nasiona marihuany

[HPS 1200W] 2.88m2 - 22 x Power Plant [RQS] + G13 Haze, Pineapple Chunk [Barney's Farm]

  • Autor wątku OdcieńZieleni
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
Rejestracja
Sie 12, 2017
Postów
16
Buchów
0
miau miau 【 ◕ ᴥ ◕ 】 piękne roślinki, widać że fach w ręku :D będę zaglądał i kibicował ヽ( > ᴥ < )ノ pozdro
 

Pig pepa

Well-known member
Rejestracja
Wrz 4, 2017
Postów
138
Buchów
1
taka powierzchnia to rozumiem, ma to sens, szkoda, że nie bardziej urozmaicone odmianami, powodzenia i z fartem :)
 
O

OdcieńZieleni

Guest
miałem wyjazd 2dniowy, wracam a tam panny głodne, równo po 30dniach wyżarły wszystko z 3l donic, dostały 100% terra vega, przy przełaczaniu na flo tak w przyszłym tyg. bede przedsadzał do docelowych 11l
 
O

OdcieńZieleni

Guest
siema, dzis lub jutro przełaczam na hps i zmieniam fp na 12 na 12, bedzie to 35 dni weg, wszystkie juz w docelowych, jedna fotka podglądowa, wraz z przełaczeniem ostatni raz podleje canna vega które zmienie na flores plus canna boost, ogolnie nic ciekawego sie nie dzieje

 

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
Ło kurde to ja napchałem 25 panien w boxie 2,25 m2 XD
 
O

OdcieńZieleni

Guest
no ogolnie to w jewdnym boxie 1.44 bede miał 9 krzaków a w drugim takim samym 6 bo z***ałem kiełkowanie, a po prostu przedłuze im wega bo miał byc 4tyg :) wychodzi ze tydzien dłuzej, ogolnie mało czasu miałęm troche i pewne rzeczy zaniedbałem itp. ale panny zdrowe
 
O

OdcieńZieleni

Guest
siema, świeży up, fotki jeszcze gorące, dzień 44, 8 dzień 12/12, dzis podlane samą wodą, nastepnym razem wjezdza terra flores i booster, jakoś sobie żyją, jeszcze oszczędziłem im porządnego fryzjera, pare liści oberwałem, na fotkach 1l canna vega i 5l konewka :)




temp i wilgoć w normie, ph pożywki 6.5-6.3, lampa 40cm nad szczytami
 

-SillveR-

Berrger
Rejestracja
Mar 20, 2016
Postów
1,109
Buchów
1
Zdrowe dziewczyny :)

Teraz będzie się działo:spalony:

Pozdrawiam
 
O

OdcieńZieleni

Guest
wątpię ziomuś, w jednym boxie 9 plantów z 36 dniowym vegem, a w 2 rozpie**** na maxa, jakies 3 autoamty, 4big budy i to w róznych fazach ..:D sam nie wiem, nawet nie poopisywałem doniczek, kiełkowanie wogole położyłem ... moze cos koło sie zakreci, nawet nie planuje zadnego pułapu do osiągniecia bo nie chce sie zawieść, w pon mają mi cyfrówki przyjść które załatwił mi DOCTOR SUSZ w mega cenie, wiec podkrecimy superlumenem 660w:)
 
R

ruski wentylator

Guest
ja jestem w trakcie scroga 1,44 m2 + 11sztuk i jestem pelen podziwu dla tej techniki
polecam, jak ktoś lubi rekordy, moje marzenie 0,7
zainteresuj się bo naprawdę jest wiele zabawy i nie brakuje nudy...
powodzenia i zdrowka
będę zagladal...
 
O

OdcieńZieleni

Guest
siema załoga, czas powoli leci, 51 dzień / 13 dzień flo, a w drugim boxie rózne fazy wzrostu, sami zobaczycie, te na flo podalem juz 2 razy 50% terra flores, 100% canna booster i kropelka supervit, sory za jakos zdjeć, w tym miesiącu na pewno aparat jakiś kupie, nastepny up zrobie w świetle dziennym





2 box, super budy, jakeis 3 automaty ... rozpie**** na maxa, za co przepraszam :)






i coś na smaka

 
O

OdcieńZieleni

Guest
troche wyraźniejsze fotki, bo w ostatnim upie dałem ciała





na niektórych łodygach lekkie fioletowe odbarwienia zauważyłem, zwiększyć dawkę fosforu? narazie daje 50 tera flores ale chyba trzeba zwiekszyć i od nastepnego tyg zaczac dawac 25% pk, coś ktoś podpowie? tych przebarwień duzo nie ma ale trzeba jakos interweniować
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół