nasiona marihuany

Hodowla w foliaku

Wyszukiwarka Forumowa:
G

golota23

Guest
Elo zasadziłem kilka roslinek w szklarni, ziemia to zwykła ziemia no i naniej została postawiona szklarnia i po 2 tygodniach to rosliny nic nie urosly tyle ze sie przyjely i zółkną powoli i listki robia sie suche a przeciez tam cieplo jest i wszystko luz tylko mrowek pełno i huk wie czego jescze mozna cos z tym zrobic ? :/
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
1 musisz odpowiednio przygotowac ziemie czyli przekopac na szpadlem na głebokosc 30 cm nawiesc obornikiem albo jakims nawozrm najlepiej 4 krowie placki na m2 dac 5 szklanek dolomitu kupisz w ogrodniczym 3-4zł 5l
2 mozesz wymienic ziemie na ogrodwą
3 wytemp szkodniki
 
G

golota23

Guest
z dzieki tylko wlasnie jak ja je wytepie ona pewno tam nowe z zewnatrz pod szklarnia przechodzą heh jescze sprubowałem posadzic roslinke do doniczki i postawiłem ja w foliaku jak pojade tam za tydzien to zobacze czy zaczela rosnac :) zawsze to roslina nie jest besposrednio w ziemi z owadami he
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
jesli ci sie uda je wytempic to luzz
z donniczkami to niegłupi pomysł jesli je masz
pozdro duzych plonów zycze
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
środek odstraszający owady, wejdź na forum typowo ogrodnicze :) i poszukaj , na pewno coś znajdziesz.
Niektórych owadów i tak się nie pozbędziesz.

Taka moja uwaga co do twoich roślinek w szklarni.. zapewniłeś im swobodny dostęp do powietrza? ciepło, wilgoć ok.. ale powietrze (co2) też sie przyda :).
 
P

pxr

Guest
-=*BerniO*=-, myślisz że jak golota23 wytępi te mrówki to roślinka mu odzyje? :scratch: ekhm... ciekawe
golota23, jeżeli wk***aiją Cie te mrówki to zamiast kupować jakieś chemiczne ścierwa (które mogą uszkodzić rośliny) połóż na ziemi jakąś palete (ale nie bezpośrednio, bo Ci zgnije)
Jak pisał AtomBoy, problem zapewne tkwi w braku wywietrznika (o ile nie podlewasz za rzadko roślinek :sunny: )

pozdro :bigsmurf:
 

KUBELEKDESKA

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2006
Postów
66
Buchów
0
Popieram pxr' nasze planty tzn.moje i edsona sa posadzone w takim miejscu gdzie jest whuj mrowek i one naprawde nic złego nie robia jak nawet nie pomagaja bo tepia inne owady............problem moze tkwic własnie w wywietrzniku,ziemi,podlewania...........a czy uzywasz jakis nawozow ??
 

quakemind

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2006
Postów
1,067
Buchów
425
mi chyba nawet mrowki pomagaja, spulchniaja i dotleniaja glebe, robią te jabane korytaże w glebie. jak na razie roslince to nie szkodzi
 

Patron

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2006
Postów
243
Buchów
1
Jak napisałes że roślinki nic nie urosły to moze jest tam za mały dostemp światła!!
 

VERSACZ

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2006
Postów
396
Buchów
0
Patron napisał:
Jak napisałes że roślinki nic nie urosły to moze jest tam za mały dostemp światła!!

a dlaczego mialbybyc za maly dostemp swiatla w foli :pl:


pewnie za malo powietrza albo za sucho
a jakiego nawozu uzywasz?
 

Patron

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2006
Postów
243
Buchów
1
moze dlatego ze foliak stoi w chu....m miejscu gdzie dociera mniej promieni słonecznych!!!!!!
 
G

golota23

Guest
foliak

dobra luuz dzieki all wyroslo wszystko luz sobie jakos same poradzily z owadami, nawet pacaja ta siejka tylko trzeba troche wiecej spalic bylo i normalna faza ale z samych szczytow te liscie (baczkow ejscze nie mialo tata pozrywal) he teraz kiedy jest mozliwosc zasadzenia odmiany to juz starszy nie pozwala :/ nie wiecie jak przekonac eh
 

VERSACZ

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2006
Postów
396
Buchów
0
Patron napisał:
moze dlatego ze foliak stoi w chu....m miejscu gdzie dociera mniej promieni słonecznych!!!!!!

to raczej nikt normalny by w takim miejscu nie stawial gdzie jest malo swiatla :neutral:
chyba ze ktos ma szklarnie blisko domu czy jakiegos budynku to moglby byc czasami cien
a pozatym jak by bylo malo swiatla to roslina by sie wyciagnela a nie przestala rosnac
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół