nasiona marihuany

[Holenderski Outdoor v3][Durban Poison][Sativa Mass][OG Kush][Maroc][Passion][California Hash Plant][Others]

Wyszukiwarka Forumowa:

Ile wyjdzie w sumie suchego z calej relacji? :)

  • 500-1000g

    Głosów: 1 6.7%
  • 1001-1500g

    Głosów: 0 0.0%
  • 1501-2000g

    Głosów: 3 20.0%
  • 2-3kg

    Głosów: 5 33.3%
  • 3-4

    Głosów: 1 6.7%
  • 4-5

    Głosów: 1 6.7%
  • Powyzej 5

    Głosów: 4 26.7%

  • Łącznie głosujących
    15
  • Poll closed .

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
:harvest: Witam, zaczynam leciec ze scinka :harvest: wiec sporo roboty ale tez i sporo fotek, wiecej napisze w ostatnim poscie, Big UP bedzie w 4 postach ma 150 fot! Lapcie!! <peace>


Losowe rosliny ktore kwitna sobie i zostaly jeszcze conajmniej na poltorej do 3 tygodni:

Spot glownie 2gi i 3ci czyli rosliny ktorych nie do konca jestem pewien od ktorego sa brendera:
















































































CDN...
 
Ostatnia edycja:

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
UP CD...


Herijuana Od warra:












California Hash Plants od Dinafem: szybko nawet puchna moze dojda :D


















A teraz zaczynaja sie rarytasy od Grzesia, GGS:





























































Bardzo fajnie sa napuchniete, ale na dole jakby dojzalsze niz na gorze, maja biale wlochy a co mi tam trzymam bo pogoda jest :D

CDN ...
 

rastaten

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 24, 2012
Postów
1,359
Buchów
534
Odznaki
2
Ogolnie chu*nia moim zdaniem ni to mocowo ni zapachowo nie przypomina normalnej amnezi haze. Niby fajnie wyglada szron jest ale to nie to zwykly out jeszcze w automacie. Raczej sezonowki beda duzo lepsze.
Też sądziłem, że będzie lepiej z tą Amnesią, w dodatku jeśli za 3 nasiona trzeba dać ponad 100zł (od RQS). Jak paliłem próbki w 4 tyg flo, to czuć było niezwykle haze, więc sądziłem, że finalnie będzie jeszcze lepiej... Moc może nie jest najgorsza, chill też jest przyjemny, jednak głupawki, energii nie ma na pewno. Też właśnie tak sobie teraz myślę, że automaty nie mają takiej mocy, choć już coraz lepsze krzyżówki robią, aby było z tym jak należy. Jednak sezonówki, to sezonówki...

Co do up'a to jeszcze słoneczka trochę potrzebują, trzymaj ile się da, bo co niektóre wiotkie.

Z fartem!
 

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
Up CD...

Lecimy dalej Gigant z miejscowki nr 2 konkursowy moj pupilek <lol> pol godziny dzis spedzilem na obrywaniu zoltych lisci na tym 1 plancie.


















Dobra teraz to co Dzis scinalem:
Fajne gotowe ale jeszcze nie wiem co to, dojde do tego bo mam pozapisywane gdzies to pozniej dam znac, topy twarde zbite krzak piekny zdrowy zero plesni...









Zostalo to:



<lol>

Po prostu klasa, wyglad, napuchniecie zapach 9/10!! Dalej tu umieralo a wyglada jak CHP bo ma bardzo malo topow i szerokie lisci ejak indyca, cos jej sie stalo z korzeniami... Widzialem juz to ostatnio ale nie chcialo mi sie zabierac:






Nie ma sie co rozwodzic nawet nie trymowalem bo mis ie nie chcialo mzoe pojdzie na hasz wieczorkiem,





Za to ten bardzo ladny tez sciety:







Tutaj sciolem tylko glowny szczyt bo go lekko zaczela brac plecha, juz po cieciu:








Na Miejscowce Orionowej czyli Spot nr 1 (bambu) sciolem 2 szczyty bo zaczelo brac i polowe jednego ogromnego krzaka bo byla po prostu gotowa, sporo duzych twardych mega zwyicznych topow, pare fot:










Otrymowane plony, w sumie 1 caly krzak z Prawej, w srodku kilka szczytow co lapalo a po lewej Pol krzaka z Spota nr 1 <lol> rozpie****!


















Ten krzak czeka jeszcze na trymowanie:






Jak reszta zreszta bo poszedlem na cwaniaka i tylko fajne szyczty zrobilem a zostala cala masa popcornu:




Oczywiscie to nie koniec, teraz bedzie najlepsze a wiec spot nr 1!

Czekajcie laduje sie bedzie w next poscie, enjoy :smokee:


CALY UP DZISIEJSZY ZNAJDUJE SIE NA TEJ I POPRZEDNIEJ STRONIE 150 FOT
 
Ostatnia edycja:

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
CALY UP DZISIEJSZY ZNAJDUJE SIE NA TEJ I POPRZEDNIEJ STRONIE 150 FOT


No to zaczynamy spot nr 1 Orionowy (bambu)























































































No i to by bylo na tyle opis wkrotce... Pogoda dopisuje wiec sciete tylko w sumie moze 4 krzaki i troche, Reszta niech sobie stoi chociaz od biedy polowa nadaje sie do sciecia. Zawsze moze byc lepiej
a teraz musicie mi wybaczyc ale lece robic haszysz :sunny:
enjoy :pr: :joker:



CALY UP DZISIEJSZY ZNAJDUJE SIE NA TEJ I POPRZEDNIEJ STRONIE 150 FOT
 

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
edit: Ziomek mi wbija ze nie dam rady byc mentor zloto do konca miesiaca, poszedl zaklad o zlotego Johnego. Pomozecie? :pr: :sunny:
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
Pewnie, że nie dasz rady <peace>
 

Saszeta12

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2016
Postów
368
Buchów
0
Elegancko haze tylko gratulować :D we 2 będziecie cały tydzień to trymować bez spania :D Eleganckie planty :D Piona <peace>
 
C

Convictus

Guest
Nie no, widzę że tu też się ładnie dzieje xD gdzie Ty ogólnie przebywasz, u nas czy w holandii to się dzieje? Bo coś pamiętam takiego było?
Fajne topiszcza nie ma co ;d pomogłem ze złotem ale nie wiem czy dasz radę xD musiałbyś mieć pod każdym postem tak jak Kicia pod swoim zgłoszenie w konkursie ;d
 

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
Haha no dzieki Yebak :D Arsenio trym tak specialnie bo to pozniej sie zamyka i sie szyski robia bylo bardzo zywiczne wiec takie trymowanie nawet wskazane bo lepszy curring, zobaczysz jak wyschnie jak bd wygladac :)

deus aktualnie w naszym pieknym kraju.

pozdro :spalony:
 
Ostatnia edycja:

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
Lo cos mi sie powalilo ze zdjeciami leci up.

Nuta na Dzis:



Flow is like drugs and you rub it in your gums. :smokee:
 
Ostatnia edycja:

rolnikTHC

Co to się stanęło?
Weteran
Rejestracja
Cze 4, 2014
Postów
1,386
Buchów
5,050
Odznaki
4
Elegancko,jednak szybciej wszystko dochodzi niż zakładałeś.z tymi zjedzonymi korzeniami nie jesteś sam,mi tak już 3 planty zjadło
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół