nasiona marihuany

[HPS 150W][0.275m2] 3x Amnesia Ak Automatic FEM, 1x Skunk#11 by ganjafarmer19

Wyszukiwarka Forumowa:

ganjafarmer19

Well-known member
Rejestracja
Sty 14, 2013
Postów
189
Buchów
0
To nie jest folia tylko mylar Diamond Lightlite 100% mylar dostępny na allegro. Zurzyłem równe dwa kawałki o wymiarach 100x200, czy jakoś tak. :)
 

vedzar

Active member
Rejestracja
Paź 23, 2011
Postów
28
Buchów
0
Niech bedzie ze to nie jest folia ;) ale nie zalezy mi na nazwie tylko wymiarach bo wlasnie zamawiam :D dzieki :spalony:
 

ganjafarmer19

Well-known member
Rejestracja
Sty 14, 2013
Postów
189
Buchów
0
Niech bedzie ze to nie jest folia ;) ale nie zalezy mi na nazwie tylko wymiarach bo wlasnie zamawiam :D dzieki :spalony:

1,25x 1m. Ale to chyba od ciebie zależy jaką kupujesz co nie, przecież ty robisz boks'a i to twój ma byc boks :)
 
D

delete

Guest
Bardzo fajnie to wygląda, siadam i czekam na kolejnego up'a oby już w fazie kwitnięcia :D

pozdro i z fartem do kosy : )
 

ganjafarmer19

Well-known member
Rejestracja
Sty 14, 2013
Postów
189
Buchów
0
Witam Serdecznie.
Czas na małego up'a. Dzisiaj mija 31 dzień życia roślinek. Zastanawiam się czy liczyć już dni flo czy jeszcze nie, szczyty zaczynają wypuszczać takie cienkie jakby listki więc to jest chyba oznaka kwitnienia. Co do parametrów tradycyjnie wszystko utrzymuje się na poziomie temp., 29*, 22* w nocy, wlgotność 40%. Co do roślinek zrobiłem im wczoraj przedostatni stadium LST. Kolejne ostatnie robię za jakieś 3 dni gdy ogarnę więcej drutu, bo szczytów jest tyle że nie ogarniam tej Tundry. A co do liści mogę zrobić im małego fryzjera bo zaczynają mnie te liście wk***ia* przysłaniają szczyty itp, jak np zauwarzę że jakiś szczyt jest przysłonięty to odsłaniam a rano znów to samo liść wy***a* w górę i znów przysłonił... Co do LSt myslę że zrobiłem dobre, szczyty sa na jednym poziomie jest ich dużo tylko są czasem przysłonięte przez wiatraki. Co do roślinki którą złamałem to pięknie się rozrosła, boczne szczyty dostały kopa i roślina jest niemal tak rożłożona na donicy jak inne. Przy ostatnim naginaniu zrobiłem kolejny błąd i znów pęknął mi jeden szczyt u inne roślinki więc go wy***ałem i zostawiłem roślinkę w spokoju, szczyty boczne podobnie jak przy tej pierwszej nadłamanej roslince dostały kopa i też poszły w górę i teraz roślinka wygląda na zmutowaną ale ładną. Dziwi mnie to że niektóre listki roślinek są ciemnozielone wiem że to nadmiar azotu, ale moje pytanie brzmi czy nie przeszkadza to roślinkom? To chyba tyle lukajcie fotki i oceniajcie :)

POzdro








 

glock

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2012
Postów
1,927
Buchów
0
bradzo ladnie wypelnily doniczki
jak ci juz pokazaly plec to lej podlanie sama woda i ogien z nawozami na flo z min dawka
po zatym bardzo ladnie ci rosna i polamana odbila a chciales wyrzucic
kolorem sie nie przejmuj jest dobrze
pozdro i bucha zostawiam:bounce:
 

ganjafarmer19

Well-known member
Rejestracja
Sty 14, 2013
Postów
189
Buchów
0
Dzięki wielkie za poradę no i bucha :)
Mam pytanie powiedziałeś żebym jechał z nawozami na flo, mam jednak tylko Planton K wystarczy? Rożcieńczyłem całe opakowanie w 1L wody tak jak pisało na opakowaniu i tego koncentratu mam podawać 5ml na 1L wody, czyli może być jak będę podawał 2ml na 1L wody?

:)
 

glock

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2012
Postów
1,927
Buchów
0
Dzięki wielkie za poradę no i bucha :)
Mam pytanie powiedziałeś żebym jechał z nawozami na flo, mam jednak tylko Planton K wystarczy? Rożcieńczyłem całe opakowanie w 1L wody tak jak pisało na opakowaniu i tego koncentratu mam podawać 5ml na 1L wody, czyli może być jak będę podawał 2ml na 1L wody?

:)

planton narazie wystarczy pozniej pk dorzuc
lej normalnie 5 ml na 2 litry wody wedlug producenta
i patrz jak roslinka sie zachowuje
jak wszystko ok to po jakims czasie daj na 2 litry 7,5 ml + pk jak pomidor bedzie 3 tygodniu flo
pozdro:bounce:
 

ganjafarmer19

Well-known member
Rejestracja
Sty 14, 2013
Postów
189
Buchów
0
No to będę musiał dokupić ten PK a powiedz mi wystarczy tylko PK czy muszę mieć Boost? Bo dużo mi wyjdzie za boost a mam ograniczone środki ;/
 

glock

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2012
Postów
1,927
Buchów
0
No to będę musiał dokupić ten PK a powiedz mi wystarczy tylko PK czy muszę mieć Boost? Bo dużo mi wyjdzie za boost a mam ograniczone środki ;/

szczerze to ja jde tyklo na pk ale mysle nad bostem
pozdro:bounce:
 

BigLolo

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2013
Postów
107
Buchów
0
Czemu one nie kwitną? Przecież 2 to AF FEM...
 

losfarmeros

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2012
Postów
80
Buchów
0
jak już płeć pokazały to chwila i zaczznie się flo lej wode a potem papu na flo stopniowo i dalej już poleci:jaraczz:
 

ganjafarmer19

Well-known member
Rejestracja
Sty 14, 2013
Postów
189
Buchów
0
Dzięki chłopaki za miłe przyjęcie na forum i pomoc :)

Co do nawozów na flo mam Planton K i dzisiaj zamawiam PK 13/14 ale bez boosta bo mnie nie stać w tej chwili :)

Pozdro i do kolejnego upka

ps. planuję jeszcze za 2-3 dni nagiąć jeszcze raz ostatecznie roskładająć roślinki na donicy :)

---------- Aktualizacja posta 09-02-2013 20:22 ---------- Czas poprzedniego posta 07-02-2013 16:40 ----------

Witam Serdecznie.
Dzisiejszy up jest nieco w charakterze spontanicznym miał być zrobiony za 3-4 dni ale stwierdziłem że jako zmiany zachodzą z dnia na dzień trzeba to uwiecznić na fotkach, a jak się ma fotki to trzeba je wykorzystać. Dane techniczne się nie zmieniają cały czas jest 29* w dzień i 22* w nocy wilgotność na poziomie 40% w sumie teraz się z tego cieszę jako, że zaczęło się flo. Roślinki na dzień dzisiejszy mają 34 dni i 4 dni flo. Ostatnie dwa dni to były dni niesamowite roślinki szły w górę szybciutko i wzrosły o 10cm wysokości jednak dzisiaj jako, że dopadłem fajne druty to nagiąłem potaz ostatni dziewczyny rozkładając je całkowicie na powierzchni donic. Teraz już tylko czekać aż zaczną puszczać truchomy. Wczoraj tak jak polecaliście podlałem samą wodą Dobrowianką 500ml na donicę czyli łącznie dwa litry wody. Następne podlanie będzie już z domieszką Plantonu K tj., 2ml na 1L wody, nie chcę przesadzić jak na pierwszy raz. PK 13/14 jeszcze nie mam ale na dniach zakupię. Nie mówiłem wam tego chyba ale dwa dni temu w boksie znalałem robaka na jednym listku. Był mniejszy od biedronki ale o podobnej budowie ciała, miał białą skorupkę w czerwone kropki. Miałem go już w palcach gdy mi upadł między keramzyt i przepadł w odchłanie pamięci. Szkoda ale już wiem dlaczego na kilku listkach miałem obgryzienia. Musze na dniach kupić coś robakobójczego co zaproponował glock (dzięki). No ale już nie nudzę, bynajmniej w tym stanie w jakim roslinki są teraz pozostaną do samego już ich końca :)
















Pozdro dla wszystkich, którzy śledzą i pomagają mi w moich pocznynaniach względem MJ. Niech buch i top będzie z wami. :spalony:
 

glock

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2012
Postów
1,927
Buchów
0
o gosci ciezko bedzie to pomiescic na flo jeszcze raz tak wyrosna
po za tym ladne planciki rosna zdrowo
pozdrawiam:bounce:

ps widze ze masz wspol lokatora do palenia
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół