nasiona marihuany

[HPS 150W] [0.3m^2] [3x Blueberry Kush AF, 1x NoName]

Wyszukiwarka Forumowa:

Kamiless420

Member
Rejestracja
Kwi 8, 2021
Postów
9
Buchów
0
Witam wszystkich z tego forum, jestem początkującym growerem, i zacząłem z moją pierwszą uprawą.

Nasionka: 3x Blueberry Kush AF (tani*sianie), 1x NoName

Lampa: HPS 150W z odbłyśnikiem (alledrogo)

Nawozy: Planton K, Biohumus Forte, Nawóz do storczyków Gardenic


Zacznijmy od pokazania panienek



Najwieksza (kwitnąca) - NoName (2tyg flo)
Pozostałe (małe) - Blueberry AF (3 tyg weg)

i tutaj nasuwa się pytanie, co z panienkami jest nie tak? Za niska wilgotność? Za duża temperatura? (tak wiem powinienem w to zainwestować przed zaczęciem kiełkowania)

Wszelkie rady i z***ki miłowidziane.
 

L.a.m.a.

KEBABA BYM ZJADŁ
Weteran
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
923
Buchów
942
Odznaki
3
Wszystko jest ok. Jak przyjdzie na nie czas to zakwitną. Automaty zazwyczaj po 3-4 tyg zaczynają
 

Kamiless420

Member
Rejestracja
Kwi 8, 2021
Postów
9
Buchów
0
Wszystko jest ok. Jak przyjdzie na nie czas to zakwitną. Automaty zazwyczaj po 3-4 tyg zaczynają
Bardziej chodzi mi o to że nie są rozwinięte, mają po 2-4 piętra liści a jak patrzyłem na inne fotorelacje to automaty były duużo większe
 

LeoHasz

Well-known member
Rejestracja
Lut 1, 2021
Postów
76
Buchów
50
To w dużej mierze zależy od odmiany i genów. Mój ostatni auto zakwitł dopiero po 5 tyg i urósł 150cm tak, że nie zmieścił mi się w namiocie 180cm i musiałem go naginać.
 

Kamiless420

Member
Rejestracja
Kwi 8, 2021
Postów
9
Buchów
0
UP!



Jak widać automaty nieco się rozwinęły, a sezonówka (NoName) jest już w 3 tygodniu kwitnienia (22 dzień). Jak oceniacie roślinki? Dodam że automaty mają 25 dni od wyjścia z ziemii. Według mnie automaty są za małe jak na taki czas wegetacji. Co mogło być tego przyczyną? Będzie coś z nich?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół