nasiona marihuany

HOLLANDS HOPE

Wyszukiwarka Forumowa:

Pan Kot

Member
Rejestracja
Lip 10, 2006
Postów
5
Buchów
0
Witam! Jestem nowy i nie znalazłem jeszcze tematu poswięcongo tej odmianie. Jeżeli ten temat już istnieje to prosze o link i usunięcie tematu. Jeżeli nie to prosiłbym o podzielenie się doswiadczeniami z tym krzakiem. Uprawiam sobie dwa na outdorze i musze przyznac , że jak narazie całkiem ladnie sie prezentuja. Czy ktoś z was palił lub uprawiał? Smutniejsza sprawa , że mam tylko dwa krzaki na 6 nasion :pale: . Ile G może wyjść z dobrego krzaka (fem.)? Czekam na odpowiedz i pozdrawiam
 

XXXXXXXX

Well-known member
Rejestracja
Maj 24, 2006
Postów
458
Buchów
1
jeżeli te dwa będą wysokie i obfite to nie będziesz narzekał jeśli dobra uprawa
 

Apollo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 6, 2006
Postów
481
Buchów
1
zarzuc jakies fotki ziomus co do plonu to nei wiem ale 300g mozna sam nei uprawialem ale czytalem to dosc wysoka roslina 250 300cm! wiec 300g to jest mozliwe pozdro:) :thumright:
 

Buddahh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2006
Postów
637
Buchów
1
No tak,duza roslinka,i za***iste plony ale powiedzialem takie minimum.A moje fotki są tu http://www.forum.haszysz.com/viewtopic.php?p=38957&sid=203bd42c32bbbb185862b5ebbf317535#38957 ... na tym linku,robione tydzien temu niezadobrze widac te roslinki no ale widać .. a co do tej mojej roslinki ( HH ) to przez ostatnie dwa tygodnie ta roslinka tak zaczła piąc sie w gore ze ja pie***le ... i tak zaczła sie rozgałeziać ze masakra.. ma dopiero 1,5 miecha i ma przeszło 0,6 m ale do 1,5 dojdzie raczej bo w ostatnim tygodniu urosła 25/30cm ( w 7 dni ) no moze nawet troche wiecej ...
 

Apollo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 6, 2006
Postów
481
Buchów
1
ładne ładne mimo rozsypanych trocin wokol jak widze slimaki ci sie dostały na roslinki i je oj**???
 

kayaman

Well-known member
Rejestracja
Sty 26, 2006
Postów
108
Buchów
0
Ja tez miałem 1 HH , pisałem o niej kiedyś i obiecałem pufinlahh-owi, ze pokarze mu fotki , roślina na samym początku rosła pieknie ale po podcięciu coś strasznego , masakra :ncool: , oto fotki
rośline wysadziłem w maju
 

Apollo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 6, 2006
Postów
481
Buchów
1
gdzie te fotki???? nic nie ma

[ Dodano: 2006-07-12, 00:00 ]
:scratch: :scratch:
 

kayaman

Well-known member
Rejestracja
Sty 26, 2006
Postów
108
Buchów
0
własnie nie wiem czemu nie moge dodac załącznika

[ Dodano: 2006-07-12, 00:05 ]
niech ktoś mi napisze jak moge zmniejszyć rozmiar , bo teraz mają 421 KB , a max to 250
 

Buddahh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2006
Postów
637
Buchów
1
w***aj je na tą stronke co ja ... a te slimaki no troche sie w***ały ale to juz takie małe straty , h*j im w du*e
 

Buddahh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2006
Postów
637
Buchów
1
no zleksza hu**wo a niemasz fot od tych lepszych? .. a tak wogule to moje teraz juz sa wy***ane pułtora metra i ogulnei w h*j odgałezien i juz paliłem liscie a ledwo co dwa krzaki plec minimalnie pokazaly i powiem ze trzema lagami na dwuch za***istom faze złapalismy wiec kwiaty bedom za***iste :)
 

Buddahh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2006
Postów
637
Buchów
1
dokładnie. a twoje kayaman rolisnki pokazaly juz płeć ? i kwtiną ? bo moje jeszcze niekwitną.. :/ .. niby zaczna mniej wiecej kwitnac jak dzien sie zrówna z nocą ta ..12/12 a moze ktos wie kiedy to nastąpi ?? peace
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół