
Postów
134
Buchów
0
Dodam jeszcze że głównym czynnikiem dla którego ćpun chce brać heroinę jest osiągnięcie Nod Dreams.
Heroina wcale nie wyniszcza jakoś szczególnie organizmu. Tutaj chodzi głównie o drogę podania narkotyku oraz o sposób życia heroinisty.
 

Kwidron

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 2, 2007
Postów
1,335
Buchów
6
Prawda jest taka, że Heroina, Fentanyl, Oksykodon i Buprenorfina to najwspanialsze narkotyki. Może zdrowia strasznie nie niszczą, ale życie owszem (uzależnienie, zniewolenie). Zwłaszcza w połączeniu z jakimś dobrym benzo ... mmm. Najlepsze co może być i każdy, kto spróbował wszystkiego, powie dokładnie to samo, co ja ;) Pozdrawiam i nie bierzcie tego. To miała być przestroga, nie zachęta. Trzymajcie się ciepło.
 

czarny420

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2021
Postów
45
Buchów
84
10 lat w***any byłem/jestem w browna :/
THC uratowało mi życie gdyby nie palenie myśle ze już nie byłoby mnie na świecie… obecnie i tak jestem na metadonie wiec nie do końca czysty ale wole to niż poprzednia wegetację bo życiem nie można było tego nazwać tylko od cwiary do cwiary…. Uwierzcie ze np w takiej Warszawie miałem okres łatwiej kupić browna niż zioło hehe śmiechu warte ale prawdziwe.
 

holii

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 4, 2012
Postów
376
Buchów
218
10 lat w***any byłem/jestem w browna :/
THC uratowało mi życie gdyby nie palenie myśle ze już nie byłoby mnie na świecie… obecnie i tak jestem na metadonie wiec nie do końca czysty ale wole to niż poprzednia wegetację bo życiem nie można było tego nazwać tylko od cwiary do cwiary…. Uwierzcie ze np w takiej Warszawie miałem okres łatwiej kupić browna niż zioło hehe śmiechu warte ale prawdziwe.
Ziomek mi opowiadał jak też się w***al w helnke.
Miał ciężko bo żona i córcia ale jakoś mu się udało wyciągnąć ale co z tego jak i tak powiedział że jeszcze kiedyś powtórzy.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół