nasiona marihuany

Holenderskiskun.pl - gratisy, rabaty, darmowe dostawy, 100% bezpieczeństwa

Wyszukiwarka Forumowa:
A

Arcane

Guest
mi na 100 pechow od holendra tylko 2 nie wyszly (ale najprawdopodobniej przez moj blad bo zbyt mocno je scisnelem i pekly lekko...) sklep 10/10 duzo fajnych gratisow szybka dostawa na drugi koniec polski ogolnie polecam ja po przechowywaniu ich gratisow przez roku w szafie w pokoju(30-40stopni aktualnie) wykielkowaly mi wszystkie wiec nw czemu u was taki problem :p
 

HolenderskiSkun.pl

Partner forum.haszysz.com
Rejestracja
Sty 12, 2010
Postów
464
Buchów
39
Szkoda, że nie chwalicie się na forum nowymi odmianami które dodajecie do sklepu. Albo chociaż jakaś zakładka z nowościami na stronie sklepu. Dziś zupełnie przypadkiem trafiłem u Was na nowo dodane odmiany od Sensi Seeds, np Black Domina, Hindu Kush na które chyba się skusze :D Fajnie jakby jeszcze Afghani #1 się pojawiła, miałbym komplet :D

Dzięki za uwagi, najprawdopodobniej w nowym sklepie, który szykujemy na przełom roku 17/18 pojawi się taka zakładka.

---------- Post Zaktualizowany 12:57 ---------- Data pierwszego postu 12:55 ----------

mi na 100 pechow od holendra tylko 2 nie wyszly (ale najprawdopodobniej przez moj blad bo zbyt mocno je scisnelem i pekly lekko...) sklep 10/10 duzo fajnych gratisow szybka dostawa na drugi koniec polski ogolnie polecam ja po przechowywaniu ich gratisow przez roku w szafie w pokoju(30-40stopni aktualnie) wykielkowaly mi wszystkie wiec nw czemu u was taki problem :p

Często robimy testy odmian, o których ludzie piszą, że nie kiełkują i bardzo często w takich testach wychodzi około 90%...
Niestety nie zawsze wystarczy zamoczyć pestki i biernie czekać na efekty..
Dzięki za opinię !!
Pozdro
Łukasz
 

HolenderskiSkun.pl

Partner forum.haszysz.com
Rejestracja
Sty 12, 2010
Postów
464
Buchów
39

Ziaba

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2009
Postów
209
Buchów
261
Cześć.

Prowadzę fotorelację z nasionami które mam od was i okazało się, że jedna z dwóch roślin jest hermą. Odniesiecie się jakoś do sytuacji? Dodam, że w nazwie mojej fotorelacji, jest nazwa waszej marki. Mam na was niezłego focha, zmarnowaliście mi prawie dwa miesiące pracy, więc nie będę wam robił dobre reklamy.

Dodam, że mam dwa Super Skunki. A jakimś ku**a cudem różnią się wszystkim. Jedna to bardziej sativa, a druga indica. Wzrost, struktura, kształt liści. Zawiodłem się na was bardzo.

PS. Tak, mam pestki które Wy produkujecie.
 

tereskatereska

New member
Rejestracja
Sie 23, 2017
Postów
1
Buchów
0
Ziaba te twoje SS to od SS?Mi sie trafil 100% samiec 1 na 30 sztuk,polowa to sativa polowa indica jedne powoli koncza inne sa w polowie..i jestem przekonany ze holender nie ma z tym nic wspolnego,i wiem napewno ze pestki od Sensi Seeds juz u mnie nie zagoszcza,co raz czesciej slychac ze zaczynaja leciec w uja..
Dla mnie sklep nr 1 pozdrawiam
 

Ziaba

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2009
Postów
209
Buchów
261
Od SS? Nie, nie kumam się z nazistami ;) Pestki są od Holenderskiego, czyli z ich marki.
 

HolenderskiSkun.pl

Partner forum.haszysz.com
Rejestracja
Sty 12, 2010
Postów
464
Buchów
39
Niestety znane marki coraz bardziej obniżają loty, najwięcej słyszy się o spadku jakości w DP..
Ze swojej strony niewiele możemy na to poradzić, dbamy o świeżość nasion i przechowywanie.
Pozdro
Łukasz
 

Ziaba

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2009
Postów
209
Buchów
261
Niestety znane marki coraz bardziej obniżają loty, najwięcej słyszy się o spadku jakości w DP..
Ze swojej strony niewiele możemy na to poradzić, dbamy o świeżość nasion i przechowywanie.
Pozdro
Łukasz

Macie racje, również tego doświadczyłem ze strony RQS i Dinafem, niestety również z waszej. Ale mniejsza o to, Skunki od was naprawdę ładnie się rozwijają, nawet herma jest tylko trochę hermą ;)

Natomiast w czym upatrujecie przyczynę obniżania jakości?
 

medicum89

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2016
Postów
352
Buchów
0
mam pytanie a jak z jakoscia pestek z tego sklepu mam zamiar zakupic pestki wos i nie wiem bo pierwszy raz tu bym zamawial
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół