nasiona marihuany

Honza kleszcze złapie: 14 sezonów i 11 automatów

Wyszukiwarka Forumowa:

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Ahoj!
Nadszedl czas na zmierzenie sie z czeskim sloncem. Jest to moje drugie podejscie out - pierwsze zakonczylo sie totalna porazka i wszystkie krzaki zostaly zajumane w pierwszym miesiacu zycia. Zrazilem sie i olalem uprawe pod chmurka na kilka lat, ale nadszedl czas na kolejna probe. Jestem sceptyczny do outa - wole miec wszystko pod kontrola... ale kto nie ryzykuje ten nie kreci haszu. Growlog bedzie aktualizowany nieregularnie, ale postaram sie uchwycic i napisac slow pare o mojej walce z wiatrakami (i topami), o ile jakis jenot czy borsuk nie polasi sie na moje krzaczki. Spoty beda 3-4, w tym jeden doniczkowy (jak panny nie dojda pod chmurka to dokoncze je w namiocie). Co zagosci w naszej zahradce?

- Aun of Farouk reg x4 - nasiona od [MENTION=75896]Płoskoń[/MENTION] (przed zasadzeniem w namiocie chce je sprawdzic na spocie)
- California Hash Plant fem x2 - Dinafem (smakuje mi nibywale, moze ponownie zapale)
- Northern Passion 2.0 fem x5 - Bulk Feminized z OSa [MENTION=63909]GanjaFarmer.pl[/MENTION] (jak juz mam je na stanie, trzeba wysiac drogie panie)
- Santa Maria reg x3 od szeryfa [MENTION=50150]PonuryŻniwiarz[/MENTION] (jak zalapia awarie, pod lampe wsadze Marie)
- Automaty x11 od [MENTION=11905]choci[/MENTION] (nasienie od mistrza choci, zobaczym jak w dekiel grzmoci)
To tyle z czerstwej nasiennej rymowanki.


Nawozy: wykorzystam to co mam, czyli guanokalong: grow, bloom, guano, palm ashes; biobizz biobloom, metrop calgreen, biotabs silicium flesh, mikoryza great white. Jak i kiedy? Nie wiem. Jak cos wleje albo z gleba zmieszam to napisze ;)

Ziemia: jakas tania organiczna + kokos + spotowa.

Cel? Zebrac cokolwiek i doprowadzic fotorelacje do konca.

Wiem, wiem - pozno juz troche na sadzenie, ale bedzie co bedzie. Lapcie foty mlodych pan (i moczonych nasion):

AoF




CHP




NP2.0




SM




Pestki automatow

 

Nakurwiamkopce

Well-known member
Rejestracja
Kwi 18, 2017
Postów
178
Buchów
1
Wcale nie tak późno :D będę zaglądał i kibicował! Obyś się zakochał
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,304
Buchów
2,608
Odznaki
8
Podoba mi się tytuł tej fr. Leć z fartem. Uwaga na silne gradobicia. Masz fart bo wszystko jeszcze pod osłona jest. Ja aż się boję iść na pole patrzeć co tam się dzieje.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Automaty po 24h w wodzie zaczely puszczac kly (2szt) i przerzucilem je na recznik. Po kolejnych ~18h 10/11pestek pokazalo kly. Jak do tej pory zadnych strat przy kielkowaniu, a jezeli jeszcze ta jedna pusci kla to bedzie 100% skutecznosci. Lepiej od ziarna od [MENTION=11905]choci[/MENTION] kielkowaly tylko AoF - wszystkie pekly w wodzie po ~16h moczenia ;)

 

dorodnypomidor1234

Well-known member
Rejestracja
Wrz 20, 2017
Postów
209
Buchów
0
zasiadam do patrzenia, ale ten tytuł to doskonała definicja czarna magia

uważaj co sobie życzysz bo jeszcze się spełni :D
 
O

OdcieńZieleni

Guest
to będzie taka fr, że mnie tu zabraknąć nie może. HEHE początek każdego outdorowca nie jest łatwy, to jest doświadczenie, które zdobywa się z każdym sezonem, widać nie jesteś miekka bułka i podjąłeś rękawice w uprawie na zewnatrz:) jestem ciekawy co nam zaprezentujesz, oby do harvestu bez przygód i niespodziewanych gości, kleszczy tez
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Zrób jej precrushing pensetą ;)

Nigdy w zyciu nie robilem precrushingu i nie liczac ferelnego og kielkowalnosc 100%, fak wiec z rady nie skorzystam, dam jej czas i pewnie peknie.
[MENTION=33377]OdcieńZieleni[/MENTION] - mam nadzieje, ze bedzie co ogladac, czas pokaze. podjalem rekawice i zrobie co bede mogl, zeby zakonczyc sezon bez przygod i z torba suszu ;)
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Maly apdejt

Sezony powoli rosna w malych doniczkach, dam im jeszcze max tydzien przed wysadzeniem na miejsca docelowe. Wiekszosc trafila do delikatnie wiekszych doniczek z odrobina silicium flash i bat guano, korzenie podsypane mikoryza.

Fota pogladowa




Wszystkie automaty od chociego wybily sie na powierzchnie, dzisiaj albo jutro porozsadzam do oddzielnych doniczek. Kielkowalnosc w tej uprawie 100%, co mnie bardzo cieszy - mam nadzieje, ze nie bedzie strat po wysadzeniu na spoty



 
D

DarkMessiah

Guest
Jedziesz Honza udanego i przedewszystkim bezproblemowego outa życzę JA!
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Rosna se maluszki, nie ma czasu wywalic na spota. NP2, CHP i AoF radza sobie podobnie, nieco wolniej rosna SM, ale nie ma co narzekac. Automaty zaczynaja sie rozpedzac. Dwie foty pogladowe:



 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Siema, ociagam sie z ta fotorelacja, ale lepiej nie bedzie. Automaty od chociego wyszly srednio - wiekszosc skasowalem, bo wyrosly mikrusy - z mojej winy, przetrzymalem je za dlugo w malych doniczkach (~0.5l). Zostaly 3 sztuki (2 na balkonie, jeden w terenie). Z sezonow na balkonie zostaly 2x AoF, 2x Santa Maria i jeden Northern Passion 2.0, ktorego omylkowo nie zabralem podczas desantu - pomylilem doniczki i wysadzilem najbiedniejsza Santa Marie. Trudno. W ciagu tygodnia postaram sie odwiedzic spota i strzelic kilka fot jak to tam wyglada, chociaz szalu sie nie spodzieeam bo kisilem kwiatki w malych doniczkach za dlugo i za pozno wysadzilem w miejsca docelowe.

Lapcie foty tego, co rosnie pod reka!

AoF - jeden ciety na proce, z drugim troche bardziej zaszalalem i toppingowalem 3x. Obie rosna w materialowych donicach o pojemnosci calych 2l ;)




Northern Passion 2.0 w 0.5l. Zaczyna kwitnac ;)






Santa Maria #1 - bawimy sie z ta pania w mine lining, rosnie w ok 5l donicy, na dniach przesadze do 11 albo 25l. Aktualnie szczytow jest 16.




Santa Maria #2 - jak wyzej, 5l i ML, ale na 8 szczytow




Auto #1 - pure coco, pojemnik jakiez 3l




Auto #2 w ~5l donicy




Grupowe

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół