nasiona marihuany

[HPS 1200W] 2.88m2 - 22 x Power Plant [RQS] + G13 Haze, Pineapple Chunk [Barney's Farm]

  • Autor wątku OdcieńZieleni
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
O

OdcieńZieleni

Guest
siema, na szybko byłem dzis podlac planty, 100%flores,100%cannaboost,25%pk13/14,25%rhizo, od kiedy lać b-52 i supervit? mam 3tyg flo, zauważyłem lekki deficyt azotu na niektórych plantach, dodac do pożywki 50% terra vegi? czy moze lepiej oprysk dziobnąć? ogolnie w drugim boxie od***ałem, w feworze przeprowadzonych ostatnio prac, zapomnialem podlać 3 plantów .. troche sie na nich odbiło ale dadzą radę, w następnej aktualizacji narobie wiecej zdjęc co by było co oglądać, dziś jedynie dysponuje jedną fotką głównego szczytu.


 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Supervit można przez całą uprawę, b-52 dołączałem w drugiej połowie flow, wtedy gdy zaczynały się pierwsze wyjadania z liści, wcześniej niema sensu ze względu na sporą zawartość azotu.
 

F4rmerTHC

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2013
Postów
148
Buchów
0
No panieki zdrow i poiękne będe zagladał:)

Pozdrawiam i zapraszam do mnie:)
 
O

OdcieńZieleni

Guest
siema, zrobiłem wiecej fot moim kartoflem ale szkoda gadać, są dwie :freak:





na tej najwiekszej loszce bede musiał chyba sc dziobnąć
a tu wszystkie nawozy jakich używam



ogólnie nie jest źle, na tyle co im poświecam czasu, a to jest pol godziny co 3 dni, nastepny grow to napewno scrog, musze się jeszcze douczyć i poobcinać jak ludzie sobie radzą z tym treningem.
 
O

OdcieńZieleni

Guest
siema, foty tylko z jednego boxu bo w drugim nic sie specjalnego nie dzieje, 27 dzień flo mniej wiecej, ciągle mają mało azotu a podaje do gleby tera vega 50% i w oprysku dodatkowo i dalej lekka bladz wychodzi .. trzeba zwiekszyć dawki, fotki jak zwykle nie zachwycają ...

 
O

OdcieńZieleni

Guest
Witam wszystkich koneserów zielonego piękna <joint>


Zdjęcia z wczoraj i przed wczoraj, ogólnie [B]30-35 dzień flo[/B]

Zdjęcia z jednego namiotu, w nastepnej aktualizacji pare fotek z drugiego, bo juz ładnie wbiły we FLO.
Nawozy, wszystko po 100%, tylko pk 50%, za tydzień podkrecam lekko dawki

 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
O

OdcieńZieleni

Guest
nie bij ziomeczku ale gdy zaczynałem grow to jeszcze miałem koncówke out i za***ałem sie opisem doniczek i nie wiem co gdzie jest ale

a więc miałem lekkie komplikacje, najarany jak bąk ustawiałem programator i lampa się nie wyłaczyła, gdy siewki były na etapie wychodzenia z ziemi, no i połowa ponad poległa ...

możliwe nawet i ten g13 poszedł sie je**ć bo w namiocie nie widać innych genów niz power flower, pierwsza moja relka in na forum, za***ałem sie z paroma rzeczami, fotki tez słabej jakości ale bedzie tylko lepiej, pozdro chłopina
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Jak na debiut wszystko wygląda smakowicie. Zdarza się i różnie bywa. Powodzenia!
 
O

OdcieńZieleni

Guest
SIEMA ! :salut: mała aktualizacja​


Wyciągnąłem jedną panne z boxa by zrobić jej mała sesje, moim kartoflem, średni okaz bym powiedział wśród tych co mam, tak to idzie dobrze, dużą chleją, juz nie pamietam kiedy dawałem samej wody, bo tak cały czas leci z nawozem, praktycznie codziennie ...





Ogólnie to niskie te PowerPlanty wyszły, nie wiem czy na wegu nie miałem za nisko lampy mh ... topki powoli zbijają się, jeszcze dużo włochów, koło 40dnia flo, nastepny up ***ne pare fotek z drugiego namiotu, i wyciagne najwiekszego PP z pierwszego i cykne pare fot.
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Bo nie byla za wysoko, no ziomek co to za pytania, w jaki sposob mam Ci na nie odpowiedziec?
 

motys

Well-known member
Rejestracja
Gru 1, 2017
Postów
48
Buchów
0
Ale dlaczego uważasz że była za nisko, co sie takiego stało?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół