nasiona marihuany

Hodowla INDOOR z nasion OUTDOOR

Wyszukiwarka Forumowa:

MaoVi

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2005
Postów
224
Buchów
0
Z braku nasion indoor mam pytanie bo mam nasionka z allegro Jack Herrer i pisza ze te nasiona sa przeznaczone do hodowli na zewnatrz ale gdybym hodowal w domu w grow boxie przy oswietlaniu tego czterema 24W swietlowkami kompaktowymi cos z tego bedzie czy nie ma na co liczyc :?:
 
S

Sed

Guest
Każda odmiana autdor powinna dać rade w uprawie indor gorzej odwrotnie :wink:
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Maovi pewnie ze tak... jeżeli dasz dobra ziemie i oswietlenie ;) moze bys dorzucil 1 swietlowke jeszcze i tak oswietlac rosline z 3 tygodnie a potem zamontuj hps 70w ;) powinienies zgarnac niezły worek palenia sądzę ;) chociaż zalezy ajk ta odmiana reaguje na hoowle indoor... ale powiem ci ze jak z allegro to nikłe szanse moga to byc p[rzemyslowki lub szajskie nasionka z palenia :/ takze ryzykowna gra z sionami z allegro
 

MaoVi

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2005
Postów
224
Buchów
0
no Jack Herrer z allegro kupil moj kumpel wraz z AK-47 jedno nasiono dal mi a 2 zasadzil mi nawed z niego nie wykielkowalo a jemu wyrosly 2 slabe drzewka, spytam go zeby mi dal 1xJH i zasadze, na "weg" dam 3-4x św.kompaktowe a potem normalnie hps a o jakiej mocy to tu mam pytanie:
-jaki tu jest HPS :p
brak zdjecia :D
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
hymmmm nasiona z allegro....na twoim miejscu bym kupil nowe nasionka....jak bedziesz mial szczescie to dostales jakies drugie pokolenie...ale ja bym i takn ie ryzykowal i kupil porzadne nasionka
 

MaoVi

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2005
Postów
224
Buchów
0
.....a wie jaki jest w tej lampie HPS ???
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
fota jaest w h*j nie wyrazna...jaka zarwka jest w srodku...biale jajo?
 

MaoVi

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2005
Postów
224
Buchów
0
nie zadne biale jajo taki ku**a ch*j prosta zwykla tylko pytam sie jaka !!
 

Dzidek

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
286
Buchów
0
No z takiej foty nikt ci nie powie jaka!! jak tubularny kształt to od 100-1000W :D ale pewnie jakas 150, w takich lampach dużych nie dają. ja u siebie na osiedlu zazwyczaj w takich widuje rtęciówki(zielony odcień światła).
 

Laska

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
650
Buchów
1
na moje to nie jest HPS. Nie wiem gdzie byłby schowany układ zapłonowy.

Aha, hps poznasz po tym, że świeci się w niej tylko taki mały pręcik umiejscowiony w środku, wzdłuż żarówki. Ten pręcik nawet z dala oslepia, więc wątpie, aby był montowany w takiej lampie. Weź ze środka dyskietki wyciągnij nośnik i spójrz najpierw na latarnie uliczną a później na tą twoja lampę i sam sobie odpowiesz czy to jest HPS czy nie.
 
L

lechowiec

Guest
heh tu masz dokladniejsze zdjecia:
brak
gdzie w tej lampie moga sie znajdowac bebechy ???
brak
puzniej moge dac lepsze zdjecia...te sa robione z 400m :alien:
 

Dzidek

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
286
Buchów
0
No to daj :D Ale pewny jestes, ze to HPS?? Wiesz jak swieci HPS nie?? ( tak jak pomaranczowe lampy oswiecajace ulice :p) a bebechy moga byc i na dole u podstawy jak i u góry :p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół