nasiona marihuany

Holenderskiskun.pl - gratisy, rabaty, darmowe dostawy, 100% bezpieczeństwa

Wyszukiwarka Forumowa:

HolenderskiSkun.pl

Partner forum.haszysz.com
Rejestracja
Sty 12, 2010
Postów
464
Buchów
39
Mam pytanie do sklepu jak place za zamowienue przez przelewy24 to jakie dane widzicie? Mozecie uchylic rabka tajemnicy?

Cześć

Akurat korzystamy z tpay.com, tam widać maila jakiego podałeś składając zamówienie i kanał płatności czyli np. Płacę z Inteligo - ale nie widzimy konkretnie z jakiego konta idzie przelew.

Jak płacisz to jest jest też podane pole na imię i nazwisko, my tam z automatu wpisujemy Jan Kowalski, niektórzy to zmieniają ale można zostawić Jan Kowalski, nie trzeba podawać prawdziwych danych.

To są całe dane kupującego jakie nam przekazuje Tpay, oprócz tego oczywiście kwota i nr zamówienia żebyśmy wiedzieli co kto i za co płaci.


Pozdrawiam
Tomek
 

Havoc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2015
Postów
1,325
Buchów
1
Wlasnie dostalem od was paczke wszystko git , tylko mam pytanie dostalem u was w Gratisie "Polish devil" czy to jest odmiana Automatyczna ? Bo takowe w gratisie mieliscie mi wyslac :p
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
Wlasnie dostalem od was paczke wszystko git , tylko mam pytanie dostalem u was w Gratisie "Polish devil" czy to jest odmiana Automatyczna ? Bo takowe w gratisie mieliscie mi wyslac :p

a wystarczy wejść na stronę:

,,Przeznaczenie: Autoflowering''
 

HolenderskiSkun.pl

Partner forum.haszysz.com
Rejestracja
Sty 12, 2010
Postów
464
Buchów
39
Wlasnie dostalem od was paczke wszystko git , tylko mam pytanie dostalem u was w Gratisie "Polish devil" czy to jest odmiana Automatyczna ? Bo takowe w gratisie mieliscie mi wyslac :p

Tak, to automat.
Dzięki ww za pomoc :D
 

Havoc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2015
Postów
1,325
Buchów
1
Okej dzieki , pozyskaliscie kolejnego stalego klienta :p
 

forestman

Member
Rejestracja
Kwi 24, 2016
Postów
10
Buchów
0
Holenderskiskun.pl Najlepszy seedbank w Polsce.

Pozdrawiam załoge banku! <peace>
 

Havoc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2015
Postów
1,325
Buchów
1
Takie pytanie bo w kwietniu chcial bym zakupic troche nasion od producenta Grzech Grow Seeds , czy dacie rade mi to sprowadzic?
 
Ostatnia edycja:

HolenderskiSkun.pl

Partner forum.haszysz.com
Rejestracja
Sty 12, 2010
Postów
464
Buchów
39
Takie pytanie bo w kwietniu chcial bym zakupic troche nasion od producenta Grzech Grow Seeds , czy dacie rade mi to sprowadzic?

Pewnie że damy radę :)
Jak będziesz gotowy to odezwij się na maila lub PW, ogarniemy temat.
Pozdro
Łukasz
 

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,322
Odznaki
1
Witam
Bardzo fajna promocja:) właśnie złożyłem zamówienie i czekam na pestki. Pozdrawiam.
 
M

MrAssasin

Guest
4 lata temu HolenderskiSkun był moją pierwszą stronką gdzie nasionka zamawiałem, ah te wspomnienia :D Teraz po tylu latach znowu powracam z zamówieniem waszego firmowego Auto AK 2.0 :D Jeśli będziecie chcieli to pod koniec fotorelacji możecie wykorzystać moje zdjęcia do waszej strony. Mam sprzęt w pełni profesjonalny (czyli namiot i tak dalej) więc roślinka powinna piękna wyrosnąć :)

https://www.forum.haszysz.com/showt...FL-125w-0-16m2-1x-Auto-AK-2-0-HolenderskiSkun
 

HolenderskiSkun.pl

Partner forum.haszysz.com
Rejestracja
Sty 12, 2010
Postów
464
Buchów
39
4 lata temu HolenderskiSkun był moją pierwszą stronką gdzie nasionka zamawiałem, ah te wspomnienia :D Teraz po tylu latach znowu powracam z zamówieniem waszego firmowego Auto AK 2.0 :D Jeśli będziecie chcieli to pod koniec fotorelacji możecie wykorzystać moje zdjęcia do waszej strony. Mam sprzęt w pełni profesjonalny (czyli namiot i tak dalej) więc roślinka powinna piękna wyrosnąć :)

https://www.forum.haszysz.com/showt...FL-125w-0-16m2-1x-Auto-AK-2-0-HolenderskiSkun

Dzięki za relację !!
Śledzimy :)
 

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,322
Odznaki
1
displayimage.php
[/url][/IMG]


Wszystko szybko i sprawnie. Polecam.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół