nasiona marihuany

[ Hps 250 + LED ] [95/107/154][ 3x Blue Amnesia XXL 2xAuto Mazar]

Wyszukiwarka Forumowa:

Mr.Grov

Well-known member
Rejestracja
Paź 6, 2017
Postów
69
Buchów
0
Siemanko Ludziska.


Jest to mojapierwsza foto relacja także proszę o wyrozumiałość:
A więc tak:
Gwiazdami będą;


3x Blue Amnesia XXLod Dinafem
2x Auto Mazar odTanie Sianie







Wiem że już tobyło przerabiane ale od czegoś trzeba zacząć. A co do pestek tojuż sam nie wiem. Miało być 6x Blue Amnesia kiełkowałem 6 sztukz czego tylko 3 były dobre a 3 w ogóle nie ruszyło więcpostanowiłem na szybkiego bez kiełkowania włożyć po prostu jakrolnik 2 ziarna Mazara w ziemie i tu miłe zaskoczenie za trzy dnijuż się łebki pojawiły. A wracając do pestek to widzę że niema różnicy firma czy nie firma Dinafem niby taki super tu 80 zł wplecy.


Ziemia i nawozy odBioBizz
Kiełkowanie LightMix
Właściwa All Mix
Nawozy Bio Bloom,BioGrow,Top Max
Dodany do ziemidodatkowy perlit.





BOX:


Box jest mojejwłasnej produkcji z szaf takich brązowych świecących. Myślę żekażdy widział i miał taką ową meblościankę w latach 80 i 90.


Wymiary to:


95/107/154


Oklejony jestAluminiową Matą Termoizolacyją.


Lampy to:


HPS 250 na Veg
Led 250 na flo
Nawilżacz
Wiatrak mieszający
Dwa wentylatorywtłaczające świeże powietrze każdy o ile się nie mylę ma po10W
Dwa wentylatorywyciągające każdy po 14W
Higrometr
Włącznik czasowy
Filtr węglowy przyzasysaniu świeżego ciepłego powietrza
Donice czarne11litrów


Tutaj parę fotek codo Boxu:






















A tu już mojegwiazdy:


Zapomniałem jeszcze najważniejszego
Blue amnesia jest w ziemi od 07.01.2018 a Mazar od 10.01.2018








Walczę ztemperaturą i wilgocią bo to piwnica ale nie jest i tak źle alemogło by być lepiej.\


Tem 23-24 beznawilżacza 35% wilgotnośći
Tem 16 -20 znawilżaczem 80%
Swiatło ustawionena 18/6 ( po ostatniej dopłacie 700 zł za prąd )


No to na pozątekchyba wystarczy. Zapraszam do oglądania i pomocy bo na pewno będziepotrzebna.


Pozdrawiam
 

Ares4x

Member
Rejestracja
Lut 2, 2017
Postów
16
Buchów
0
Witam
Zapowiada sie dobrze. Tylko filtr weglowy daj na wylocie powietrza, a nie na wlocie inaczej to bez sensu. Pozdrawiam
 

Mr.Grov

Well-known member
Rejestracja
Paź 6, 2017
Postów
69
Buchów
0
Witam
Zapowiada sie dobrze. Tylko filtr weglowy daj na wylocie powietrza, a nie na wlocie inaczej to bez sensu. Pozdrawiam

To dam jeszcze drugi na wylocie. Dany jest z tego względu że to piwnica i jest tam też piec na ekogroszek i jak wynoszę popiół to się za***iscie kurzy.

---------- Post Zaktualizowany 11:11 ---------- Data pierwszego postu 11:06 ----------

Co do temperatury to dalej lipa. Myślę nad jakimś rozwiązaniem i wpadł mi pewny pomysł? Zdjęcie poniżej. Poprostu włożyć baniak z 5 litrów woda i ja grzać ta grzałką? Co myślicie? Próbował to ktoś wcześniej?

 

Mr.Grov

Well-known member
Rejestracja
Paź 6, 2017
Postów
69
Buchów
0
Witam.
Mały UP.
Dziś Amnesia zaczyna 20 dzień i chyba nie wygląda to za dobrze. Coś cienko idzie. Może to przez tą temperaturę?
Mazar ma gdzieś 14 dni.
Co sądzicie?
Może ma ktoś pomysł na dodatkowe ogrzewanie? Tylko nie na prąd bo za dużo wilgoci w środku i trochę bojno taka farelke wsadzić. Może na akumulator coś które próbował.





 
A

Ayho

Guest
pomyśl o kablach grzewczych , mógłbyś nimi opleść donice tak by korzenie miały ciepło.
 

Mr.Grov

Well-known member
Rejestracja
Paź 6, 2017
Postów
69
Buchów
0
Rozglądałem się za tymi matami i kablami jest to dobry pomysł ale ja wpadłem na jeszcze lepszy ale dość ryzykowny zważając na pogodę i moje pojęcie na temat hydrauliki. Mianowicie będę ogrzewa mój box z centralnego a dokładnie mam jedną wolną nitke i przerobie ją na ogrzewanie boxa a dokładniej alupex 16 rozwinie ile mam tak jak pod podlogowke. Trochę szalony pomysł no ale czego się nie robi dla MJ...
 

Mr.Grov

Well-known member
Rejestracja
Paź 6, 2017
Postów
69
Buchów
0
Przeróbka gotowa wszystko poszło no można powiedzieć że gładko. Temperatura 25° przy 60% wilgotności. Mogłem jeszcze raz zawinąć rurką bo było na tyle ale bałem się żeby nie było za gorąco. Co do temperatury przy zgaszonym świetle to jeszcze nie wiem ale wieczorkiem napisze ile. Mysle że będzie o 3° mniej.

 

Mr.Grov

Well-known member
Rejestracja
Paź 6, 2017
Postów
69
Buchów
0
Temperatura przy zgaszonym swietle wynosi 21 i wilgotnosc 70
 

Mr.Grov

Well-known member
Rejestracja
Paź 6, 2017
Postów
69
Buchów
0
Witam.

Mały UP. Dziś zaczyna się 26 dzień Blue Amnesia i 22 dzień Mazara. Coś mi się wydaje że ten hps jest za słaby za bardzo je wyciąga. Co myślicie? Wczoraj przełączyłem na Leda bo jak by tak dalej szło to by się mogły nie zmieścić. I tak mam stres bo nie doczytałem do jakiej wysokości one rosną. Rosną do 170 a ja mam szafę 150 i co będzie?







 

jack_kirito

Well-known member
Rejestracja
Paź 20, 2017
Postów
262
Buchów
18
Ale mam nadzieję, że masz teraz włączony jednocześnie hps i led?
I twój led 250W to moc diod czy ilość pobieranej energii przez diody?
 
A

Ayho

Guest
Super Cropping proponuje , pewnie zaraz ktoś tu rzuci że " jak na automatach taki trening" ale ja stosowałem i to działa bez uszczerbku na plonie.
 

Mr.Grov

Well-known member
Rejestracja
Paź 6, 2017
Postów
69
Buchów
0
Ale mam nadzieję, że masz teraz włączony jednocześnie hps i led?
I twój led 250W to moc diod czy ilość pobieranej energii przez diody?

Do wczoraj był sam hps 250w a teraz jest Led on ma tyle samo poboru co hps ale podobno są to Led o mocy 1000w

---------- Post Zaktualizowany 11:40 ---------- Data pierwszego postu 11:38 ----------

Do wczoraj był sam hps 250w a teraz jest Led on ma tyle samo poboru co hps ale podobno są to Led o mocy 1000w

Jeszcze żebym wiedział jak się to robi. Muszę poszperać i poszukać żebym znów czegoś nie spie****ił.
 

jack_kirito

Well-known member
Rejestracja
Paź 20, 2017
Postów
262
Buchów
18
A to spoko - testuj leda a i pokaż go :)
Jeżeli mają moc 1000W a pobierają 250W to teoretycznie będą długowieczne, bo moje np mają moc 192W a pobierają 98W, więc moje ledy dostają więcej pradu (w stosunku do "mocy" diód) - twoje mniej, więc dla nich samych bezpieczniej.. w teorii.. ;)
 

Mr.Grov

Well-known member
Rejestracja
Paź 6, 2017
Postów
69
Buchów
0
Led chodzi od wczoraj i już widać różnicę bo ten najdłuższy przystopował.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół