nasiona marihuany

Hodowla ziola

Wyszukiwarka Forumowa:
D

delete

Guest
natrafilem na te strone wczoraj caly czas se czytam i juz przeczytalem chyba wszystko
chce se uprawiac w szafie z 2-3 roslinki dokladnie WW ale mam pytanko czy po udanym w 100% wychodowaniu wygladaja te roslinki jak na fotach ???? w necie ? czy smakuje i kopie podobnie do orginalnego ziola z holandi ???? chce se sprobowac wychodowac se chociaz te 10 gram dla wlasnej satysfakcji dodam ze jaram juz ziolo 7 lat-z 5,5 lata codziennie bez przerwy no moze jak na dolku siedzialem mieszkam w centrum i unas nasrane z dobrym ziolem w ch*j jest czeba jezdzic na osiedla po dobra babke unas wiekszosc dilerow sprzedaje jakies scierwo my na to mowimy krzaki dlatego chce se cos pozadnego wychodowac ale warto ???? te wlasno recznie wychodowane smakuja dobrze ??? i kopia ????

odrazu chce se kupic lampe hps 100 w moj stary ma taka w piwnicy moze mu nawet podpie****e ale bylem przed chwila ja zobaczyc i strasznie wielka ona wazy z 10 kg ,zmoze mniej jak takie cos wmontowac w kartton od telewizora ???? taki karton nawet nie wazy 1 kg

z gory dziekoweczka za pomoc

HWDP DLA SCIERWA
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
siema, uprawiac ziolko jasne ze sie oplaca...nasionka ktore sa dostepne na rynku sa stabilne czyli sa podobne to swych matek a matki od breadorow zajmujacycy sie uprawa na taka skale ze az trudno sobie to wyobrazic, kopalnie THC.

Chchesz uprawiac pod hps 100w...odpowiednia by była szafka o wymirach 50X50 lub 60x60...wysoka na metr-poltora...co do uprawy to polecam zaglebic sie w lekture roznwych poradnikow....poczyttac watki na forum i zajzec na www.haszysz.com

z takiej szafki jestes w stanie uzyskac 50-70g dobrego palenia...mowie o suszu...z lisci tez mozna zrobic pozytek...

takze po ziemie do ogrodniczego :!: :D niezapomij o perlicie i dolomicie hehe :wink:
 
D

delete

Guest
dziekowa za odpowiedz,moja szafka ma wymiary 90 cm wys,kolo 35 cm szer,kolo 70 cm dl,wiec szafka chyba dobra ale nie wiem czy nie za waska tylko 35 cm szerokosci

jeszcze jedno pytanko czy WW to napewno dobry wybor ???? moze jest cos lepszego i latwiejszego w hodowli ???

wybralem WW poniewaz najbardziej lubie jak najjasniejsze ziolko chyba najlepsze takie jest
 
S

Sed

Guest
klubbheads napisał:
jeszcze jedno pytanko czy WW to napewno dobry wybor ???? moze jest cos lepszego i latwiejszego w hodowli ???
Z łatwiejszych możesz wziąc Northen Light, Top 44, Big Bud to dobre rośliny, WW też dobry wybór w końcu to legenda :mrgreen:
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
szafka dobra...szerokoscia sie nei przejmuj...bedziesz potrzebował odpwiednich doniczek...dwie roslinki spokojnie sie zmieszcza

ww jedyna wada to mocny zapach

ja mam chrystal jej mama była WW i nother light...bardzo odmiaan mi sie podoba szybko kwitnie i mało roboty z nia jest
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
jeśli chcesz 2-3 drzewka to najlepiej wybierz nasionka feminizowane bo jeśli zasadzisz zwykłe to ci wyrośnie jeden albo 2 samce i będziesz miał niewiele jarania a jeśli jesteś początkujący i nie usuniesz w czas męskich krzaków to będziesz miał może 10 gram hujowego zioła i w h*j nasion bo damy zostaną zapylone
a jeśli zasadzisz feminizowane nie będziesz miał problemu z samcami i wszystkie krzaki będa nadawały się do jarania. nasionka naljepiej kup z cannabis.fr.pl bo inne poskie sklepy to wały!

[ Dodano: 2006-01-07, 13:13 ]
feminizowane= 100% żeńskie
 
D

delete

Guest
kurde wlasnie sie tez zastanawialem tez nad tymi feminizowanymi z canabis.fr .... ale malo gatunkow maja tyuch femini.... jedynie odpowiada mi znich skunk special i easy bud ale nie moge ich tutaj cos znalesc i nie wiem czy one sie nadaja na indoor i dla poczatkujacych czy sa aaa ten northen light cos mnie zabardzo nie przekonuje szukam cos tera takiego z tych feminizowanych cos podobnego do WW zalezy mi wlasnie na jasnych i dosyc mocno pachnacym ziolkiem gdyz kocham ten zapach strasznie ale za to znowu skunk special zamocno k*rwi a mamuska moja codziennie jest umnie w pokoju na kompie hmmm sam juz nie wiem jeszcze popacze na te opisy feminizowanych

dalsze sugestie mile widziane


szybko uzyskalem pomoc sto krotne dzieki chlopaki
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Jest przeciez feminizowana WW na cannabisie. Wejdz na stronke i kliknij na "zamowienie" tam masz wszystkie odmiany jakei maja dostepne. Bo na fotkach jest malo.
 
D

delete

Guest
łeeee zeczywiscie nie zauwazylem ze czeba w dol zrobic tak to jest po tym ziolku roz***ki w ch*j ;p
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
dla mnie najlepsze są northern light bo mają lekki zapaszek i nie walą po całym pokoju jak white widow czy skunk special na cały blok czy osiedle :D pozatm nortern light ma większe zbiory od white widow.po paleniu northern light masz taką banie że ciągle ci coś szumi w uszach czasami masz haluny i siedzisz z uśmiechem na tważy a po white widow się śmiejesz itp. głównie dlatego wole nortern light.oby dwie rośliny mają thc na podobnym poziomie tzn. 15-20% i jeszcze northern light jest niższa i kwitnie około tydzień szybciej niż white widow. ja niedługo jak będe miał kase na cały sprzęt do hodowli to też zaczne hodowle nl(moje plany: zajrzyjcie: http://www.haszysz.com/forum/viewtopic.php?p=5679#5679 )
 
D

DaVIDeK

Guest
Kto by coś polecił dla Zielonego chodowcy ?? chodzi mi o nasionka mało aromatyczne , fakt zapach jest fajny ale nie chce zeby za bardzo dymiło odemnie z pokoju ... stosunkowe niskie krzaczki żeby były , nie jakies CHoinki 1,5 metrowe .... zdeczka przypał xD :lol: no i cos ludzie wspominali o nasionach Feminizowanych czy jakoś tak <sorki za błędy> czym one sie rużnią od reszty i jakie jest z nich palenie ??
 
M

MILKA

Guest
DaVIDeK napisał:
Kto by coś polecił dla Zielonego chodowcy ?? chodzi mi o nasionka mało aromatyczne , fakt zapach jest fajny ale nie chce zeby za bardzo dymiło odemnie z pokoju ... stosunkowe niskie krzaczki żeby były , nie jakies CHoinki 1,5 metrowe .... zdeczka przypał xD


Masz odpowiedź

joincik napisał:
dla mnie najlepsze są northern light bo mają lekki zapaszek i nie walą po całym pokoju jak white widow czy skunk special na cały blok czy osiedle pozatm nortern light ma większe zbiory od white widow.po paleniu northern light masz taką banie że ciągle ci coś szumi w uszach czasami masz haluny i siedzisz z uśmiechem na tważy a po white widow się śmiejesz itp. głównie dlatego wole nortern light

DaVIDeK napisał:
no i cos ludzie wspominali o nasionach Feminizowanych czy jakoś tak <sorki za błędy> czym one sie rużnią od reszty i jakie jest z nich palenie ??

Nasiona feminizowane śa to w 99,9% rośliny żęńskie sa to tak samo dobre nasona jak zwykłe! sprzedawane są po 4 sztuki a zwykłe 10 sztuk a palenie jest takie jakie sobie wychodujesz!!!!
 
K

karo0ld_zielarz

Guest
Ja zamówilem NL ale tez chcialem WW... teraz sie ciesze ze nie wzialem WW bo w mieszkaniu caly czas sie unsi lekki, slodki zapaszek NL... mmmm... tez jestem początkujący i to moja pierwsza uprawa:) powodzenia zycze i polecam NL :)
:king:
 

adehade

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2005
Postów
139
Buchów
0
Ja też chce zakupic pest NL fem. Teraz mam pytanie a mianowicie czy wystarczy box 40x40 zeby wychodowac w nim 4 rośliny tej odmiany?nie wiem jaka ma być wysokość boxa...moge sobie pozwolic do 70 cm wysokości czy bedzie za nisko?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół