nasiona marihuany

[HPS 150W][0.275m2] 3x Amnesia Ak Automatic FEM, 1x Skunk#11 by ganjafarmer19

Wyszukiwarka Forumowa:

ganjafarmer19

Well-known member
Rejestracja
Sty 14, 2013
Postów
189
Buchów
0
Dzięki za odpowiedzi dordzy przyjaciele :)
Tak mi fajnie słodzicie że aż mi rumieńce wychodzą na twarzy ale mnie się wydaje że te roślinki są zwolnione w wzrośnie. Nie wiem oglądałem inne fotorelacje to na ten dzień roślinki niekiedy wyglądały ładniej i były większe. Pozwole sobie naprzykład wziąć pod uwagę uprawy takie jak uprawy Gandalfa czy Golasa. No ale możliwe że to przez to że np., Gandalf nie stosuje (z tego co widziałem) treningu LST to pewnie roślinki wyglądają na większe i koledzy mają fajne nawozy a ja jadę na Biohumusie (skońcozne) i na PLantonie no jeszcze Pk dojdzie ale to w 25-30 dniu :)

No ale dzięki

ps. Oby 100g przełamane zostało :D.

---------- Aktualizacja posta 01-03-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 25-02-2013 ----------

Witam Serdecznie.
Dzisiaj mija 54 dzień życia roślinek i 24 dzień odkąd roślinki zaczęły kwitnąć. Jakieś zmiany? Owszem, roślinki przestały mieć obgryzione listki co mnie bardzo cieszy. Ostatnio oczyściłem donice z zalegających na dnie szczątków liści i roślinki wyglądają ładnie i estetycznie. Dzisiaj albo jutro zamierzam dosypać roślinkom trochę ziemi Canna TP ponieważ nie wiem na skutek czego na obżeżach ziemia zniknęła i widać korzonki. Co do nawozów nadal stosuję Planton K w proporcji 4-5ml na 1L wody Dobrowianki w co drugim podlaniu. Dzisiaj definitywnie zamawiam PK 13/14 i mam nadzieję że będzie warto wydać to 30-40zł :) Co jeszcze o roślinkach. Zauwarzyłem coś ciekawego jak roślinki są spragnione wody to opadają im liście cieszy mnie ta uwaga gdyż nie muszę wsadzać palców w ziemię. Godzinę po podlaniu roślinki mają już liście podniesione i usztywnione. Nie robię już żadnych treningów, roślinki rosną tak jak to rosły po ostatnim LST. Widać zmiany z dnia na dzień włoski są coraz dłuższe a szczyty coraz obszerniejsze. Mam nadzieję że niedługo całkowicie wystrzelą w górę gdyż patrząc na roślinki innych growerów w tym dniu wyglądały lepiej. Zdjęcia robione w boksie gdyż mam jeszcze ciemno w pokoju. Wybaczcie jakość robione telefonem. :)










Pozdrawiam :)
 

glock

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2012
Postów
1,927
Buchów
0
no lecisz lecisz panie grubo
bedzie co zbierac ale na to jeszcze czas dopiero zabawa sie zaczyna
co do pk to zamawiaj a niebedziesz zawiedziony jak tylko przyjdzie zaczynaj lac
pozdrawiam
 

ganjafarmer19

Well-known member
Rejestracja
Sty 14, 2013
Postów
189
Buchów
0
Dzięki glock :)
A co masz na mysli mówiąc że zabawa się dopiero zaczyna?
Tak dzisiaj zamówiłem przelew zrobię w poniedziałek więc powinno przyjść gdzieś na środę, czwartek. Więc prawie wyjdzie na 30 dzień flo zaczne lać. A ten PK to normalnie mogę lać wraz z Plantonem K?

Glock za to że jesteś ze mną od początku do teraz i mam nadzieję że do końca zostawiam ci buszka ;)
 

glock

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2012
Postów
1,927
Buchów
0
Dzięki glock :)
A co masz na mysli mówiąc że zabawa się dopiero zaczyna?


Glock za to że jesteś ze mną od początku do teraz i mam nadzieję że do końca zostawiam ci buszka ;)


z ta zabawa chodzi o to ze twoje oko bedzie ucieszone z dnia na dzien coraz bardziej jak topki zaczynaja sie wydluzac zbijac grubnac itd i za***iscie pachnac i o trihomach juz nie wspomne:smokee:
dzieki za bucha i do nastepnej aktualizacji
pozdro:bounce:
 

ganjafarmer19

Well-known member
Rejestracja
Sty 14, 2013
Postów
189
Buchów
0
Witam Serdecznie.
Dzisiaj mija 61 dzień życia roślinek i 31 dzień flo. Teperatura bez zmian w granicach 28* dzień i 20* noc, wilgotność 30-40%. Fotoperiod 18/6. Roślinki rosną sobie w najlepsze, podziękowania dla Glocka tak jak mówiłeś roślinki powoli zaczynają się wydłużać i puchnąć, dzisiaj przyszedł mi Pk 13/14 ale zacznę go lać dopiero za 3 dni więc roślinki pewnie jeszcze bardziej zaczną rosnąć i puchnąć. Bardzo mnie to cieszy nie ukrywam. W dalszym ciągu podaję Planton K około 4-5ml na litr wody w co drugim podlaniu wodą Dobrowianką. Roślinki nie rozrastają się już tak na boki co mnie cieszy bo w boksie brak miejsca jedynie boczne liście wiatrakowe się rozrastają ale zaginają na bokach boks'a nie żółkną przez to więc się nie martwię. Zauwarzyłem że Planton K rozpuszczony w 1L wody jako roztwór do roślin trudniej przedawkować niż normalnie dawkując sproszkowany. Dzisiaj up nieco różni się od innych z tego powodu że udało mi się dorwać aparat fotograficzny i zrobiłem lepszą większą sesję. Mam pytania co do jednej roślinki ale to opiszę przy fotkach. A teraz no nie mam już nic do powiedzienia oglądajcie :)


Plagron Pk 13/14 do roślin kwitnących.



Pierwszy krzak- Skunk#11 FEM. Co do niego mam pytanie. Czy to normalne jak on rośnie? Bo kwitnie całkiem inaczej niż pozostałe roślinki, a poza tym jest strasznie wydłużony poradźcie mi coś. Włoski widać więc chłop to to pewnie nie jest ale rośnie dziwnie to fakt.











Drugi krzak- Amnesia Ak Automatic FEM.









Trzeci Krzak- Amnesia Ak Automatic FEM









Czwarty Krzak- Amnesia Ak Automatic FEM











Takie Cuś :)



W ramach wdzięczności.



Takie małe bobo na boku w boksie :) White Russian Reg. Chciałem sprawdzić jak wyjdzie w litrowej butelce.











Całość







I w ten dzisiejszy piękny, jednorazowo roczny dzień dla wszystkich pięknych, słodkich, zjawiskowych, cudownych i tych naszych pań na forum i nie tylko... :*




Pozdrawiam wszystkich odwiedzających :) Bez was była by kicha :D
 

glock

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2012
Postów
1,927
Buchów
0
lej pk lej pk co do skunka to dobrze jest
inaczej rosnie bo inna odmianka
jeszcze mozesz byc nim zachwycony pozatym ladnie wszystko wyglada
pozdro:bounce:
 

ganjafarmer19

Well-known member
Rejestracja
Sty 14, 2013
Postów
189
Buchów
0
lej pk lej pk co do skunka to dobrze jest
inaczej rosnie bo inna odmianka
jeszcze mozesz byc nim zachwycony pozatym ladnie wszystko wyglada
pozdro:bounce:

A co sądzisz wyjdzie ta moja upragniona setka z tego? :D
 

glock

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2012
Postów
1,927
Buchów
0
narazie niema co gadac
niech jeszcze po rosnie
ale mysle ze powinenes wytargac
te 25 g z krzaka czas pokaze
tak jak pisalem lej juz pk co drugie podlanie
 

Strusiu

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2012
Postów
335
Buchów
0
Joł! Kazdy krzak jest inny, tak jak to przebiega w normalności :) Ja na 3 bluberry mam trzy inne różniące się tak jakby genami, jedna mniej żywiczna, druga więcej, takrze nie jest to żę kupujesz jedna odmiane i kazda z tej rosnie ci tak samo, to żadkość. Każda różni sie czymś . własnie to jest piekne w grow MJ zawsze coś nowego! Pozdro!
 

Jaras5

Well-known member
Rejestracja
Sty 29, 2013
Postów
112
Buchów
0
Wszytko wygląda za***iście :jaraczz: teraz lej lej lej i do :harvest:
Co do tego p/k chyba też zainwestuje :joker: Jak patrze na Twoje panny to po prostu nic dodać nic ująć.
Buch z Tobą bracie :bongo4:
Pozdro i z FARTEM :yeahh:
 

ganjafarmer19

Well-known member
Rejestracja
Sty 14, 2013
Postów
189
Buchów
0
Dzięki za odpowiedzi, rady i buchy :) do następnego up'a mam nadzieję że będzie już widać rezultaty podawania tego pk :D

---------- Aktualizacja posta 15-03-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 09-03-2013 ----------

Witam serdecznie w kolejnym upie. Dzisiaj mija 68 dzień życia roślinek i 38 dzień flo. Roślinki rosną fajnie boks jest zapełniony liśćmi i topkami, ale martwi mnie to że kilka liści zżółkło i się popaliło jakby przenawożenie, zaczęło się to od momenu gdy podlałem roślinki Pk 13/14 chyba przesadziłem jak na pierwszy raz. Zresztą sami zobaczycie i stwierdzicie mam fotki liści, które ściełem dzisiaj. Ponadto oceńcie proszę czy jak na ten dzień roślinki wyglądają dobrze bo mnie się wydaje że stoją w miejscu i nic się nie "ruszają" denerwuje mnie to, bo kiedyś moja pierwsza uprawa skończyła się klęską nie chcę by i ta się tak skończyła, jako że dobrze ją zacząłem. To chyba tyle z aktualności a teraz fotki. Proszę o ocenę i krytykę chcę wiedzieć co robię źle. Pozdrawiam. :)


Na początek maluszek :)









A teraz Amnesie :)





































Teraz trochę liści.








I całość :)






















Powiedzcie lepiej żebym robił fotki całości ze światłem czy bez światła jak chcecie? :)



Pozdrawiam wszystkich serdecznie. I proszę o ocenę czy na ten dzień roślinki wyglądają dobrze. :)
 

glock

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2012
Postów
1,927
Buchów
0
jest za***iscie pk daje rade ale to jeszcze nic
w poorownaniu to co bedzie
licz na ponad 100
pozdro:bounce:
 

ganjafarmer19

Well-known member
Rejestracja
Sty 14, 2013
Postów
189
Buchów
0
jest za***iscie pk daje rade ale to jeszcze nic
w poorownaniu to co bedzie
licz na ponad 100
pozdro:bounce:

Jak na dzisiaj nie spodziewam się wielkich efektów bo dopiero raz podlałem pk 13/14 :) Ale trzymam cię stary za słowo a jak nie będzie 100 to wyślę na ciebie króliki z mojej stajni żeby ci zielsko zjadły haha :D

Dzięki wielkie za szybką odpowiedź :)
 

glock

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2012
Postów
1,927
Buchów
0
Jak na dzisiaj nie spodziewam się wielkich efektów bo dopiero raz podlałem pk 13/14 :) Ale trzymam cię stary za słowo a jak nie będzie 100 to wyślę na ciebie króliki z mojej stajni żeby ci zielsko zjadły haha :D

Dzięki wielkie za szybką odpowiedź :)

spoko a jak bedziesz mial ponad to napuszcze na ciebie moja zone:crazy:
 

ganjafarmer19

Well-known member
Rejestracja
Sty 14, 2013
Postów
189
Buchów
0
Hahaha wiesz co jak możesz teraz nie będę mógł spać po nocach :D Ale jak serio będzie chociaż 1g ponad 100 to wypiję za ciebie piwko, albo z tobą jak będzie kiedyś nam dane się spotkach :D Jeździsz np., na marsz wolnej konopi ? :)

A co do roślinek trochę jestem zły na siebie miało być bez błędów ale ostatnio popełniłem jeden wielki. Nie dopilnowałem wentylatora, a to jest wentylator komputerowy który szybko się zakurza i mi jednego mniejszego topka tak jakoś obsypało tym kurzem i jakoś tak dziwnie teraz wygląda :( ale wentyl już wyczyszczony i wszystkie topki od niego w miarę możliwości odsunąłem... :)

Pozdro <lol>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół