nasiona marihuany

hip-hop

Wyszukiwarka Forumowa:

SMIESZNY1

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 19, 2006
Postów
519
Buchów
0
Polski rap to sie zaczyna robić żalosny. Qtwa jeden jedzie po drugim a sam jest ch***wy itd. Na co to komu!!! Faktem jest że od strony beatów troszke wyszkiśmy w gorę ale z rapem to różnie. Dla mnie to Góral, Tedzik (chory pastor- Od zawsze szacunek) Z ulicznych Pih i Chada PCP i odłamy PCP jak Bez Cenzury (też kozacka płytka). Łona ze swoimi pomyslami na kawałki kladzie wszystkich na dechy. Polski Beatbox mamy na niezłym poziomie (sam zapodaję :]) OSTR za dużo pali i coś spada mu forma i ciężko bez bakania rozkminic jego kawałki :queen: na wolnym są dużo lepsi od niego (przejdzcie sie na jakiś battelek i zobaczycie- tetris, Rufin Mc....Sporo bym mógł gadać ale nie bede truł bo każdy lubi co innego.

Do palonka to tylko Cypress Hill!!! Albo Reggae, Raga, Dancehall Yo!

[ Dodano: 2006-08-29, 22:45 ]
A zapomnialem PFK i To co zostało czyli Pokahontaz i Projektor na bake dobre, nie wspominam nawet o Kalibrze 44 i projektach Abradaba.

[ Dodano: 2006-08-29, 22:45 ]
To Klasyki!!!
 
P

Poryciuch

Guest
Di-O napisał:
z dzisiejszych raperow polskich jedynie O.S.T.R. trzyma garde, jego flow roz.pie.****a, a w freestyle'u nikt z Polski go nie pokona ;p nawet nikt nie proboje, bo wie ze by byl zrownany z ziemia ;p a te meza gowna i inne pier******** nagraja jeden cykl, przetworza w kompie, poprawia barwe glosu, wloza melodie wpadajaca do ucha i mozna jechac z clipem do vivy ;p

przypomnijcie sobie stara szkole rapu, wtedy malo co kawalek byl lipny, kaliber, kasta, liroy, fisz, prawie caly soundtrack blokersow wymiata, ale to bylo kiedys ;p a teraz szkoda ze k****** mandaryny nie wezma do refreniku ;/

dokladnie OSTRY rozwala wszystkich na lopatki , ale posluchajcie sobie koncert OSTREGO z lublina 2004 r. prawie 60 min kawalek , wtedy pokazal co to jest prawdziwy rap :D jak pojechal meza i jeden osiem L :D

pzdro.
 
D

Dzej

Guest
Spotkałem się dzisjaj z łgarskimi opiniami nt. wciągania amfetaminy przez adama do poprawy rezultatów. Co o tym sądzicie?
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Dzej napisał:
Spotkałem się dzisjaj z łgarskimi opiniami nt. wciągania amfetaminy przez adama do poprawy rezultatów. Co o tym sądzicie?

predazzo mi o tym mówił. Możliwe.
 

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
lubo napisał:
Możliwe.

Nie mozliwe. zbyt inteligentny czlowiek.

Jesli chodzi o polski rap: OSTR, Pezet, Gural, Łona, Eis, Małolat. To dobrzy raperzy. Peace
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
hbsh napisał:
Eis, Małolat.

Takie sztywniaki. A dziewczyna małolata się k***i. Nie lubię jej.

hbsh napisał:
Nie mozliwe. zbyt inteligentny czlowiek.

a inteligentni nie ćpają fety? Sherlock Holmes ćpał koks.
 

blask

Well-known member
Rejestracja
Sie 12, 2006
Postów
93
Buchów
0
Ta a William Shakespeare jarał zielsko :) nie mówiąc o Mickiewiczu,Kochanowskim...

Kiedyś polski hh był czymś.Sprawdzcie pierwsze płyty Zipery,WYP3,Molesty to jest coś.
Ja zacząłem słuchać hip hopu gdy usłyszałem po raz pierwszy Paktofonike :)
Jeżeli wam nie podchodzi to co teraz robią nasi rodacy to przerzućcie się na francuski albo amerkański.Osobiście polecam francuski.
 

adehade

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2005
Postów
139
Buchów
0
blask, jak sie nazywa ten zespół co ma utwór fu*k the police??Chodzi o francuski hh
 

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
lubo napisał:
A dziewczyna małolata się k******. Nie lubię jej.

Co mnie obchodzi jego dziewczyna??? Z reszta i tak to pewnie wkret :pr:
Malolat i Eis maja za***isty niepowtarzalny styl. Nikt w Polsce nie bedzie juz nigdy tak rymowal jak oni. Znam sie troche na hh choc moze bardziej na bitach niz na rymowaniu :thumleft:

lubo napisał:
a inteligentni nie ćpają fety? Sherlock Holmes ćpał koks.

speeduja sie ludzie slabi i bezmyslni. Piszac inteligencja nie mialem na mysli IQ tylko inteligencje zyciowa :thumright:

A jesli chodzi o kawalki na zbak to polecam Mystic Roots, Rjd2, plyta Dzikreta i Praktika tez fajnie chilluje. Peace
 

blask

Well-known member
Rejestracja
Sie 12, 2006
Postów
93
Buchów
0
adehade napisał:
blask, jak sie nazywa ten zespół co ma utwór fu*k the police??Chodzi o francuski hh

NTM (Nique Ta Mere) i to jest "Assassins de la police"
 

adehade

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2005
Postów
139
Buchów
0
blask, masz gdzies jakis link żeby można było ściągnąć??
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół