nasiona marihuany

[HPS 1200W] 2.88m2 - 22 x Power Plant [RQS] + G13 Haze, Pineapple Chunk [Barney's Farm]

  • Autor wątku OdcieńZieleni
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
O

OdcieńZieleni

Guest
Siemaneczkooo, czas zacząć jakiegoś IN-a :smoking:

Pestki :


22 x Power Plant oraz 1 x G13 Haze, 1 x Pineapple Chunk

Box :


2 x 1.44m2 ( 120x120x200 )

Oświetlenie :

2 x zasilacz gib lighting pro-v-t 600w
2 x żarówka phytolite hps dual 600w ( razem 186 000 lumenów )
2 x odbłyśnik perforowany
1 x żarówka metalohalogenkowa ( 50 000 lumenów ) na wega

Wentylacja :

2 x wentylator prima klima mes pk125 420m3/h
2 x filtr prima klima eco 475-620m3/h
2 x wlot pasywny
2 x mieszający

Donice :

24 x 11l, 25x25x26

Podłoże :


Podłoże uniwersalne ph 5,5-6,5 HOLLAS STERLUX

Odżywki :

Zestaw od canny prócz cannazymu + hesi supervit + B-52 AN + uniwersalna mikoryza + tytanit, asahi, siarczanu magnezu

Dodatkowe sprzęty :

Stacja pogody ( in i out pomiar ), phmetr, programator dla lamp, 2 x nawilzacz, 2 x tlumik akustyczny na wenty


OPIS :

dziś pesteczki poleciały do wody na 12h, pózniej wata, początkowe donice 3l, pod lampą MH, planowany weg około 3tyg., trening lst + możliwy topping, jutro wrzuce fotki sprzętu bo jeszcze musze lampe podwiesić itp.
cel to 1g/w, standardowo.
 
Ostatnia edycja:

polarny1

Active member
Rejestracja
Lip 16, 2017
Postów
31
Buchów
0
Podoba się mnie . Zasiadam . Fajny zestaw nawozów . Pozdro.
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Panowie, fotki wrzuce jak wszystkie już wyjdą na powierzchnie, 2 pestki w gole nie pękły, cierpliwości :spalony:
 

polarny1

Active member
Rejestracja
Lip 16, 2017
Postów
31
Buchów
0
Gdyby się upierały to delikatnie zębami możesz im pomóc :pr: sam stosuję na bardziej upartych <peace>
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
G13... Pyszności! Grubo, powodzenia życzę i czekam na kolejne update
 
O

OdcieńZieleni

Guest
siemanko :) a więc miałem lekkie komplikacje, najarany jak bąk ustawiałem programator i lampa się nie wyłaczyła, gdy siewki były na etapie wychodzenia z ziemi, no i połowa ponad poległa ... wk*** niesamowity no ale dobrze ze sie 9 ostało .. jutro przyjdą do mnie Super Budy od Green House Seeds i od razu z nimi lece .. fotki tych co sie ostały poniżej, warunki w boxie to dzień 29' 68% wilgoci i noc 22' 50% , na razie lampe mam troche wyżej.. dałem ciała strasznie, jestem tydzień w plecy i 200zł uboższy ..

 
O

OdcieńZieleni

Guest
chwasty powoli sobie rosną, jest w miare ok, super budy powoli wychodzą z ziemi, temperatura max 30 noc 22 troche wilgotność mi kuleje, ale jutro przychodzi mi nawilżacz który załatwi sprawe bo ten co mam juz jest przetyrany za bardzo:) raz zapodałem rhizotonic 100%, raz oprysk tytanitem, nie ma co oglądać, jedna fotka podglądowa

 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Pryskaj rizo na maxa
sterlux jako gleba jest ok i nie ma robali ale na flo zaczynaja wychodzic niedobory i braki
oby bez tego ale mi w niej nie wychodziły uprawy
bede zgladał
powodzonka
 
O

OdcieńZieleni

Guest
siema, dziewki maja po 20 dni, troche mialem problemow z wilgotnoscia ale jest juz wszystko gra, 5 big budow ma 3 dni i tyle bedzie w jedynym namiocie, zapodane 100%rhizo i 40% vega, zdjecia przed lst i po

 
Ostatnia edycja:

dimozaur

Member
Rejestracja
Sie 18, 2017
Postów
15
Buchów
0
Mniejwięcej w tym samym czasie wystartowaliśmy z g13 haze. Zobaczymy co z tego będzie. Powodzenia :)
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Siema, 26 dzien wega, bigbudy juz w docelowych, za pare dni przelaczam na flo ale przed tym glebowanko ze 2 razy, 2 foty orientacyjne, jak dotad tylko podlane 2 razy rhizo i vega 50% dawki plus raz po treningu oprysk z tytanitu



 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół