nasiona marihuany

Holenderskiskun.pl - gratisy, rabaty, darmowe dostawy, 100% bezpieczeństwa

Wyszukiwarka Forumowa:

HolenderskiSkun.pl

Partner forum.haszysz.com
Rejestracja
Sty 12, 2010
Postów
464
Buchów
39
Holender jest jednym z najbardziej profesjonalnych sklepów. Fakt, ceny gdy nie ma promocji są o parę złotych wyższe, ale za to dostajemy pewność, że dostaniemy świeżę, dobrze przechowywane dobre pestki do kolekcji. Stali klienci i tak maja kupony rabatowe, zawsze się tez można dogadać. A przy promocjach 25-30% to holender miażdży konkurencje :) Wszystko też jest przejrzyste co dostaniemy, jakie gratisy itp. A jak ktoś zamawia w święta na ostatnią chwile i płacze, bo dostał 2 dni robocze później, to może mieć pretensje tylko do siebie.

Wielkie dzięki za wpis! ;)
Polecamy się i pozdrawiamy!

---------- Post Zaktualizowany 11:41 ---------- Data pierwszego postu 11:35 ----------

Darmowa wysyłka dziś u Holendra ;)

Zapraszamy ;)


 

Azazel

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2014
Postów
767
Buchów
3
Polecam sklep jak najbardziej. Mam 1 uwagę, może tylko u mnie taka akcja była, ale gratis ( za który dziękuję ślicznie ) był w 2 częściach. Może pomyślicie nad innym opakowaniu? Jeśli chcecie mogę wysłać zdjęcie na PW lub tutaj. Ogólnie jestem zadowolony :)
 

mgr.JanTornister

Well-known member
Rejestracja
Mar 14, 2013
Postów
225
Buchów
0
Ja osobiście polecam ten seedbank w święta zrobiłem zamówienie i nie było żadnego opóźnienia a w dodatku -30% przez co oszczędziłem jakieś 3 stówki. Ogólnie to super zbieg okoliczności bo zastanawiałem się czy brać White Russian AF FEM i dostałem 7 sztuk w gratisie i do tego koszulka za co bardzo dziękuje. Rok temu jak zamawiałem też obyło się bez problemów

Pozdrawiam <peace>
 

HolenderskiSkun.pl

Partner forum.haszysz.com
Rejestracja
Sty 12, 2010
Postów
464
Buchów
39
zdjecia mowia same za siebie.


Dzięki za wpis! Takie zdjęcia lubimy najbardziej ;) pozdrawiamy

---------- Post Zaktualizowany 11:54 ---------- Data pierwszego postu 11:51 ----------

Ja osobiście polecam ten seedbank w święta zrobiłem zamówienie i nie było żadnego opóźnienia a w dodatku -30% przez co oszczędziłem jakieś 3 stówki. Ogólnie to super zbieg okoliczności bo zastanawiałem się czy brać White Russian AF FEM i dostałem 7 sztuk w gratisie i do tego koszulka za co bardzo dziękuje. Rok temu jak zamawiałem też obyło się bez problemów

Pozdrawiam <peace>

Wielkie dzięki za wpis! Polecamy się na przyszłość ;) pozdrawiamy!

---------- Post Zaktualizowany 12:05 ---------- Data pierwszego postu 11:54 ----------

Koszulki poszły jak świeże bułeczki, ale powróciły. ;)

zapraszamy.

 
Ostatnia edycja:

HolenderskiSkun.pl

Partner forum.haszysz.com
Rejestracja
Sty 12, 2010
Postów
464
Buchów
39
Nieustannie pracujemy nad naszym sklepem, wymyślamy, kombinujemy.. chcielibyśmy, by kupowało Wam się u nas jak najlepiej..

Opracowaliśmy krótką ankiet na temat naszego sklepu. Wypełnienie zajmie Wam nie więcej niż 2 minuty. Pomożecie? ;)

https://www.surveymonkey.com/s/3K3RKFH
 

HolenderskiSkun.pl

Partner forum.haszysz.com
Rejestracja
Sty 12, 2010
Postów
464
Buchów
39
Odpalamy promo na nasiona Holenderski Skun. ;)

Zapraszamy:
www.holenderskiskun.pl

HS_banner_rabat.jpg
 

HolenderskiSkun.pl

Partner forum.haszysz.com
Rejestracja
Sty 12, 2010
Postów
464
Buchów
39
Bardzo przepraszamy wszystkich tych, którzy złożyli zamówienie przed weekendem i jeszcze nie otrzymali przesyłki.

Niestety, z przyczyn niezależnych od nas, dostawa części nasion opóźniła się z wtorku na piątek (dzisiaj).

Oprócz tego Łukasza, który pakuje paczki na co dzień przez kilka dni zastępuje Tomek (właściciel sklepu), który wyszedł z wprawy i pakuje trochę wolniej niż Łukasz.

Wszystko wróci do normy w przyszłym tygodniu.

Bardzo przepraszamy za opóźnienia. Dorzucimy dodatkowy gratis w ramach rekompensaty.

Pozdrawiamy,

HolenderskiSkun.pl

---------- Post Zaktualizowany 10:53 ---------- Data pierwszego postu 10:51 ----------

Dziś u nas darmowa dostawa ;)

 

leniwiec

Nick Kompostow
Weteran
Rejestracja
Cze 9, 2011
Postów
2,054
Buchów
6
Rodzice to Maple Leaf Indica od SensiSeeds i Citrus od Kannabii?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Panie Tomku, mógłbym prosić o wszelkie info o Auto Purple Afghan ? Bo nie ma go już na sklepie, a akurat zaczynam grow z tymi pestkami.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół