nasiona marihuany

[HPS 150W][0.275m2] 3x Amnesia Ak Automatic FEM, 1x Skunk#11 by ganjafarmer19

Wyszukiwarka Forumowa:

ganjafarmer19

Well-known member
Rejestracja
Sty 14, 2013
Postów
189
Buchów
0
Dobra za pięć minut jadę do miasta kupić kabel. I zrobię dzisiaj porządne LST :)
 

ganjafarmer19

Well-known member
Rejestracja
Sty 14, 2013
Postów
189
Buchów
0
dasz rade fotki dzisiaj po LST wrzucić

Tak wrzucę dzisiaj kilka fotek mam nadzieję że dzisiaj to LST pójdzie bez problemu i naginanie nie zestresuje bardzo roślinek, wiem że LST to trening bez stresu ale i tak się boję ;/ Kolejną uprawę za kilka miesięcy jak zacznę to będę już sadził roślinki na środku donicy i nie będę robił treingu tylko będą sobie rosły swopodnie. Może wielkiej różnicy w plonie nie będzie. :)
 

jamajcanflower

Well-known member
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
90
Buchów
0
taka mała rada rób lst przed podlaniem bo wtedy łodygi się łatwiej gną i nie złamiesz tak łatwo ich
 

jamajcanflower

Well-known member
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
90
Buchów
0
to git bo niektórzy zabierają się za uprawę praktycznie bez podstaw i wiadomo jakie są tego efekty
 

ganjafarmer19

Well-known member
Rejestracja
Sty 14, 2013
Postów
189
Buchów
0
Witam ponownie. Załatwiłem te druty, nawet bardzo dobre i zrobiłem LST. Wyszło świetnie jeszcze nadodatek że tymi drutami fajnie się nagina. Jednak jestem na granicy rozpaczy. Zbyt bardzo dogięłem łodygę roślinki która najbardziej była rozwinięta i łodyga pękła w połowie roślinki tóż nad pierwszym poziomem szczytów. Panowie powiedzcie mi prosze co mam zrobić podparłem roślinkę tak że oba krańce złamanej łodygi stykają się idealnie, łodyga nie pękła całkiem troszkę zostało tkanki, ale powiedzcie mi ta łodyga się zrośnie czy nie jestem na siebie cholernie wkurzony, jak mogłem tak zrobić tego nie wiem, bynajmniej pewnie dzisiaj będę miał nockę nieprzespaną;/ Powiedzcie mi zrośnie się ta łodyga i ile mniejwięcej zajmię roślince zrośnięcie tej łodygi i otrząśnięcie się? Właśnie przez takie coś nieludzie trenować roślinek... Fotki jakościowo jak zwykle złe ale nic nie poradzę robione telefonem. Nie widać pęknięcia na nich ale wytrłumaczyłem mniej więcej jak ono wygląda. Prosze o porady...





Tej roślinki która pękła nie trenowałem już tylko ją podparłem dam jej spokój na razie. Tylko oby ona żyła ;/ Szlag mnie zaraz trafi eh... To ta w pierwszym rzędzie po prawej stronie, ona się złamała. Jak myślicie jej tkanka się zrośnie?

Pozdrawiam i proszę o szybkie porady
 

glock

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2012
Postów
1,927
Buchów
0
Witam ponownie. Załatwiłem te druty, nawet bardzo dobre i zrobiłem LST. Wyszło świetnie jeszcze nadodatek że tymi drutami fajnie się nagina. Jednak jestem na granicy rozpaczy. Zbyt bardzo dogięłem łodygę roślinki która najbardziej była rozwinięta i łodyga pękła w połowie roślinki tóż nad pierwszym poziomem szczytów. Panowie powiedzcie mi prosze co mam zrobić podparłem roślinkę tak że oba krańce złamanej łodygi stykają się idealnie, łodyga nie pękła całkiem troszkę zostało tkanki, ale powiedzcie mi ta łodyga się zrośnie czy nie jestem na siebie cholernie wkurzony, jak mogłem tak zrobić tego nie wiem, bynajmniej pewnie dzisiaj będę miał nockę nieprzespaną;/ Powiedzcie mi zrośnie się ta łodyga i ile mniejwięcej zajmię roślince zrośnięcie tej łodygi i otrząśnięcie się? Właśnie przez takie coś nieludzie trenować roślinek... Fotki jakościowo jak zwykle złe ale nic nie poradzę robione telefonem. Nie widać pęknięcia na nich ale wytrłumaczyłem mniej więcej jak ono wygląda. Prosze o porady...





Tej roślinki która pękła nie trenowałem już tylko ją podparłem dam jej spokój na razie. Tylko oby ona żyła ;/ Szlag mnie zaraz trafi eh... To ta w pierwszym rzędzie po prawej stronie, ona się złamała. Jak myślicie jej tkanka się zrośnie?

Pozdrawiam i proszę o szybkie porady


co do lst to spoko ci wyszlo tylko szczyt jeszcze dogleby dopie****
co do zlamanej obklej zwyklym plastrem i ja zostaw
pozdro
 

ganjafarmer19

Well-known member
Rejestracja
Sty 14, 2013
Postów
189
Buchów
0
No tak tylko że niezbyt mogę ją obkleić bo złamała się niemal przy samych bocznych szczytach i cięzko będzie skleić ;/ ale postaram się, a powiedz mi wyjdzie z tego? Tj., wyliże się?
 

glock

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2012
Postów
1,927
Buchów
0
bedzie dobrze nie stresuj sie jedynie co to pomidor sie zestresuje i nic pozatym
 

jamajcanflower

Well-known member
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
90
Buchów
0
dokładnie glock plastrem albo izolacją i jak już skleisz i nie bądź zbyt ciekawy co się dzieje pod taśmą jak roślina nie będzie dawała żadnych oznak obumierania to nie ruszaj jak zobaczysz że więdnie to dopiero się zainteresuj złamaniem po prostu zaklej i szlus :salut:
 

Mokry pierd

Well-known member
Rejestracja
Paź 9, 2012
Postów
338
Buchów
0
Jeśli możesz usztywnij delikatnie, nie dotykaj, nie gmeraj nie poprawiaj. Daj jej trochę spokoju.

Asahi SL polecam zakupić i spryskać roślinę - szybciej się wyliże.

Może nawet takie nieszczęście wzmocnić planta, ale to dopiero po czasie zaobserwujesz...
 

glock

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2012
Postów
1,927
Buchów
0
dokładnie glock plastrem albo izolacją i jak już skleisz i nie bądź zbyt ciekawy co się dzieje pod taśmą jak roślina nie będzie dawała żadnych oznak obumierania to nie ruszaj jak zobaczysz że więdnie to dopiero się zainteresuj złamaniem po prostu zaklej i szlus :salut:


izolacja odpada nie przepuszcza tlenu
to samo jak tysie skaleczysz to zawijasz tasma czy plastrem
zawin plastrem i juz
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół