nasiona marihuany

Hobbistyczny skunk vol.2

Wyszukiwarka Forumowa:

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,797
Buchów
1,998
No to przynajmniej wiesz czego się spodziewać. Można by próbować je przenieść ale taki zabieg mógłby im trochę się nie spodobać. Kwitną już albo indukują? Dobre Lst na drugiej fotce, łodyga gruba, bez problemu z podpieraniem takiego krzaka ?
 

Hobbik

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2021
Postów
79
Buchów
323
Przesadzanie totalnie odpada. Albo się uda albo nie. Na szczęscie najgorsza część uprawy za mną. Jeszcze tylko podwiązać je na początku kwitnienia i dać jakiś nawóz na flo. Nie przewiduję już dłuższych okresów bez deszczu więc raczej z podlewaniem też nie będzie problemu. Nawozy na wzrost tez chyba już nie będą potrzebne. Jestem pozytywnej myśli, może nie wykarczują przed zbiorami :D
 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,797
Buchów
1,998
Oby, trzymam kciuki. Dawaj foty bo ciekaw jestem jak ten skunks rośnie u nas ?
 

Phanta Rei

🅸🅻🅻🅴🅶🅰🅻
Rejestracja
Cze 20, 2021
Postów
245
Buchów
128
Odznaki
1
Też mam esxc99 ale moja coś zażółkła;) obserwuje
 

Phanta Rei

🅸🅻🅻🅴🅶🅰🅻
Rejestracja
Cze 20, 2021
Postów
245
Buchów
128
Odznaki
1
moja esxc99 ma około 2m jest bez treningów i właśnie zaczyna wchodzić na flo była żółta, ale dostała dużo azotu i calmagu. Teraz też jej coś dolega, ale idzie. Pogoda jej przysłużyła się ostatnio bo podrosła i straciła dużo żółtych liści na rzecz zielonych jak na połowę sierpnia licząc około 60 dni będzie gotowa na połowę października jak będzie ładna pogoda i nie złapie plechy to będzie cacy. A tak w ogóle to zbakalem się lemon skunkiem i skunki lubię jako odmianę do palenia jest świetna :)
 

Hobbik

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2021
Postów
79
Buchów
323
5# UP
Jako że mam pare dni wolego od pracy, to postanowiłem wybrać się dziś na spota.


Wszystko niby rośnie jak powinno. Znowu po***ałem trochę niepotrzebnych odrostów (za małe, żeby coś konkretnego z nich było). Mam nadzieję, że dzięki temu troche więcej paliwa pójdzie w główne. Jeden szczyt podwiązany bo strasznie leciał, za miesiąc podwiążę wszystkie. Na razie nie widać, żeby miały zabierać się za kwitnienie. Może mają delikatnie jasniejsze szczyty ale nic wiecej. Myślę, że dopiero za 2-3 tyg wejdą na flo. Trochę późno, ale co zrobić...

moja esxc99 ma około 2m jest bez treningów

Tutaj Early Skunk ma jakieś 150cm, a esx99 130cm. Gdyby nie LST to też spokojnie miałyby w okolicach 2m.
Te odmiany mają to do siebie, że w trakcie kwitnienia potrafia jeszcze sporo sobie podrosnąć, więc myślę, że twoja z 2.5m złapie.
Kolejny up jak zaczną kwitnąć. Pozdroo :)

Ostatnio jakoś gubi mi jakość zdjęć nie wiem czemu.

 

Hobbik

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2021
Postów
79
Buchów
323
Patrząc względem mojej fotorelacji z poprzedniego roku to są jakieś 2tyg do tyłu.
W tamtym roku ES zaczął kwitnąć mi 23 sierpnia. Podejrzewam, że w tym roku 2 tyg opóźnienie będzie.
Oby listopad był ciepły :zab:
Jeśli dobrze pójdzie to harvest będzie z końcem października lub samym początkiem listopada, o ile nie zaczną karczować wcześniej tego miejsca, o czym już pisałem.
 

Phanta Rei

🅸🅻🅻🅴🅶🅰🅻
Rejestracja
Cze 20, 2021
Postów
245
Buchów
128
Odznaki
1
Myślę, że panny wyrobią się przed świętem zmarłych... To znaczy mam nadzieję
 

Hobbik

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2021
Postów
79
Buchów
323
6# UP
Kwitniemy.

Można uznać, że z dniem dziejszym skunki weszły na flow. Lepiej późno niż wcale :p
Roślinki pokazują pierwsze niedobory, co w sumie trochę mnie dziwi, bo 5 dni temu dostały prawie podwójną dawkę nawozu (taki jak poniżej na zdjęciu).
Niestety nie udało mi się dobrze złapać pierwszych białych włosków na zdjęciu, ale ważne że są :)
Kolejny up za jakieś 2 tygodnie, albo zależnie od pogody. Przy następnej wizycie podwiążę je i jeszcze raz podleję nawozem.. Potem już muszą sobie radzić same. Mam nadzieję, że w tym roku jesień będzie łaskawa ;)




Na pierwszy rzut oka widać różnicę miedzy tymi dwoma genotypami. X99 dużo jaśniejsza i wykazuje więcej niedoborów. Kwitną tak samo.
Klasyczny ES od sensii to chyba bedzie jednak mój faworyt na przyszłe lata.
 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,797
Buchów
1,998
Za***iscie, niech teraz zbierają dubsko bo chcę zobaczyć jakie będą w październiku ? lej im Panie tego biobizza, lej!
 

Phanta Rei

🅸🅻🅻🅴🅶🅰🅻
Rejestracja
Cze 20, 2021
Postów
245
Buchów
128
Odznaki
1
Moja też panna kapryśna jeśli chodzi o niedobory. Coś czuję że ona tak łatwo nie dojdzie, no ale pożyjemy zobaczymy.
 

Hobbik

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2021
Postów
79
Buchów
323
7# UP
KARCZ. Niestety ch*j jasny strzelił bombki.


Byłem dziś z wizytą na spocie, żeby podlać roślinki, bo od dłuższego czasu nie pada. No i niestety nastąpiło to, czego się obawiałem.
Spot wycięty z większych drzew. Nawłoć i jakies mniejsze krzewy (w tym moje roślinki) na razie nie ruszane.
Na szybko podbiegłem zobaczyć tylko czy nie przejechane jakimś ratrakiem ale niby stały.
Nie wierzę, że mogli ich nie zobaczyć lub rozpoznać, chociaż mam taką nikłą nadzieje.
Opcje są dwie:
-Olali je.
-Specjalnie zostawili - co nie jest dla mnie zbyt optymistyczne.

Rośliny ewidentnie potrzebują wody, ale nie miałem już odwagi na otwartym terenie cokolwiek przy nich robić. Poza tym nie byłoby to zbyt rozsądne w aktualnej sytuacji. Zaczynają już puchnąć, jakieś tam braki z tego co widać na zdjęciu, nawet sie im nie przyglądałem za bardzo bo przypał.

Plan mam taki:
Jeżeli nie przeorają tego pola, lub nie bedą go bardziej czyścić niż teraz, to którejś nocy pójdę je podlać i na szybko podwiązać.
Niestety będą już zdane na siebie (do konca października) i na plany gospodarza tego pola.
Oczywiście byłem tam z załoniętym ryjem. (jak za każdym razem).


 

Lisiorek

Well-known member
Rejestracja
Maj 5, 2022
Postów
190
Buchów
616
Mysle ze tego nie widzieli, chyba ze centralnie przy krzakach było natrampane
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół