nasiona marihuany

hip-hop

Wyszukiwarka Forumowa:

zoyman

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2006
Postów
91
Buchów
0
Jah jest prezydentem jest spoko.... 52debiec ujdzie:)
 

Buddahh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2006
Postów
637
Buchów
1
Na takiej podstawie ze słyszałem ich kilka kawałków - dno jak wiekszość PL "Rapu"

Moje zdanie.
 

Patron

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2006
Postów
243
Buchów
1
k***. no wiadomo ze wszystkie kawałki nie beda na wypasie i ze nie kazdy odpiera to w ten sam sposub ale według mnie nie są scierwami peace
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Bez przesady, 52 dębiec, to nie jest jakiś rap wysokich lotów, ale niektóre teksty, np o polityce są fajne.
 
P

Poryciuch

Guest
lubo napisał:
Bez przesady, 52 dębiec, to nie jest jakiś rap wysokich lotów, ale niektóre teksty, np o polityce są fajne.

52 debiec dlamnie jest jednym z najleprzych raperow !! rapuje madre zeczy co sie dzieje ogolnie w polsce , w polityce , o policji ! a walic hip hop komercyjny typu :

mezo
3 wymiar
jeden osiem L

itp..... takiej frajerni sie nieda sluchac :/

PS. lolz na tym avatarku to ty jestes ?
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Poryciuch napisał:

mi się kawałek z guralem podoba (reszty z nowej płyty nie słyszałem więc nie oceniam.

Poryciuch napisał:
PS. lolz na tym avatarku to ty jestes ?

ofkorz
 

Patron

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2006
Postów
243
Buchów
1
3 wymiar komercyjny przesłuchaj nową płyte a zobaczymy co otym powiesz
 

Buddahh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2006
Postów
637
Buchów
1
3 wymiar i kawałek skamieniali itd. to istna lipa i wogule komercha .. cała poprzednia płyta to był syf a nowej nieoceniam bo niesluchalem i ani niemam zamiaru słuchać bo są dlamnie hu**wi.A ty mówisz ze jeden osiem el to komercha i mezo a mezo i jeden osiem l to to samo co owal a 52dembiec ma kawałki z owalem ... i jest spie****ony ten koleś .. pie****i je**ć policje a pewnie najwiecej co mu zrobili to spisali za to ze siedział na ławce z bronkiem a takie glupie pie****enie pod publike HWDP HWDP .. ku**a chce sie podlizać chyba naszym wszystkim osiedlowym ulicznym prawilniakom .. ciula :/ :pr:
 

banan

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 17, 2006
Postów
702
Buchów
2
kiedys sluchalem 52 i powiem ze calkiem dobrze wspominam jego plytke i chetnie bym sobie posluchal ale gdzies mi sie plytka zawieruszyla :scratch: a co do 18L i mezo to... (no comments).a 3W ma na nowej plycie fajne kawalki (szczegolnie ten nagrany z KASTA squadem a teledysk to wogule miodzio :geek: )
 
D

Di-O

Guest
z dzisiejszych raperow polskich jedynie O.S.T.R. trzyma garde, jego flow roz.pie.****a, a w freestyle'u nikt z Polski go nie pokona ;p nawet nikt nie proboje, bo wie ze by byl zrownany z ziemia ;p a te meza gowna i inne pie****y nagraja jeden cykl, przetworza w kompie, poprawia barwe glosu, wloza melodie wpadajaca do ucha i mozna jechac z clipem do vivy ;p

przypomnijcie sobie stara szkole rapu, wtedy malo co kawalek byl lipny, kaliber, kasta, liroy, fisz, prawie caly soundtrack blokersow wymiata, ale to bylo kiedys ;p a teraz szkoda ze ku**a mandaryny nie wezma do refreniku ;/
 

Patron

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2006
Postów
243
Buchów
1
to przesuchaj nowa płyte 3wymiaru naprawde jest dobra ich potyczki ze starej płyty umnie odchodza w niepamiec co do mezo/18L/Owal to mam ich w chu.u i gówno mnie oni interesuja mezo ta penera zarobiła tyle siana kur.a na tym pie****onym kawałku wazne że potrafisz widziec dobro co była w kampani marak borrowskiego ze masakra!!!!!!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół