nasiona marihuany

[HPS 150W] 2xJack47 1xNL/HashberryxSkunk

Wyszukiwarka Forumowa:

EasyFarmer

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2012
Postów
454
Buchów
5
Mój pierwszy indoor nie bić :)
Box: 60x60x160 HS
Oswietlenie: hps150w GIB 18/6 ,12/12
Wentylacja: 1 wtlaczajacy od PC , 2mieszaki na FLO filtr weglowy +kanalowy wentylator
Ziemia: CannaTerra pro
Warunki: Dzień 25-28C wilgotnosc 45-50%
Noc : 20C wilgotnosc 65%
Nasiona: 2x jack47 1x nl/hashberryXskunk od f2seeds.
Nawozy: trypack in biobizz
Biobizz grow co trzecie podlanie. Dwa razy opryskane stymulatorem z alg naturalnym
Foty zara wrzucę ogarnę tylko jak na smartfonie się to robi :)

Na pierwszym planie nl/hashberry po fim i lst za nim dwa jacki. Jeden po przejściach drugi zresztą też (liście wiatrakowe poukrywane niechcący podczas lst)

 
Ostatnia edycja:

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Skąd masz to NL/Hashberry?

---------- Post Zaktualizowany 15:04 ---------- Data pierwszego postu 15:03 ----------

Ah sorry, już doczytałem :)
 

EasyFarmer

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2012
Postów
454
Buchów
5
Pierwszy in. Hashberry ze względu na ciekawość co z tego wyrośnie. Nie chciałem pakować dużo kasy w nasiona zobaczymy f2 co za geny. Na oucie były spoko. Miała być jeszcze Amnesia ale nie wykielkowala. Lampa od 3dni uniesiona na maxa żeby się powyciagaly szczyty
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Mozesz dac linka do tej odmiany w sklepie?
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
To moje nasiona :) Jak dobrze pamietam w 2011 f2seeds wzial ich troche ode mnie.
 

EasyFarmer

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2012
Postów
454
Buchów
5
Mega!. Widzisz jaki świat jest mały teraz rosną u mnie :) Jakieś rady ?
 

EasyFarmer

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2012
Postów
454
Buchów
5
Dlatego też postanowiłem założyć relke w razie wu. Co do tego nl/HB w praktyce jaki czas dojrzewania? A Twoje sionka można gdzieś dostać ? :)
 
Rejestracja
Lip 6, 2017
Postów
422
Buchów
2
Jak zobaczylem w tytule takie cuda jak NL/Hashberry x Skunk od razu mnie to zaciekawilo, a tu sie okazuje, ze to pestki od Napalma. :D

To moje nasiona :) Jak dobrze pamietam w 2011 f2seeds wzial ich troche ode mnie.
Tym bardziej bede obserwowal poczynania Farmera, ciekaw jestem co z tego wyjdzie!
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Ja nie robię nasion na handel, kiedyś im trochę nadwyżek sprzedałem, ale to jednorazowa akcja była. W dodatku tej krzyżówki to bardzo mało miałem, zapomniałem o niej w ogóle, stąd moje zdziwienie, że ktoś to obecnie uprawia.

Tu ktoś miał 5 lat temu, jak pogrzebiesz na forum, to pewnie jeszcze parę grow znajdziesz.

https://www.forum.haszysz.com/showt...-25m2-Skunk-1-Nothern-Light-X-Hashberry/page2
 

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
To moje nasiona :) Jak dobrze pamietam w 2011 f2seeds wzial ich troche ode mnie.

Też w tym czasie grasowałem po forum. Mam tego samego crossa z tego samego okresu czasu... ale od jednego usera z forum (któy zresztą był miszczem :) feminizaji) a nie od f2seeds :D Zostałi mi już tylko regi, dlatego się ostały. "Popuś czy to ty?" heheh
 

EasyFarmer

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2012
Postów
454
Buchów
5
Jeśli ten grow wypali to następny same egzotyczne. Miałem red poison jeszcze ale skubany nie wykielkowal. Dzięki panowie ciesze się ze jest sporo osób które mają to ciekawy hobby :) Pozdro komentarze uwagi mile widziane. Aktualizacje planuje robić co 5-7 dni. Ogarnę co i jak z prądem rachunkami i możliwe ze w późniejszym czasie zmienię na 250w :)
 

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
Ja nie robię nasion na handel, kiedyś im trochę nadwyżek sprzedałem, ale to jednorazowa akcja była. W dodatku tej krzyżówki to bardzo mało miałem, zapomniałem o niej w ogóle, stąd moje zdziwienie, że ktoś to obecnie uprawia.

Tu ktoś miał 5 lat temu, jak pogrzebiesz na forum, to pewnie jeszcze parę grow znajdziesz.

https://www.forum.haszysz.com/showt...-25m2-Skunk-1-Nothern-Light-X-Hashberry/page2

Odkopałeś moją fotorelkę :D hehe, miło było to sobie przypomnnieć :)
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Takie stare nasiona sprzedaja czy ktos dalej przedłużył linie genetyczną?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół